Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akik antidepresszánst szednek és nem szégyenlik fórum

Akik antidepresszánst szednek és nem szégyenlik (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
212. homokóra (válaszként erre: 211. - Dc1912b439)
2010. aug. 14. 19:49
Te állat!!!!!!!!! A helyedben elásnám magam!!
211. dc1912b439 (válaszként erre: 210. - Homokóra)
2010. aug. 14. 19:40
Úgy godolod? Küldtem neked egy kis csemegét.
210. homokóra (válaszként erre: 208. - Dc1912b439)
2010. aug. 14. 19:14
Te nem vagy normális!!!! Miről beszélsz?? Szerintem te már nagyban nyomod a kereskedést....
209. dc1912b439 (válaszként erre: 206. - 099c0bed40)
2010. aug. 14. 17:59

Elnézésedet kérem, de azt hiszem te írtál nekem először.

Nem ollóztam be én sem azt, amit írtál.Csak a véleményemet mondtam el szándékodról.

Aljas és sunyi nem vagyok, csak meggondoltam magam.

Igen, valóban megmaradt belőle, de azt is írtam, hogy visszaviszem a gyógyszertárba inkább.

208. dc1912b439 (válaszként erre: 204. - Homokóra)
2010. aug. 14. 17:55

Szia!


Miért vagyok paraszt?Megmagyaráznád? Nem bántottalak.

Csak szerettem volna elejét venni az illegális kereskedésnek.Szerintem ez így normális.

Tisztelettel: Zsolt

207. 099c0bed40 (válaszként erre: 206. - 099c0bed40)
2010. aug. 14. 17:44
helyesbítés: nem moderálták ki a tegnapi észrevételeimet sem, csak az egy másik "rokon" topikban volt és nem itt,bocsánat.
206. 099c0bed40 (válaszként erre: 204. - Homokóra)
2010. aug. 14. 17:00

Ezt a megjegyzést kösz Neked, aranyos vagy nagyon , valóban oltári parasztság nyilvánosan ilyent kiírni valakiről.


Erre csak azt tudom válaszolni, hogy aki viszont kereskedni kívánt bizonyos illegális szerekkel, mégpedig nagyobb mennyiséggel( mondván "véletlenül megmaradt egy raklapnyi belőle) az pont maga fedő volt, még a levél is megvan amit írt, csak én nem vagyok olyan sültbunkó hogy "beollózzam".

Kedves fedő, nem nézlek levegőnek, mert a levegő az semleges, Te meg nem vagy az, te aljas vagy és sunyi.

Ha ezt is kimoderálják, mint az előző hsz-t amit írtam ,ám tegyék, részemről itt és most a téma lezárva, ponttal a végén.

205. guzmi (válaszként erre: 202. - Cff36d5deb)
2010. aug. 14. 12:32
Szia! Már visszagondolni is rettenet, napi többszöri rosszullét mellett csak az tudja, aki már átélt egy ilyen rohamot. Voltak ötleteim, hogy vessek véget ennek, de persze egy anya nem csinál ilyet.Már gyerekkoromban is ez volt a bajom, de borzasztó, hogy senki sem tudott kezelni. Aztán ahogy nőttem, mindig sportoltam, így ez egy kicsit egyensúlyban tartott, de miután férjhez mentem és gyerekeket szültem, nagyon beszűkültem az otthoni dolgokra, egy gonosz anyós mellett, akkor lett igazán rossz az állapotom. Azt a kb 10 évet nem kívánom a legrosszabb ellenségemnek sem. Ahogy mondod, Te is , én is csak vegetáltam, és mindennap a túlélésért folyt. Soha nem találkoztam akkor olyan emberrel akinek hasonló volt a baja, így meg voltam győződve róla, hogy velem valami nagyon nagy baj van. Ráadásul próbáltam titkolni, mert szégyelltem. pokoli volt. Bocs, hogy ilyen hosszú lett
204. homokóra (válaszként erre: 199. - Dc1912b439)
2010. aug. 14. 09:56
Te paraszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. aug. 14. 09:52
Guzmi csak azért kérdezem mert az anyukám csak vegetált és kábulatban élte le az életét nem tudott felállni ebből a betegségből és ő nem volt képes ellátni a feladatait. Örülök hogy neked sikerült még ha ennyi idő után is.
2010. aug. 14. 09:48

Szép napot Mindenkinek!

Guzmi !...36évig éltél pánikbetegen kezelés nélkül? Te jó ég!!....hogy élted akkor az életed??..tudtál dolgozni, hogy tudtad a családot ellátni?

201. guzmi (válaszként erre: 194. - Tundicicca)
2010. aug. 13. 16:50
Szia! Budaörsön rendel, Barsi Judit. Rendes, de fizetős, szerintem nagyon érti a dolgát, érdemes kipróbálni. Ha kell megadom a számát
200. cff36d5deb (válaszként erre: 192. - Bucóka20)
2010. aug. 13. 14:38
Dokikkal kapcsolatba annyit, akikről írok egyik se a kezelő orvosom csak beestem hozzájuk mert a pániktól testi tüneteim voltak. Egyik reakciója menjek haza és vegyek be még 1 gyogyit és ennyi, a másik szánt rám időt pedig sima házidoki volt , beszélgetett velem megnyugtatott és csak azután engedett el de előtte megvizsgált, szív tüdő ,vérnyomás, cukormérés. Az utóbbi előtt le a kalappal.
199. dc1912b439 (válaszként erre: 198. - K.Nati)
2010. aug. 13. 11:16

Szia!


Én nem kértem vélemény a nyugtatókról.Azt írtam, hogy valaki kereskedik velük a neten, és az nem jó dolog.

Nem hiszek a gyógynövényekben.Én jól érzem magam, köszönöm.

Tisztelettel:Zsolt


Aki keresi a nyugtatókat illegálisan, az öregnéneőzikéje volt.

198. K.Nati
2010. aug. 13. 10:12

Fedő70-nek!

Véleményt kértl a neten beszerezhető nyugtatókról. Én alapból gyógyszerellenes vagyok! A nyugtatókhoz, antidepresszánsokhoz, kedély-javítókhoz hozzá lehet szokni, és minden függőség korlátozza a szabadságot!

Vannak homeopátiás szerek, melyek hatóanyaga a tömör információ. Vannak nyugtató gyógynövények; igaz ezek hatása nem azonnali, de nem teszik tönkre sem az idegsejteket, se az immunrendszert!

197. K.Nati
2010. aug. 13. 10:06
Sziasztok!Manapság már sok alternatív megoldás létezik a depresszió, pánik és egyéb lelki betegségek kezelésére. A gyógyszer nem szabad, hogy végleges megoldás legyen! Én most tanulom a Schüsler sókat , ezek organikus készítmények, nem szintetikusak, mint a gyógyszerek. A Kálium phosphoricumot például még terhes anyák is szedhetik pánik vagy depresszió esetén!
2010. aug. 13. 09:55

Kedves Öregnéneőzikéje, ha még olvasol!

Sajnos, úgy vettem észre, hogy haragszol. Levegőnek nézel, mert nem sikerült üzletet kötni. Nézd, én tartok az ilyen gyógyszer kereskedelemtől, az elvem mindig az volt, hogy csak az szedjen gyógyszert, akinek az orvos írja fel. Mi történne akkor, ha ezt a mennyiséget, amit kértél, én elküldöm neked? Mi történne, ha egyszerre bevennéd? Kit vonnának felelősségre. Nagyon veszélyes, amit teszel.

Jobban járnál, ha keresnél egy jó orvost magadnak, és elmondanád, hogy mi a baj. Mert ahogy a leveleidből látszott, elég nagy bajban lehetsz. Sajnálom, hogy eddig jutottál, de biztosan megvolt ennek is az oka.

Ne haragudj rám.

Üdvözlettel:Zsolt


Ide is írtam, mert szeretném, ha a tanulságot levonnák azok, akik még nem jutottak el idáig.

Kérlek benneteket, tartózkodjatok az öngyógyszerezéstől.Mindig csak annyit, és akkor, ahogy az orvos javasolja.


Kinek mi a véleménye a neten szerzett nyugtatókról?Kérlek benneteket, írjátok le.

195. dc1912b439 (válaszként erre: 193. - Guzmi)
2010. aug. 13. 07:41

Szia!


Örülök, hogy írtál!


Jó volt olvasni a sikertörténeted.Mégis vannak olyanok, akiken segítenek a gyógyszerek.

Itt volt egy hölgy,aki azt hiszem, visszaél a gyógyszerszedéssel.Az ilyen történetek miatt alakul ki a függőség.Bármit megtenne,hogy a szerhez jusson.Szerintem ekkor már nincs visszaút.

Kicsit sajnálom is, mert rengetek időt, és energiát fordít arra, hogy a gyógyszeréhez jusson.

Azt javasolnám, hogy ezt mindenki kerülje, és ne hagyja,hogy idáig jusson.

Mindig,mindent úgy kell szedni, ahogy elő van írva.

Guzmi, kedves.Megírod,milyen gyógyszereket szedsz? Mik a tapasztalatok?

Köszönöm:Zsolt

194. tundicicca (válaszként erre: 193. - Guzmi)
2010. aug. 13. 07:33

Szia!

Merre van ez az orvos? Pesten, vagy vidéken?!

Ha szabad kérdezni?!

193. guzmi
2010. aug. 12. 21:07
Sziasztok! 50 vagyok és gyerekkoromban kezdtem a pánikot, csak akkor még a kutya sem tudta mi is az. Mondtak rám sok mindent. Szenvedtem borzasztóan, aztán gyerekeket szültem és szenvedtem tovább, míg 36 éves koromban megjelent a Nők lapjában egy cikk, és magamra ismertem, illetve a tüneteimre. Megadták az orvos elérhetőségét, aki tudta kezelni gyógyszerrel. és azóta teljesen jól vagyok, persze azóta is szedem, minimális adagban. Nagyon sajnálom az életemből azt a pokoli 36 évet, de legalább most már minden rendben van. Nem szégyellem, hogy gyógyszert szedek, főleg, ha valakinek segíteni tudok. Sokaknak megadtam már az orvos címet és ugyanilyen sikerrel jártak. Persze azért nem reklámozom, nem tartozik mindenkire. A betegség nem szégyen, és ez is csak egy a sok gyógyszert igénylő nyavalyából.
2010. aug. 12. 20:55

Nekem nem is olyan régen volt egy esetem.Mentem egy bőrgyógyász pasashoz,de már itthon naon szédültem,kivételesen nem ilyedtem meg,szinte végig röhögtem.Kezelésre mentem az arcommal (ami egy alkalom 20ezer ft) ezt csak azért írom,hogy ne kéne az én segg.met nyalnia,nem nekem bealázkodi.

Feküdtem volna le a kezelésre,hogy elkezdje..de mondtam neki,hogy ez így enm lesz jó,mert szédülök.Erre még ő szegezi nekem a kérdést,hogy "Akkor ma hogy alszik?" Mondom úgy , hogy éjszaka nem szédültem és ez most reggel jött elő.Erre nagy kegyesen megemelte ilyen fél ülő fél fekvő pozícióba az ágyat és a kezelés végéig meg se nyikkant.Ennyit az együttérzésről,ráadásul valami doktor féle.Mindezt úgy tette,hogy tudta már az első kezeléstől,hogy "agybajom" van,ezt meg betudhatta volna annak is.Mégha én sejtettem is,hogy ez a szédülés nem attól volt.

Bonyolultan írtam le,de remélem nagyjából érthető.De volt több ilyen eset is.

191. tundicicca (válaszként erre: 186. - Bucóka20)
2010. aug. 12. 20:48
Nekem csak jó, ha tanácsokat adsz! Te már túlléptél rajta egyszer, és ez jó, mert lehet látni, hogy van kiút! Én imádtam egyedül mászkálni, vásárolni, egyedül lenni itthon, most meg, nem megy egyedül, néha akármennyire is szeretném! A párom próbál segíteni, de néha szegénynek úgy leordítom a haját...:(
190. tundicicca (válaszként erre: 189. - Cff36d5deb)
2010. aug. 12. 20:45
Hát igen, tudom, de én úgy vagyok vele, hogy nem szégyen, és ha vissza is nyalna a fagyi, majd én is visszanyalok! Próbáltak már ez miatt lealázni, de nem sikerült nekik! :) Fel kell velük venni a harcot! :)
189. cff36d5deb (válaszként erre: 184. - Tundicicca)
2010. aug. 12. 20:10

Én kb.1 és fél éve vagyok pánikos. Én szelektálok akiről tudom hogy dilisnek titulálna a bajom és a gyogyi szedés miatt mert primitív, annak biztos nem mondom el nem kell a pletyka. Csak az tud róla hogy gyogyit szedek akit a bizalmamba fogadtam. Egyébként ha valaki beszólna ezzel kapcsolatba valamit, biztos semmi pillanat alatt kiosztanám.

Volt rá példa : az óvónéni tud a pánikomról mert volt hogy nem mertem a gyerekem bevinni az oviba. Visszaélt vele ,volt 1 nézeteltérésünk és nem sokra rá a gyereket elküldte a pszihológushoz olyan indokkal hogy a gyerek visszafele fejlődik. Utánozta a kicsiket...a pszihónéni hülyének nézte az óvónőt. Azt mondta hogy az ő nagyobb gyereke is visszagyagyul időnként a kicsihez. Szóval nem mindenkit érdemes ebbe beleavatni nem mintha szégyen lenne de visszanyalhat a fagyi..

188. dc1912b439 (válaszként erre: 187. - Pávaszem)
2010. aug. 12. 20:07

Köszönöm.Már megérte,hogy itt vagyok.

Persze különítsük el a függőséget, és a normál gyógyszer szedést.Aki ezt meg tudja tenni,az már jól járt.

Mindenképpen csak a felírt, személyes talélkozás az orvossal után kezdjünk a szedésébe.

Viszont, akik a neten kereskednek vele,azokat elítélem.Ők már kemény függők.

Majdnem behútak egy ilyenbe.Vigyázni kell.Felellőséggel tartozunk magunknak és másoknak is.

2010. aug. 12. 19:12
Nekem minden egyes hozzászólás lelkileg erőt ad és tanulok belőle!!!Köszönöm NEKTEK!!!
186. Bucóka20 (válaszként erre: 185. - Tundicicca)
2010. aug. 12. 18:40

Én az idegenekre gondoltam,egy boltban, a főutcán,vagy bárhol..ahhol épp nincs ismerős.

Ezért is van az,hogy álltalába aki pánikbeteg vagy ilyen - olyan fóbiái vannak,nem mer/szeret egyedül ilyen helykre menni.


Én amikor nemmertem kimozdulni a lakásból egyik nap anya és barátom karonfogva vezettek el ...és mentünk egy jó nagy sétát.Itthon edzettem,hogy ne hagyjam el magam,mert már 15kg-ot fogytam addigra 1-1.5 hónap alatt.Tudom milyen ...

De ahogy jobban lettem,szinte szárnyaltam,egyeüdl mentem össze vissza,nem kellett hogy kísérgessenek.Alapjáraton mielőtt még nem voltam beteg se szerettem egyedül menni boltba vásárolni,nem féltem,csak jobb volt ha volt velem valaki.Miután kigyógyultam ..nem érdekelt semmi.

Most megint (kicsit) sz.rba vagyok,de ott van előttem a példa,hogy tudok/lehet másképpen is élni.Egyszer már sikerült,azóta felnőttem,"okosabb" lettem...és már akkor is megmondtam,hogy ha még 1x belekerülök a kakiba akkor fel fogok tudni állni.Hát így állok én hozzá.Ha nehéz is,de akarom és megcsinálom.:-)


Neked is először olyan helyekre kell menned,ahhol nincs ember...és nem egyedül.És így tovább...nincs lehetetlen.:-)



Nah tudomm,hogy nem kérdezett engem senki és nem is okoskodni akarok a magam 21évével,de talán tudok segíteni.Volt már rá példa,hogy sikerült segítenem.

2010. aug. 12. 18:30
Én teljesen elfogadom, hogy gyógyszert kell szednem, és el is mondom a környezetemben, mert ha netán rosszul leszek, vagy valami bajom van, tudjanak róla!!
184. tundicicca (válaszként erre: 173. - Cff36d5deb)
2010. aug. 12. 18:29

Gyalog?! Azt sem tudom, azt hogy kell csinálni! :-)

Már 6 éve nem léptem ki gyalog az utcára, és biciklivel is necces a dolog, de igen, szoktató programon vagyok!!!

183. Bucóka20 (válaszként erre: 181. - Dc1912b439)
2010. aug. 12. 18:03

Én csak gondolom,hogy ciki,bár én se voltam teljesen kibékülve a gyógyszerszedéssel.(amikor szedtem)

Kinek ciki?! Annak aki szedi..:-):-S

Nem tudom,már hány embertől hallottam,hogy ha lefoglalnám magam,akkor nem lennék rosszul.

Az ilyeneknek csak 1 napot kívánok az életemből és akkor rájön,hogy kinek mire van ideje?!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook