Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a SOTE I-en szültek! Vagy ott fognak! Beszélgessünk! fórum

Akik a SOTE I-en szültek! Vagy ott fognak! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. jan. 24. 22:52

Sziasztok!


Végre találtam egy friss fórumot, ahol leírhatom a SOTE -n szerzett tapasztalataimat. 2 hete született a kislányom császár metszéssel, dr. Bokor Attila volt a választott orvosom.

Voltam már kb. 10 éve nála, ès mikor felkerestem idén tavasszal a pozitív teszttel, emlékezett rám. Szakmai ès emberi oldalról egyaránt pozitívat tudok róla mondani. Egy "baj" volt vele, rengeteget kellett várni rá a klinikán.

Mert hogy ő az évek során az emdometriózis szakértője lett, és rengeteg műtét vár rá hétről hétre a klinikán.

A klinikai ottlèt számomra jobb nem is lehetett volna.

Mikor elkezdtem járni ctg- re, először csak hetente, megismertem a várandós ambulancia "személyzetèt". Élükön Jánosi Rita főnővérrel. Nála kedvesebb ès segítőkèszebb emberrel ott addig nem találkoztam ( bár mindenki készséges volt a genetikai UH- n is). De a többi szülésznő is, akik a ctg- ket csinálják.

Rita főnővér volt, aki nyáron -mikor ezer helyre telefonáltam ès magam sem tudtam, hogy pontosan mire kell időpontot kérni -, átvette a kagylót, megnyugtatott ès mondta h menjek be, őt keressem. Bementem, emlékezett a nevemre, türelmesen elirányított. De mindenkivel ilyen kedves.

Nekem vègül program császár lett. De mèg ezt nem tudtuk, előtte 5 nappal befektettek a pavilonba, h szem előtt legyek. Na erről is csak pozitívan tudok beszélni: a nővérek kedvesek, nagyon is, egytől egyig. A szobákban hűtő, minden nap takarítás. Kaja legtöbbször finom. Tea a folyosón, két féle: èdes illetve cukor nélküli. Családias hangulat, nem érzed magad kórházban.. Csend, nyugalom.

Aztan a műtőben az orvos csoport: dr. Bokor profi módon megműtött, az aneszteziológus ès a többiek emberi hozzáállása is példa értékű volt. Ezután a császárosok intenzív osztályán az ellátás szintén első osztályú, a nővérek türelmesek, profik. Masnap már lekerül az ember a csecsemő osztályra, friss sebbel.. Alig bírsz mozogni, de már veled a baba.. Ez kemény. De így van kitalálva, bírni kell. Nekem meggyűlt a bajom a szoptatással. Kérem segítséget a csecsemősöktől. Éjjel 3- kor is készségesen jöttek mindent megmutatni, amit kértem. A mamákat ellátó nővérek/ szülésznök is jó fejek. Sok a fiatal köztük. Beszélgetnek az emberrel, segítenek.

Amikor elhagytam a kórházat, megköszöntem nekik a törődést.

Végig biztonságban éreztem magam ott, nem véletlenül. Hisz tényleg nagy hírű intézmény. Ès bár nem kellett megtapasztalom hála istennek, hogy állnak helyt, ha baj van, így is lett rálátásom, milyen profi gépezet az a kórház.

Minden negatív tapasztalatot elhiszek, mert olvastam abbol is bőven; nekem személy szerint nem volt semmi ilyesmiben részem. Ja ès persze jó érzés jót mondani.

Aki ott fog szülni, jól fog járni.

2182. re_Barbara (válaszként erre: 2178. - Nono123)
2016. jan. 18. 10:25
Köszönöm szépen a gyors választ.Igen megírom.
2181. monikov
2016. jan. 15. 21:01
Ja, és iszonyatosan rendes az asszisztense. Ha bármi volt őt is hívhattam nyugodtan. A nagy ultrangra (2x a terhesség alatt) a kórház klinikájára behívott, természetesen soron kívül. Egyik barátnőm oda járt szakrendelésre régebben, és mondta, hogy több mint fél napot várnak sokszor a kismamák.
2180. monikov (válaszként erre: 2174. - Nóri66)
2016. jan. 15. 20:58
Az ultrahangos vizsgálat 15000 ft. Nem beszélt egyszer sem pénzről a szüléssel kapcsolatban. Én sem kérdeztem rá, hogy kér-e. Soha nem jött szóba hogy fizetnék a szülésért. Mi a párommal önként adtuk neki, mert meg voltunk elégedve.
2179. monikov (válaszként erre: 2173. - Nono123)
2016. jan. 15. 20:56
Természetes úton szültem. Ő nagyon ennek a híve. Én császárt akartam, mert féltem nagyon. Még azzal is bepróbálkoztam nála, hogy szemüveges vagyok. :) de ő közölte, hogy semmi nem indokolja, így rendesen fogunk szülni :D
2178. nono123 (válaszként erre: 2176. - Re_Barbara)
2016. jan. 15. 19:44
Hahó, a magánrendelése itt van: Lande szakrendelő XI ker Bartók Béla út 72. Előjegyzés 06 20 929 27 25. Ha elmész majd megírod a véleményed? Minden jót!
2177. Berillke
2016. jan. 15. 14:47
sziasztok! priviben kerdezhetnek vkitol Csaba dokirol? koszi
2016. jan. 15. 14:23

Sziasztok! A sotén szeretnék majd szülni, azt szeretném kérdezni kihez érdemes menni akinek Sotés kapcsolata van!?Magánrendelésre járnék, de olyanhoz aki a szülésnél nem kér pénzt.

Molvarecz Attila szimpatikus az alapján amiket itt olvasok,de neki hol van a magánrendelése?

2175. nono123 (válaszként erre: 2174. - Nóri66)
2016. jan. 13. 14:14
Szia, tudom, hogy nem tőlem kérdezted de én multkor 17 000 forintot fizettem terhesgondozás + rákszűrésért (túl réginek találta az utolsót, ezért megcsináltatta....). Monikov válasza majd engem is érdekel a rákérdezéssel kapcsolatban. Nóri te is hozzá jársz? Mikorra várod a babát?
2174. Nóri66 (válaszként erre: 2172. - Monikov)
2016. jan. 13. 11:56

Sziasztok!

Monikov megkérdezhetem a terhesgondozáson mennyit fizettél Molvarec dokinál? Olvasom,hogy nem kért pénzt a szülésért. Ettől függetlenül rákérdeztél?

2173. nono123 (válaszként erre: 2172. - Monikov)
2016. jan. 12. 20:37
Jaj nagyon köszi a választ, tök megnyugtató. Én is a magánrendelésén voltam. Azt még megkérdezhetem, hogy császárral vagy természetesen szülted a babádat? Én nagyon szeretném, ha nem császár lenne. Tudom, hogy ez nem csak az orvostól függ (meg attól sem amit én szeretnék), de tudod-e, hogy Ő mennyire "császáros" orvos? Köszi és minden jót Nektek és a Babának!
2172. monikov (válaszként erre: 2171. - Nono123)
2016. jan. 12. 17:43
Én nagyon meg voltam vele elégedve. Tényleg alalpos, kedves és mindent elmagyaráz. Van amit 2x, 3x kérdeztem meg, mert nem értettem az én gügye első gyermekes anyuka eszemmel. Magán rendelésére jártam. Bármikor hívhattam mobilon, kereshettem bármilyen ügyben. Éjfélkor folyt el a magzatvíz, és már hívtam is. Szülésért nem kért pénzt, de mi adtunk párommal neki.
2171. nono123 (válaszként erre: 2170. - Monikov)
2016. jan. 7. 20:25
Szia, és mi a véleményed Neked (esetleg másoknak) Dr. Molvarec Attiláról? Én most voltam nála elöször konzultáción, rendesnek, alaposnak tünt, de nem olvastam itt senkit aki nála szült volna. Én júliusra várom a babát ...
2170. monikov (válaszként erre: 2167. - Liduska84)
2016. jan. 2. 14:14
Én is Lázár Leventéhez jártam. De utána Molvarecz Attilához kerültem.
2169. Maximail
2016. jan. 1. 14:26

Sziasztok!


Dr. Hruby Ervinről van valakinek tapasztalata? Van magánrendelése? Hogy áll a császárhoz? Mekkora esély van egyágyas szobába kerülni?

2168. ada78 (válaszként erre: 2167. - Liduska84)
2016. jan. 1. 08:54
Koszonom szepen!
2167. Liduska84 (válaszként erre: 2166. - Ada78)
2015. dec. 30. 20:13
Újházy is nagyon jó, de én is Csaba Ákost ajánlom. Nála szültem én is a második babámat (az orvosom, Lázár Levente sajnos elhunyt).
2166. ada78 (válaszként erre: 2165. - Monikov)
2015. dec. 22. 12:41
Koszonom.meg Silhavyt es Toth-t ajanlottak, csakhat igy unnepek kozeledtevel elerhetetlenek...de lehet hogy semmi koze nincs ennek az unnepekhez.Ujhazyrol van valakinek tapasztalata? Milyen orvos?
2165. monikov (válaszként erre: 2164. - Ada78)
2015. dec. 21. 13:58
Dr. Csaba Ákos szülész-nőgyógyász, neki hármas ikrei vannak :)
2164. ada78
2015. dec. 18. 19:56
Sziasztok! 7hetes allapotos vagyok ikrekkel, a SOTEn volt inszeminaciom, az elso sikeres volt :-)Az lenne a kerdesem hogy tudtok nekem egy jo dokit ajanlani ott, aki ikrekben otthon van?
2163. Liduska84 (válaszként erre: 2162. - Nóri66)
2015. dec. 7. 19:17
Szerintem szakemberként mindkettő abszolút jó, nekem Máté doki kicsit mogorvább, Újházy doki nagyon kedves, empatikus. A weboldalán szerintem vannak árak is.
2162. Nóri66
2015. nov. 30. 12:47

Sziasztok!

Orvos választás előtt állok, ebben kérném a segítségeteket :)

Dr Ujházy Andrásról és Dr Máté Szabolcsról szeretnék véleményeket, illetve árakat :)


Előre is köszönöm :)

2161. monikov (válaszként erre: 2160. - KittiKata)
2015. nov. 17. 15:04
Nem szó szerint értendő :)
2160. KittiKata (válaszként erre: 2158. - Monikov)
2015. nov. 14. 11:24
Jajj ne számoljátok!!! 😀 Kisgyerek kis gond...! 😉
2159. monikov (válaszként erre: 2156. - Fruska84)
2015. nov. 12. 05:51

Nehéz lesz elfelejteni :D

Mi is örülünk, hogy minden okés! Csak erősödjön! A héten már átléptük a 4 kilót! :)

2158. monikov (válaszként erre: 2157. - KittiKata)
2015. nov. 12. 05:50

De, megállunk, pihenünk, büfizünk. Csak akkor meg üvölt, mert éhes. Rosszabb, mint egy hisztis csaj :D Borzasztó tud lenni a kisöreg!

Tegnap egy nagyon fájós nap volt, eléggé kikészített mindkettőnket. Már strigulázzuk a napokat, hogy mikor lesz 3 hónapos, hogy kb akkor vége a pocifájásnak.

2157. KittiKata (válaszként erre: 2155. - Monikov)
2015. nov. 11. 10:18
Azt nem mondták, hogy evés közben büfiztesd többször? Örülök a jó hírnek! 😉
2156. fruska84 (válaszként erre: 2155. - Monikov)
2015. nov. 10. 22:21
Jaj de jó, hogy mindent rendben találtak! Majd szépen megerősödik a gyomorszája és hipp-hopp elfelejtitek, hogy volt ilyen időszak is!
2155. monikov
2015. nov. 10. 17:53

Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm tanácsokat! Közben kipróbáltuk még a Gripe Weater is, de attól nagyobb volt a sírás, úgy felfújta szegényt. Meg amúgy is borsmenta van benne, amitől elv légzéskimaradás lehet. Na ez a mi esetünkön meg még rontana. Most nem szedünk már egy hete semmit és képzeljétek úgy néz ki, hogy kevésbé fáj neki. Szerintünk egyre jobban megy a büfizés, az is segített. Tornásztatom, simogatom ha sír, de egyre kevesebbet sír. Sajnos nincs minden nap széklete, ez is baj. De csak jobb lesz :)

Az alváslaborban azt mondták, hogy semmi szervi elváltozást nem látnak, minden rendben. Kóros légzéskimaradást nem láttak nála. Valószínű refluxos, és a bukások idejében, amikor feljön a tejci (meg a sok sav, ami marja szegény torkát, mint nekünk is), akkor nehezen tud venni levegőt, pedig akar. Javasolták, hogy döntsük meg az ágyat, és azóta tényleg jobb. Nem jön vissza a tejci :)

2154. KittiKata (válaszként erre: 2151. - Monikov)
2015. nov. 9. 07:00
Szia! Egy picit tornáztasd, kérdezd meg hogy nem kaphatnátok másik tápit! Írd meg a vizsgálati eredményt!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook