Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik jártak már Dr Fülöp Vilmosnál fórum

Akik jártak már Dr Fülöp Vilmosnál (beszélgetős fórum)


24. tutu79 (válaszként erre: 23. - Nokoba)
2021. jan. 3. 13:04

Szia,

Én ugyan nem jártam a doktor úrnál, csak az egyéb tapasztalataimat tudom megosztani.

Egyébként Pataki Zitának van egy Vlog-ja ahol interjút készített Fülöp doktor úrral, talán érdemes megnézned, itt találod. 14 rész után, extra tartalom.

[link]


Valamit van egy face zárt csoportja, Dr Fülöp Vilmos infók névvel.


Az én történetem pedig az hogy párommal szeretnénk egy kis tesót a kislányunknak, aki novemberben töltötte be a hatot.

35 évesen szültem, első próbálkozásra terhes lettem és teljesen problémamentes terhességem volt. Mivel ilyen könnyen teherbe estem először gondoltam majd amikor másodikat szeretnék, ugyan így lesz. Hát sajnos nem. 2 és fél éve próbálkozunk a másodikkal. Idén volt 2 db IVF-em, és egy FET-em, sajnos egyik sem járt sikerrel. Igazából az orvosok nálam semmi konkrétat nem találtak, hormonjaim jók, AMH okés. Páromnál találtak egy alacsony és rosszul mozgó sperma képet, amire profertilt szedtünk, és 6 hónap után javult az eredmények.

Az első IVF-et sajnos le kellett állítani, mert hamarabb megtörtént az ovuláció, ezért inszemináció lett a vége, ami sajnos nem sikerült.

A második IVF ből lett 3 db 5 napos embrió, ebből egyet kértem vissza, 2 le lett fagyasztva, viszont felébredni sajnos csak 1 tudott. Egyik beavatkozás sem járt sikerrel.

A kaáliban rengeteg anyukával találkoztam akinél másodlagos meddőség alakult ki. Sajnos idén töltöttem a 41, szóval fogy az idő fogy a remény.

Szóval én azt ajánlanám, hogy inkább fordulj egy meddőségi központhoz is, mert sajnos az idő nagyon ellenünk dolgozik.

Pl egy alkalommal találkoztam egy lánnyal, aki szintén kis tesót szeretett volna a fiának, 38 éves volt, és hiába csináltak nála egy IVF et, összesen 1 db tüsző érett meg, amire azt mondta az orvos, hogy nincs értelme leszívni.

Bizonyos kor felett már 10 embrióból csak kb 1 életképes.

Sok sikert az úton :)

23. Nokoba
2020. dec. 25. 22:50
Sziasztok! Van valakinek esetleg újabb tapasztalata a doktor úrral kapcsolatban? Január elejére van hozzá időpontom, de időközben Szakács doktor úrnál is jártam. Azon a ponton vagyok, hogy gyógyszeres kezelésre adjam a fejem, mert nagyon sok vizsgálaton túl vagyok már és nem derült ki, hogy miért nem tudok teherbe esni. Egy hatéves kislányom van már... A médiából tudom, hogy igazi detektív meddőségi területen.. Nem tudom, megéri még pénzt kiadni további "kutatásokra", vagy több értelme van a gyógyszeres kezelésnek és ha az is sikertelen, akkor inszemináció? Vannak itt esetleg sorstársak? ;)
22. SZILVICSEK (válaszként erre: 21. - Sztike78)
2020. jún. 26. 11:32
Engem is érdekelne. Azóta megtudtál vmi infót?
2020. jún. 22. 12:16

Sziasztok!


Dr. Fülöp Vilmos elérhetőségét szeretném megkérdezni és azt, hogy mely napokon tart magánrendelést?

Aktuális árat tudnátok esetleg mondani?

Köszönöm!

2019. febr. 25. 22:03
Sziasztok!Dr. Fülöp Vilmos-nál járt e már olyan pár, ahol a férj eredményei voltak rosszak, a női oldalról pedig minden megfelelő? Van e tapasztalat erről az oldalról? Tb-re lehet hozzá jelentkezni és melyik korháznál rendel?Köszönöm a válaszokat.
2018. jan. 9. 08:38
Sziasztok! A doktor úrhoz lehet menni tb alapon is? Ha igen, akkor a Honvéd kórházban rendel?
2017. júl. 26. 23:23
Fülöp vilmos rol mondhatom azt hogy egy tisztességes orvos és szeret a dolgok után járni , nem is tudom hogy kösszönnèm meg neki hogy ennyi mindenre fel vilagositott ,és végre látok kiutat
2017. ápr. 18. 11:46
Mennyiért rendel a doktor úr a Gömb utcában? Tudja valaki? Most készülök hozzá, nem tudom mire számítsak?!
16. Vhoney (válaszként erre: 15. - Jesurun)
2013. nov. 12. 16:33
Szia! Véletlenül akadtam a bejegyzésedre és épp én is a Fülöp dr-ról olvasgatok. Ha még nincs elérhetőséged, én ezeket találtam : 1139 Bp.,Gömb u.27., tel:270-1731, e-mail: habitu@vipmail.hu de van egy Bp., Baross u. 27. Címem is, ahol a szám 266-0473 ezt tegnap kaptam az itteni védőnőtől, de még nem jártam utána. Kettőből egy csak jó!
2013. okt. 21. 22:58
Ki tud email cimet, h idopontot tudjak kerni. Jelenleg Angliaban vagyok. Koszi.
14. gicca
2010. aug. 12. 19:04
Köszönöm a sok információt!Néha lehet,hogy írok még itt neked,ha nem zavarlak.
2010. aug. 10. 09:52

Nehezen értik meg az emberek, hogy nem irigységet érzünk ilyenkor, hanem elkeseredettséget az igazságtalanság miatt. Ezt csak hittel lehet végigcsinálni, mert annyit kell küzdeni az egészségügyben, az OEP-pel, az OGYI-val, mindennel, hogy igazi harcedzett anyukává válsz a végén:-)


A HSG petevezető átjárhatósági vizsgálat, ami nálam nem volt indolkolt, mert spontán sikerül teherbeesnem, de csak így lehetett ingyenes a kezelés(amúgy 600 000 Ft lett volna)


Ezen az oldalon mindent megtalálsz a vizsgálatokról:

[link]

12. gicca
2010. aug. 9. 19:31

Szia Missisipi!

Ma különösen mély ponton vagyok, ezért nagyon jól esett, hogy olvashattam a soraidat, és köszönöm a biztatást. Rengeteg ismerősöm terhes, és akár mennyire is küzdök ellene, nem tudok örülni az örömüknek. 2 évig ment, de most fáradtam bele igazán. A lelkemet kell erősítenem, hogy végig bírjam csinálni, és akkor talán egyszer én is édesanya lehetek. Hiszek Dr. Fülöpben. Bocsánat, ha műveletlennek tűnök, de mi az a HSG?Köszönöm a sok segítséget!

2010. aug. 9. 10:30

Szia gicca!


Első alkalommal összeírta milyen vizsgálatokat kell még megcsinálni, második alkalommal megbeszéltük az eredményeket és megismételtetett 2 vizsgálatot csak másik laborban, harmadjára már gyógyszerek miatt mentem, és az IVIG-et beszéltük meg.

Nekem a kivizsgálás 4 hónap volt, az OEP szabályok miatt kellett pl HSG-t csinálni, ami 2 hónapot elvett (szóval lélekben készülj fel még egy sor felesleges vizsgálatra).

Két immun specifikus vizsgálat van, amit egy vérvétellel néznek meg, az hogy összeférhetetlen vagy-e a férjeddel, a másik, hogy blokkolódik-e az immunrendszered a terhesség alatt, hogy ne tekintse idegen testnek az embriót, mint a transzplantációnál. Ezt csak itt Pesten csinálják, de a kezelést magát kaphatod a pécsi a klinikán, az immunológián. A kezelés az IVIG, intravénás immunglobulin, ami ezeken a problémások segít.

Ne keseredj el, most jutott túl az első trimeszteren egy olyan lány, akinek 9 vetélése volt. Én is azt éreztem, hogy reménytelen az egész, mert szinte napra pontosan haltak el a babák, de úgy gondoltam, hogy ezt még végigcsinálom, ha nem sikerül, akkor adom csak fel.

10. gicca
2010. aug. 8. 18:09

Szia Missisipi!


Köszönöm a válaszokat!Én ma tudtam meg egy csomó eredményemet, és minden negatív. Ennek nem örülök, mert ha találnak valamit, akkor tudják, hogy mit kezeljenek,de így, hogy semmit nem találnak....Szeptemberben megyek Dr. Fülöphöz, remélem tud segíteni rajtam,bár folyton akadályokba ütközök, és néha azt érzem soha nem lesz vége a rengeteg vizsgálatnak. Jelen ismereteim szerint minden területen megnéztek már, csak az inzulinrezisztencia hiányzik. Az IVIG az tulajdonképpen mit jelent?De azért azt a speciális vérvételt, ami az összeférhetetlenséget nézi megvizsgálták nálatok?(Tudom, hogy nem volt összeférhetetlenség, de azért megnézték?) Pécsett hol csinálják, nem tudod véletlenül? Sokszor kellett menned Fülöp doktorhoz, mire eljutottál a végeredményig? Bocs a asok kérdésért, de mi most vagyunk az elkeseredettség szakaszában...

2010. aug. 6. 14:40

Szia gicca!


Nálam PCOS-t (IR-t) diagnosztizált, ami az UH-n egyértelműen látszott is, mert habár cisztám soha nem volt, több petesejt is érésnek indult, ettől nem volt elég jó minőségű a domináns. Ezt tudja kezelni a saját nőgyógyász is.


A másik, hogy a szervezetem felismerte az embriót, mint idegen testet és az ölősejtek megtámadták. (Alacsony fcr blokkoló) Nálunk a férjemmel nem volt összeférhetetlenség. Erre speciális vérvételre Fülöp-ön keresztül vezet az út, vagy még Pécsen csinálják, máshol nem hallottam. Nekem 2 IVIG kellett, 1 terhesség előtt, egy 6.héten.


Fülöpben nekem az tetszett, hogy nem elégedett meg azzal, ha találat valamit, mindent végignézett.

2010. aug. 2. 21:09

Szia Missisipi!


Megkérdezhetem, hogy mi volt az a 2 probléma , amit találtak? Ezt a Dr. Fülöp Vilmos kezelte, vagy a saját nőgyógyászod? Végül is beigazolódott valamilyen immunológiai összeférhetetlenség nálatok?Előre is köszi!

7. one85 (válaszként erre: 6. - E4606cac53)
2009. júl. 24. 17:20
Nekem volt már trombophilia vizsgálatom,be is igazolódott,hogy Leiden pozitív vagyok.Nem kell tőle félni akkor sem ha netán az a bajod.Nekem az orvosom azt mondta a sok vetélést nem a Leiden okozza.Milyen dolgokat hallottál az orvosról?Ha gondolod írj privit
2009. júl. 24. 16:11
Sziasztok!Sajnos nekem is 4 missed ab-om volt :( Engem is dr Fülöp Vilmoshoz küldtek de én nem mentem el hozzá.Sajna nem jokat halottam rola és megilyedtem :) kerestem egy másik dokit aki végre elkezdett vizsgálgatni.Nézet hormont elöször ott már kiderült,hogy pajzsmirigy alulmüködésem van és már voltam egy Trombohiliai vizsgálaton is aminek sajna jo sokára lesz eredménye.remélem nem lesz ott semmi baj!
5. one85 (válaszként erre: 3. - Judy47)
2009. júl. 24. 14:25
Mennyire drága?Bár engem már talán az se érdekelne,csak végre ne keljen több ab missedre mennem!:(
4. one85 (válaszként erre: 2. - Napsika73)
2009. júl. 24. 14:24
engem most akar az orvosom hozzá küldeni.A Honvéd Kórházba dolgozik akihez Én megyek és van netes oldala is.Én 4-szer vetéltem idáig ,és nem akarok többször.
3. judy47 (válaszként erre: 1. - One85)
2009. júl. 24. 14:23
Szia! Én nem jártam nála,de nagyon jo orvos.Hallottam rola.Ami még fontos,hogy rendes is.Igaz drága nagyon.
2009. júl. 24. 14:21

Nem tudom, egy orvosról van e szó, de én szültem Dr. Fülöp Vilmosnál 15 és 6 éve akkor a Szabolcs utcába volt a magán rendelője a Nyugatinál.

Nekem nagyon sok vetélésem volt és a Czeizel Endre küldött hozzá HSG-re.

2009. júl. 24. 14:12
Érdekelne engem,hogy van köztetek olyan aki habituális vetélő volt és Dr Fülöp Vilmoshoz járt.Segített-e neki,milyen orvos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook