Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik ebben a melegben is farmert hordanak... fórum

Akik ebben a melegben is farmert hordanak... (beszélgetős fórum)


1 2
2013. aug. 11. 05:26
Miért?Tökjó!
2009. aug. 2. 13:42

Azt hordok nyáron is, rövidet és hosszút is. De hosszúban a bővített szárút szeretem, a nyári farmergatyóim pedig vékonyak és világos színűek.

Hogy miért farmer és miért nadrág?

- Szoknyát ritkán hordok, nem szeretem annyira, mert körülményesebb viselni, mint a nadrágot. És semmivel sem érzem magam "megkönnyebbülten" szoknyában, ugyanolyan melegem van.

- Farmert bármivel fel lehet venni. Legyen az sportcipő vagy magassarkú szandál. Így sose jövök zavarba.

- Jobb benne a fenekem. Ez azt hiszem nem egy utolsó érv. :)

- Nem kell vasalni! Ez számomra önmagában is elegendő indok lenne a farmerviselésre. :D:D:D

33. ce00df587e (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2009. aug. 2. 12:03
nem én is fel szoktam venni.azt hozzá kell tenni hogy szoknyát soha nem hordtam de nem is fogok.én jobban szeretem a3/4 es gatyokat ill.a farmert.télen pl.mindig azt hordok
2009. júl. 31. 21:21

én most is farmerban vagyok! mhelyen ülök, légkondiban... kb. déli egykor bicajoztam be, a lehető legnagyobb hőségben, de kibírtam, mert tudtam, hogy bent a légkondi miatt jó lesz az a farmer - igazam is volt. megfagynék itt szoknyában!

felül viszont ujjatlan fekete felső van rajtam.

2009. júl. 31. 21:10
Én is farmerban járok,dolgozom,néha majd meg rohadok,.....
2009. júl. 31. 01:29

17 évesen nem nagyon van pénzem lézeres eltávolításra, az pedig esélytelen, hogy kifizessék nekem. De az még nem is lenne akkora probléma, ha nem társulnának hozzá striák is. :S

Néha kimerészkedek egyébként szoknyába vagy sortba, de ilyenkor elég frusztráltan érzem magam és utálom, ha pl. állnom kell buszon/villamoson, ami jobb rálátást biztosít a lábaimra.

29. Csigusz 79 (válaszként erre: 28. - Jérce-forma)
2009. júl. 31. 01:14
Én ajánlanám próbálj meg szoknyát húzni,szép hosszú lábakhoz nagyon csini(én 158 vagyok :),hát engem is többen megnéztek az tény szoknyába.Sajnos striák ellen nem sok minden van,sőt,semmi :( el kell fogadni,hajszálereket el lehet tüntetni lézer stb.
28. jérce-forma (válaszként erre: 27. - Csigusz 79)
2009. júl. 31. 01:07
Az a baj, hogy tudom nem kéne ezzel foglalkoznom. De mégsem bírom kiiktatni. Főleg mert egyébként jó alakom van, szép az arcom, meg általában sokan megnéznek az utcán, és tudom, hogy ha kirakom a lábaim, azokat is nagyon megnéznék, mert feltünő vagyok. (Nagyon magas, hosszúak a lábaim.) Nem tudom hogy győzhetném ezt le vagy miképp tüntethetném el ezeket a dolgokat. Alapozó és társai nem segítenek. :(
27. Csigusz 79 (válaszként erre: 26. - Jérce-forma)
2009. júl. 31. 00:46
Én is így voltam,nekem is van hajszálér+stria is a vádlimon,de már nem érdekel,nem lehetek mindig nadrágban,kicsit nőiesedni is jó lenne :)
2009. júl. 31. 00:37
Én fiatal, vékony lány vagyok, mégis kb csak hosszú farmert hordok nyáron is. Pedig szépnek mondott vagyok. Rosszul viselem a meleget, de nem tartom szépnek a lábaimat és nem szívesen mutogatom őket. Nagyon nem jó ez így, de egyszerűen nem tudom mutogatni, mert látszik pár hajszálér is, emellé jön az, hogy a hirtelen növés miatt striák vannak a lábamon. (comb, térd, vádli) :( Lehangoló.
2009. júl. 31. 00:31
Én is általában nadrágba járok,de valamelyik nap olyan meleg volt hogy belesültem volna,fölvettem egy ruhát,térd fölé ért,nagyon kellemes viselet volt,pedig nem vagyok szoknyás,a vádlimon is kezd megjelenni a stria,de megbeszéltem magammal hogy nem érdekel,akinek nem tetszik nem néz oda,de én nem fogok megsülni.Most épp ismét valami ruhát fogok venni,ha már nyár van.
24. Crystall (válaszként erre: 11. - Lilluska25)
2009. júl. 30. 23:37
Hát én van, hogy tényleg bikiniben vagyok meg valami mini ruhában...én nem birnám ebben a höségben elviselni, tegnap láttam turistákat akik viszont csak bikiniben vonultak végig a városon na az azért már kicsit durva...lehet mapszúrást kaptak a strandon:-)
23. Bernkie (válaszként erre: 11. - Lilluska25)
2009. júl. 30. 21:10
Hát igen,de azért könnyebb lenne kibírni mint famerben...:D
2009. júl. 30. 21:07
Én is farmert hordok, a lábam nem mindig kifogástalan... És dagi is vagyok, ezért én is gyakran hosszú farmert veszek fel.
2009. júl. 30. 21:05

Eddig úgy, hogy eljárok itthonról, maximum halász nadrágot vettem fel, mert szerintem nem elég vékony ahhoz a vádlim, hogy nagyon rövidet vegyek fel. Az udvaron szaladgálni nagyon jók nekem a mini gatyók is. Most csak Zalában, egy kis faluban vettem fel nagyon rövidet. Nem is az, hogy kedvencem a farmer, de szinte mindig abban vagyok. Egészen a nagy hőségig hosszú farmert hordok, akár tűző napon is. Persze vannak határok! Meleg, de nem szeretem a vádlim mutogatni. Na, én ezért vagyok hülye, mármint, hogy ez az oka, a nem hordásnak...

:)

2009. júl. 30. 20:40
Én is mindig farmert hordok, szerintem túl görbék a lábaim.
2009. júl. 30. 20:31
Épp tegnap állapítottam meg kocsiban ülve a belvárosba menet, h mennyi ember rohangál 40 fokban hosszú farmerban, és h én, aki egyébként egész évben farmert hord, kb 1 hónapja nem vettem fel hosszúnadrágot:) Olyan csinik a rövid farmerkák:) meg azok a jó kis szoknyák.... tele van a szekrényem ruhácskával:)
2009. júl. 30. 20:21
Én itthon nem farmerben vagyok de ha kiteszem a lábam az utcára farmert hordok mindig.Télen hosszút nyáron 3/4-est.Én szeretem.
17. 1eb84e4bad (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2009. júl. 30. 20:16
hülye nem vagy, csak baromi meleged lehet .-)
16. lilluska25 (válaszként erre: 14. - 42af71f255)
2009. júl. 30. 19:42
nem igazán érdekel !
15. féknyom (válaszként erre: 12. - Lilluska25)
2009. júl. 30. 19:41
Ide csak az jöhet akit hívnak? Ez új számomra, bocsáss meg légy oly kedves.
14. 42af71f255 (válaszként erre: 12. - Lilluska25)
2009. júl. 30. 19:41
Mindenhol csesztet,mi?:)
2009. júl. 30. 19:40
Én is olykor farmert húzok, a 30-35 fokos melegben is. Egyébként tényleg nem sok különbség van, hogy most hosszút hordunk éppen vagy rövidet. :-)
12. lilluska25 (válaszként erre: 10. - Féknyom)
2009. júl. 30. 19:37
téged ki hivott ide ?ez amugy is NÖI fórum de tudod mit irj amit akarsz ...
11. lilluska25 (válaszként erre: 7. - Bernkie)
2009. júl. 30. 19:37
furcsa de énis rosszul viselem de mint irtam ha bikiniben lennék akkor is meghalnék.
10. féknyom (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2009. júl. 30. 19:36
Lehet az vagy, de nem a farmer miatt.:)
9. lilluska25 (válaszként erre: 6. - 42af71f255)
2009. júl. 30. 19:36
de meleg de amikor anno Ruhát hordtam akkor sem sok különbséget éreztem ugyanugy melegem volt.:)nemtudom ehhez szoktam,kényelmes stb,ápol és eltakar
2009. júl. 30. 19:35
Én is farmerben járok!!!Nyugi,nem vagy hülye!!!Csak nézz körbe az utcán..nagyon sokan vagyunk!
2009. júl. 30. 19:33

Ez nem azon múlik h vki hülye e avagy normális....ez attól függ h vki hogyan viseli a meleget.Én speciel meghalnék farmerben mert nagyon rosszul viselem a meleget sajnos..:S

De ha te jól érzed magad benne akkor miért lennél hülye??

2009. júl. 30. 19:33

Hát hülye éppen nem vagy,de nem qrva meleg az?

Miért nem veszel fel valami könnyebb anyagból hosszú nadrágot?

De ha nincs meleged,csak nyugodtan!:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook