Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik Dr. Török Olgánál fognak szülni vagy szültek! fórum

Akik Dr. Török Olgánál fognak szülni vagy szültek! (beszélgetős fórum)


2013. máj. 6. 19:47

Őt nem nagyon szeretik a kismamák, mármint azok, akik nem kifejezetten Őt fogadják meg. Nekem sem volt szimpatikus, kemény, abszolút nem kedves orvos szerintem... Én sokat feküdtem a terhespathológián,így az összes orvossal volt valamiféle kapcsolatom, ha máskor nem, akkor amikor ügyeletesek voltak és jöttek vizitelni. Nagyon nem szimpatikus volt, azonban mégis hálás vagyok Neki, mert Ő mentette meg az életünket.

Ikreket vártam, az egyik babának majdnem teljesn el volt meszesedve a köldökzsinórja, az osztályos orvos, és a saját fogadott orvosom is haza akart engedni hosszú hétvégre a terhespathológiáról(még csak 32 hetes voltam), viszont egy nagy vizitet meg kellett még várnom. Ekkor vizitelt a drnő, aki kiszúrta a leletemben azt, amit más nem tartott problémának. Sürgőségi császárom lett,a szülés igazolta, hogy tényleg nem ok nélkül, hiszen az egyik Kisfiam 980 a másik 1900 grammal született. Az egyik baba kb 28 hetesen lemaradt, akkor kezdett meszesedni a köldökzsinórja. Nagyon sok orvos nézett a 28. hét és a 32. hét között, míg megszülettek, de ezt senki nem szúrta ki, pedig volt hét, amikor 2 UH is volt, és mint írtam, fogadott orvosom is volt.


Úgyhogy hálás vagyok Neki, akármilyen kemény, és unszimpatikus a viselkedése, szakmailag ezután én jónak gondolom. Ha olyan állapotban, ahogy voltam akkor, és ahogy a kisebbik babám volt, hazaengednek hétvégére, akkor nagy eséllyel mindhárman ottmaradtunk volna. A másik Kisfiamnak, mire kivették, kétszer volt a zsinór a nyakára csavarodva, Ő fel sem sírt a születésekor.


Mindenkinek más szempont számít, én így utólag csak hálás vagyok Neki.

Boldog babavárást kívánok!

2013. máj. 6. 19:46
De mint előttem írták mindegyik dokiról hallani jót, is rosszat is!
2013. máj. 6. 19:46
Genetikai szakrendelésen keveredtem hozzá. Kis híján elvetette a gyereket, olyan genetikai szakvéleményt írt. PM beteg voltam, és nem tudtam még a terhességről, mikor voltam egy vizsgálaton, ő ezt a vizsgálatot kifejezetten károsnak mondta a magzatra. Majd egy magán PM doki nyugtatott meg, hogy semmilyen károsodás nem érte a magzatot.
2. zsuzsika83 (válaszként erre: 1. - Fsandi16)
2013. máj. 6. 19:26
Én nem sok jót hallottam róla...bár minden dokiról hallani jót is rosszat is...Szerintem a legfontosabb, hogy neked szimpatikus legyen. Azt úgy is érzed, ha nem oké vele valami. Akkor pedig váltani kell.
2013. máj. 6. 19:18
Őt szeretném fogadott orvosnak.Írjatok!Mindenre kiváncsi vagyok!Vélemények!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook