Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akik hízni akarnak, ide! fórum

Akik hízni akarnak, ide! (beszélgetős fórum)


21. 7636c30290 (válaszként erre: 20. - 342402de6d)
2012. aug. 7. 09:20
:DD
2012. aug. 7. 09:19
Itt vagyok!!
19. M0ncsa (válaszként erre: 18. - Timycat)
2011. máj. 13. 21:00

Jaja, jol beneztem, en tyuk :)))

@Pixie: a dicseretet tessek am komolyan venni! Nem vagyok az a vigasztalos fajta, sot, inkabb kimeletlenul oszinte masokhoz. Amit irtam rolad, ugy is gondoltam. ;)

18. timycat (válaszként erre: 16. - M0ncsa)
2011. máj. 13. 20:38
szerintem összenézted az én adataimat Pixie-ével ;)
17. timycat (válaszként erre: 15. - 1e2be55d4a)
2011. máj. 13. 20:37

Valahogy ebből a hozzászólásodból úgy érzem, hogy nálad lelki okai vannak a súlyproblémádnak.

Remélem nincs igazam, mert akkor nem egyszerű a megoldás... :(

Ha kell kérj orvosi segítséget! Én csak annyit mondhatok, hogy gyönyörű, fiatal lány vagy, fel a fejjel!

16. M0ncsa (válaszként erre: 15. - 1e2be55d4a)
2011. máj. 13. 20:30

Uf, az tenyleg nagyon keves, bocsi, beneztem az adatokat. Hat, en a hagyomanyos modon probaltam hizni, de sokaig nem sikerult, vegul sikerult is felhizni 55-re :)

Probald ki a tapszert, jah, csak vigyazz, mit eszel, mert egyesekben rengeteg a vegyszer, es hosszu tavon tobbet art, mint hasznal.

Kivanok mielobbi hizast :))

15. 1e2be55d4a (válaszként erre: 13. - M0ncsa)
2011. máj. 13. 20:17

Szia!

Köszi, aranyos vagy. Én tudom, hogy miért vagyok ilyen (174 cm, 42kg), csak ez egy bonyolultabb dolog ahhoz, hogy gyorsan megoldjam, hízni meg kéne. A tápszert, amit előtted már írtak lehet,hogy kipróbálom.

14. M0ncsa
2011. máj. 13. 20:14
PS: megneztem az adatlapod, szerintem nagyon aranyos lany vagy, bajos babaarccal, aki kritizal, az hulye. :)
13. M0ncsa
2011. máj. 13. 20:12

Szia Pixie :)

Vegre nem egy ezredik fogyokurazzunk-februar-harmincadikatol-topic :))))

Ami a kilokat illeti, igen, van, aki genetikailag ilyen (nezz szet a csaladban - vannak vekonyak?). Ha nem, es nem erzed jol magad, lehet gyanakodni pajzsmirigy-tulmukodesre.

A legfontosabb viszont, hogy TE hogyan erzed magad! Faradekony vagy? Nehezen birod a legkonnyebb fizikai munkat is (mosogatas pl.)? Es hasonlok. Ha igen, akkor jah, hizni kellene, probalkozz talan sportokkal... Ha meg nem, meg az sem kizart, hogy szamodra ez a normalis :)

(az en legalacsonabb testsulyom is 46 kg volt 163 cm-re, tudom, milyen erzes gyerekosztalyon nadragot valogatni :DDD)

12. timycat (válaszként erre: 10. - Angellesmera)
2011. máj. 13. 12:59

Abban persze van valami, hogyha egészséges az ember akkor örüljön és ne erőlködjön... csak párommal 12 éve ismertük meg egymást, akkor hagytam abba a versenyszerű sportot és akkor tiszta izom voltam plusz rámszaladt egy kis hájacska is, 56 kiló voltam és párom szerint akkor voltam a legdögösebb.

De nagyon hamar lefogytam, az évek alatt felkínlódott izom kb fél év alatt eltűnt...

aztán mikor terhes lettem annak örültem, hogy na majd most... össz-vissz 8kilót bírtam felszedni (ez kb a gyerek és a hozzávaló köcölékek voltak).

És párom múltkor megjegyezte minden bántó szándék nélkül hogy visszataszítóan sovány vagyok, persze hozzátette ő így is szeret. Nem örültem neki, de nálunk fő az őszinteség

11. timycat (válaszként erre: 10. - Angellesmera)
2011. máj. 13. 12:49

Még gimiben volt 1-2 munka amit elvállaltam, egyetem mellett is hostesskedtem kicsit, de inkább a tanulásba fektettem az energiáimat.

Most meg már "vén" vagyok ;)

10. Angellesmera (válaszként erre: 9. - Timycat)
2011. máj. 13. 11:30

Hát jó én elhiszem neked, hogy nem sikerül, de te is elhiheted nekem, hogy én sem hazudok. Engem is mindig csak csúfoltak, hogy elvisz a szél, téglát kell a lábaimra kötni. Igen a strandról ne is beszéljünk, amikor beszóltak, nekem, hogy nézd már ilyenen mit fog a pasija, és hasonló megjegyzések. Egy évvel ezelőtt voltam 46 kiló a 163 cm-hez. Most 60 vagyok, igen nekem sikerült meghíznom, úgy hogy nem is akartam. Bár mindenki azt mondja, hogy jajj de jól áll és egészségesebbnek tűnsz, nem én érzem, hogy nem vagyok az, és azt is, hogy nem vagyok ura a testemnek a plusz kilókkal. Ezért kezdtem el most futni és tornázni, és iszonyatos. Fő oka az, hogy tényleg nem érzem így magam egészségesnek, újra a régi önmagam akarok lenni, akinek napi 4km séta és futás nem jelentett gondot.Amúgy alapjáraton is vékony a csontozatom így erre csak szép hájacska tudott rakodni a hasamra főleg...na igen most már van rajtam mit fogni az úszógumit, szuper nem?

A tanácsom az, ha egészséges vagy, akkor felesleges hízókúrát tartanod, mert úgy látszik te a szemét kajától sem hízol meg soha, és ezért sokan ölni tudnának. Magas vagy, miért nem modellkedsz?

9. timycat (válaszként erre: 8. - Angellesmera)
2011. máj. 12. 23:58

Én is kórosan sovány vagyok... voltam mindenféle vizsgálaton minden rendben, az orvosok csak annyit mondtak genetika...

Az hogy egyek bármikor, bármennyit ez nem taktika... most végeztem a rendes napi 6szori étkezésem mellett negyed kiló gumicukorral, az esti 8órási péksütit, extra csokit ne is említsem. De eszek mindent zöldséget, gyümölcsöt, húst, tésztát, tejterméket... és minél többet annál inkább fogyok.

Most 170 cm vagyok, centire 92(nem a hátam széles, a mellem irreális a nyeszlett testemhez)-60-86cm és 48 kiló.

Leírva nem tűnik gáznak... de már nem járok strandra, mert 2 éve egy volt osztálytársam odajött, hogy úristen beteg vagy?

Voltam tavaly érsebésznél mert azt hittem a visszereim jöttek ki, mire megnézett, ultrahang stb és közölte, hogy annyira sovány vagyok, hogy a meleg hatására a tágult erek kidomborítják a bőröm... :S (persze van visszér hajlamom, de ez még nem az)

2011. máj. 12. 23:11

Na ez jó...mármint elmondom, én hogyan híztam meg plusz 12 kilót :) amit most le kell adnom...

Nem akartam hízni, sőt nem is gondoltam volna hogy én valaha is meghízom majd és fogyóznom kell, így nekem nem volt betervezve...

A lényeg elkerültem otthonról máshova lakni így ment az érzelmi alapon lévő zabálás, értem ezalatt a nasit, és igen ettől szépen lehet hízni, főleg ha a munka miatt a stresszt este 8 után és éjszaka vezeted le pár tábla csokival vagy egy nagy csomag kekszel...

és emellett minden nap pontban volt, reggeli, ebéd és vacsora és soha nem mulasztottam el egyet sem, mert abban leltem örömet, hogy ettem....rakodtak rám a kilók, szóval nekem senki nem beszéli be, hogy nem lehet hízni vagy fogyni, dehogynem persze mindkettőhöz kell idő, és valóban fogyni nehezebb, mert az evéshez csak a szádat kell mozgatni,de a fogyáshoz már több kell. Higgyétek el mindig anorexiásnak voltam titulálva, most meg...na igen szóval most muszáj leadnom, ha sportolni akarok. Az is igaz, hogy nem mindegy valakin, hogy jön le a stressz, valaki meghízik valaki meg iszonyatosan sovány lesz.

7. c130f7eb3b (válaszként erre: 6. - Jozsi.38)
2011. máj. 12. 14:34

A babatápszer elég ütősen hangzik, én azt gondolom, azt talán mégse... vannak tápszerek felnőttek részére is, olyanoknak írja fel az orvos, akik nem tudnak szilárd ételt enni, meg rákos betegeknek. Gondolom, ha valaki kórosan sovány, az is hozzájuthat. Egy 2 decis doboz 1500 kalóriát tartalmaz, receptre kb. 200 Ft körül van az ára. Sokféle ízben kapható, de a pörköltet egyik sem übereli. :)))

Viszont aki nagyon sovány, annak érdemes lenne megejteni egy kivizsgálást, hogy miért nem tudja hasznosítani a szervezete a táplálékot... és ezt tapasztalatból mondom. Azóta híztam 7 kilót, igaz, több nem marad fenn, de már legalább nem vagyok olyan girhes. :)))

2011. máj. 12. 13:38
én két féle tippet hallottam. az egyik minden reggel egy bögre kakaó+ mellé valamit enni pár falatot otthon. a másikat itt olvastam a hoxán, miszerint tápszert kell enni. mármint babatápszert. még egyiket sem próbáltam ki, de ha megint nagyon visszafogyok szoptatás után valamit kipróbálok :)
2011. máj. 12. 13:15
Hízni?Sehogy... Bármiből ehetek bármikor bármennyit,nem tudok hízni.
4. 1e2be55d4a (válaszként erre: 3. - Andyka888)
2011. máj. 12. 13:12
Szia! Hogy próbáltad?
2011. máj. 12. 13:11

Szia!

Én is sovány vagyok,de már nem akarok hízni,úgysem fog menni.Beletörődtem :) Ez van :)

2011. máj. 12. 13:09
Senki?:(
2011. máj. 12. 13:00
Gyertek, segítsünk egymásnak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook