Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik biztosan ovuláció napján voltak együtt, fiú baba fogant? fórum

Akik biztosan ovuláció napján voltak együtt, fiú baba fogant? (beszélgetős fórum)


2021. febr. 26. 00:24
Sziasztok :) kislányunk született aki az utolsó ultrahangon megmutatta magát; bár akkor már úgy voltam vele vagy/vagy... Nagyon boldogok vagyunk; köszönöm a válaszokat :)
2021. jan. 3. 23:24
Mi ovulàciòkor voltunk együtt ès fiù. :)
13. Cukorfalat19 (válaszként erre: 12. - Ágica02)
2021. jan. 2. 20:44
Szia! Engem is érdekelne, végül biztos kiderült ki lakik a pocakodban? 😊
12. Ágica02 (válaszként erre: 11. - Bözsi néni)
2020. szept. 26. 19:22
Köszönjük szépen :) mindenképp írni fogok ha kiderül ki lakik a pocakban ♥️
11. Bözsi néni (válaszként erre: 10. - Ágica02)
2020. szept. 26. 11:56

Sok boldogságot, jó egészséget kívánok akár kisfiú lesz, akár kislány :-)


Azért majd írd meg, légyszi, ki szégyenlőskodik odabent :-)

10. Ágica02 (válaszként erre: 8. - Bözsi néni)
2020. szept. 26. 07:07
Nahát köszönöm a tapasztalod ; így már végképp nem látom ezt az elméletet sem mérvadóbbnak mint mondjuk a népi hiedelemek közül a ; milyen a hasad formája ; mit kívánsz ; milyen a bőröd stb elméleteket 😀 S ha hallgatnek is rájuk pl a rosszullét része engem most kínoz ; előző alkalommal semmi ; a bőröm most nagyon vegyes ; hol száraz hol pattanásos; előzőleg nagyon szép volt ; de pl a hasam tök ugyanolyan szóval tényleg minden ellentmondásos 🤣😀 mindenesetre köszönöm a tapasztalatokat ; ha megmutatja magát megírom ki lakik a pocakban ♥️
9. Ágica02 (válaszként erre: 7. - Pteri)
2020. szept. 26. 07:03
Gratulálok az igen ; amúgy valóban így lehet a legjobb; olvastam ; hogy sokan rá stresszeltek erre ; mit tervezzenek és hát nem feltétlenül jó az sem :) nálunk az a helyzet ; mi nem stresszeltunk csak viccelodtunk hogy na most kislány lesz :D csak utólag mondta egyik ismerősöm ; aztán olvastam is erről; hogy ha az ovus napon vagy utána voltunk együtt fiú az esélyesebb.. viszont mi előtte is voltunk együtt és így szerintem ez sem mérvadó; plusz ahogy olvasom igazából sokaknál a tervezés sem :) szóval lesz akit az angyalok küldenek :) csak már borzasztó kíváncsiak vagyunk; 20hetesen még nem mutatta meg magát ; mindig szégyenlős :D a fiam már 13hetesen mutogatta magát ott lent és onnantól kb minden alkalommal nyomott egy nagy terpeszt bárki vizsgált épp; megjegyezte tudják már a német ; mert egyértelműen látszik hogy fiú 😀🤣
2020. szept. 25. 20:49

Mikor a fiam született, 3 szobatársam volt. Kislányos anyukák, volt, akinek 2 lánya volt már.


Mindhárman fiút szerettek volna, ezért Czeizelhez jártak, az ő elmélete volt, hogy a hüvely ph-ja fontos. Ezért meghatározott étrendet követtek, meg csak bizonyos körülmények esetén lehettek együtt a párjukkal.


Mindháromnak kislánya lett :-)

7. pteri (válaszként erre: 1. - Ágica02)
2020. szept. 25. 19:45
Én voltam uh-n, hogy van-e ovulációm, így pont azon a napon akcióztunk és fiú lett. Szülésznő nagynéni szerint inkább a hüvely ph-jával kell variálni. Én mondjuk nem hiszem el egyiket sem, de a következő alkalommal a férjem úgy döntött, hogy most kislányt csinál és kész. Se ph, se ovuláció nem érdekelte. És lőn egy kislány is.
2020. szept. 24. 20:26
Köszönöm a tapasztalatod Delbuk és gratulálok a kisfiatokhoz 🥰 mi igazából úgy vagyunk vele jó lenne egy kislány így hogy fiú az elsőnk; de ha fiú akkor meg a kis korkülönbség miatt biztosan nagyon jól el játszanának később ; szóval mindkét opció jó; csak kíváncsiak vagyunk :)
2020. szept. 24. 19:38
Fiu lett. Elotte/utana nem voltunk egyutt csak aznap. Nekunk teljesen mindegy volt a neme, sokaig vartunk ra. 😊
2020. szept. 24. 18:49
Igazából nyilván nekünk is az egészség a lényeg ne értse senki félre!! És már pocaklakorol van szó ; akinek lesz egy 2éves bátyuskája mire megszületik.A kérdést azért tettem fel; mert mi konkrétan ovu előtt is voltunk együtt és aznap valamint azt követő nap is ; és utólag azt olvastam ilyenkor nagy eséllyel kisfiú áldás érkezik; de valóban igazad lehet Tyityu ; hiszen lehet az előző napokbol ott várakozó kislány is ugyanannyira előnyben ilyenkor ; mint a fiúk. Nyilvan mindegy mi lesz; csak kíváncsi vagyok már,és a népi babonáktol eltekintve ;egyedül ezzel kapcsolatban hallottam ; hogy előre sejthető lesz a baba neme.egyebkent a népi babonákrol csak annyit ; hogy teljesen más most ez a terhesség mint az első; de ahogy erről hallottam ez annyira változó mindenkinél; hogy erre nem alapoznék.Nyilvan biztosat majd akkor tudunk ha kint lesz a mi kis tündérünk; de addig is talalgatunk. Köszi ha van aki megoszt még esetleg ezzel kapcsolatban saját tapasztalatot.
2020. szept. 24. 13:37
Egy lány, egy fiú.
2. tyityu (válaszként erre: 1. - Ágica02)
2020. szept. 24. 13:10

Erre nem hiszem hogy valaki is pontos valaszt tud neked adni. Ilyet meg sosem hallottam hogy az ovulacio napjan fogant babak mind fiuk es nem hiszem hogy tudomanyos alapja lenne. Azt mar hallottam hogy a fiu vagy lany katonak lassabbak, de azt is mondjak hogy a petesejt is szelektal, talan meg kell neki mondani hogy csak a fiu katonakat engedje be. Egyebkent is a kerdesednek semmi ertelme, egy par egyutt lehet az ovulacio napjan, de mondjuk 3 oraval korabban a petesejt mar megtermekenyult egy 3 napos katonaval mivel a spermiumok akar 5 napig is eletkepesek. Es akkor meg a lombikos parokrol nem is beszeltunk akiknek a legidealisabb idopontban van a megtermekenyites es nem hiszem hogy minden lombik baba fiu lenne.

Nem mindegy hogy fiu vagy lany? A lenyeg hogy egeszseges legyen.

2020. szept. 24. 12:43
Sziasztok; régen találtam a témában fórumot; érdekelnének konkrét tapasztalatok ; akik esetleg együtt voltak termékeny időszakban végig; majd ovuláció napján is ;fiú vagy lány baba lett? Tényleg igaz ; ha ovu teszttel; esetleg orvosi nyomonkövetéssel pontosan ovu napján együtt voltatak csak fiúk születnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook