Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik fogyóznak hány óra után nem esztek? fórum

Akik fogyóznak hány óra után nem esztek? (beszélgetős fórum)

12. 731e5b9ffb (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2012. dec. 17. 19:26
Az is segíti a fogyást, ha ki tudja aludni az ember magát rendesen, ezt már én is észrevettem magamon. Kell a pihenés is a szervezetnek a fogyáshoz.
2012. dec. 17. 19:18

délután kettőig mértékkel mindent de utána semmit.

Elég durva de tartható!!!

2012. dec. 17. 18:30

Én egyik módszert sem fogadom el, de igyekszem elfogadni a szervezetem jelzéseit.

Most fogyok, de nem kötöttem időponthoz, a asját közérzetemért csinálom.

És ha megéhezem, akkor eszem, nem nézem az órát. De az is hozzá tartozik, hogy itthon vagyok, és akkor fekszem, kelek, amikor jól esik. És bizony elég sokáig fent szoktam lenni, főleg, ha nincs délelőtti elintézni valóm.

És fogyok, bár az még hozzátartozik a dologhoz, hogy a lefekvés előtti órákban szoktam a tornámat is csinálni. :D

2012. dec. 17. 18:17

Ehetsz lefekves elott is. De csak tiszta feherjet, nem zsir vagy szenhidrat tartalmut. (mert az utolso ketto energia es elraktarozza a szervezet, a protein pl. sportoloknak taplalja az izmot)


A lefekves elotti eves mas egeszsegugyi okokbol sem ajanlott egyebkent.


Ha este 6kor futsz 5 km-t, vagy kondizol egy jo nagyot, az utana erkezo taplalekot feldolgozza a szervezet. (kaloriat ad neked az etel, es azt le is lehet dolgozni. A kardio gepeken latod, mennyi kaloriat egettel el, vagyis a tortat, amit elotte ettel meg)

2012. dec. 17. 18:17
A Harcosok étredjében este ehetsz,amennyit akarsz,lefekvés előtt.És működik a dolog,ismerősöm pár hónap alatt a szemem láttára fogyott le,a hasa ,ami nagy volt,eltünt.Akkor utânanéztem,sokan vannak,akik követték,van aki évek óta és nem csak a fogyás jó,hanem h egészséges.
2012. dec. 17. 18:08
Én ilyenre nem figyeltem soha.
2012. dec. 17. 18:05
Bár azt mondják, hogy lefekvés előtt kb 4 órával nem szabad, és én 2 körül fekszem le, általában legkésőbb 7 körül vacsizom. Utána, ha muszáj ennem valamit, eszem egy szelet sajtot, 1 szelet sonkát stb., de, ha később vacsizom, azt mindig rögtön megláttam a mérlegen:)
2012. dec. 17. 18:01
este 10 :)
2012. dec. 17. 18:01
Este 11-tôl.
2012. dec. 17. 17:59
Nem csak az a lényeg ki, hány órakor eszik utoljára. A napi összes kalóriabevitelt is kell nézni. Mert hiába nem eszik valaki este 6 óra után, ha napközben meg zabált.
2012. dec. 17. 17:57
Lefekvés előtt 3-4 órával nem ajánlatos enni. A 6 óra csak akkor működik, ha valaki 10körül fekszik, a később fekvőknek nem kell éheztetni magukat, mert ha éhesen fekszik le valaki, éjszaka nem zsírbontásba, hanem raktározásba kezd a szervezet.
2012. dec. 17. 17:50
???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook