Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a SOTE I-en szültek! Vagy ott fognak! Beszélgessünk! fórum

Akik a SOTE I-en szültek! Vagy ott fognak! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2213. Be.Bogi (válaszként erre: 2210. - KittiKata)
2016. márc. 23. 22:41

Sziasztok,

Még mindig semmi...

Minden nap járok ctg-re vizsgálatokra, ez volt a 40+4 nap..minden rendben, de csak nem akar megszületni.

Kicsit már kétségbe vagyok esve, szombatig van határidőnk, akkor indítják ha addig nem születne meg a fiatalúr...

Tartok az indítástól, remélem holnap apukája névnapjára megérkezik...

Köszi az érdeklődést!

2212. ada78 (válaszként erre: 2211. - KittiKata)
2016. márc. 23. 13:19
Igen, hétfőn kiengedték.
2211. KittiKata (válaszként erre: 2208. - Ada78)
2016. márc. 23. 11:12
Hazamehettél?
2210. KittiKata (válaszként erre: 2207. - Be.Bogi)
2016. márc. 23. 11:11
Mizu? Várom mikor jelentkezel. Írj ha lesz időd!
2016. márc. 21. 21:03

Sziasztok!

Van valakinek bármilyen tapasztalata/véleménye Horváth Éva szülésznőről a sote 2-klinikán? Nagyon érdekelne, köszönöm :)

2208. ada78
2016. márc. 20. 06:58
En most jelenleg a várandós osztályon fekszem, vesegorccsel jottem be, és bent tartották pár napra, talán holnap hazamehetek már, maximálisan még vagyok elégedve mind a noverekkel, mind az orvosokkal.nagyon jó kezekben vagyok, szerencsere egybol infúzióra kotottek, kaptam antibiotikumot, ugyhogy egy éjszaka alatt rendbe tették.most vagyok a 20. hétben, remelem most már több ilyen váratlan dolog nem jön közbe, és már csak julius-augusztusban jovok ide vissza.de a véleményem nagyon pozitív.
2207. Be.Bogi (válaszként erre: 2206. - Krisztinapados)
2016. márc. 19. 14:47

Köszönöm szépen!

Még mindig egyben... :)

2206. krisztinapados (válaszként erre: 2203. - Be.Bogi)
2016. márc. 11. 16:01

Nagyon drukkolok én is! Én csak jókat tudtam mondani a SOTE - ről, remelem nem fogsz te sem csalódni!

Előre is sok boldogságot a babához!!

2205. Be.Bogi (válaszként erre: 2204. - Monikov)
2016. márc. 11. 11:38
Nagyon köszönöm! :)
2204. monikov (válaszként erre: 2203. - Be.Bogi)
2016. márc. 10. 09:57
Nagyon szurkolunk neked, minden rendben lesz! :)
2203. Be.Bogi
2016. márc. 5. 12:23

Sziasztok!

Terhességem utolsó napjaiban,(heteiben), találtam rá erre a fórumra, első kisbabàmat várom és március 17-re vagyok kiírva, a Sote 1-en fogok szülni,van valaki akinél szintén ekörül van időzítve a bébi?

Eléggé izgulok, főleg ahogy telnek a napok és közeledünk a végéhez, Murber doktornál fogok szülni, ő volt a nőgyógyászom is, szóval maradtam nála. Van valaki aki esetleg szült nála?

Vélemények?

Köszönök előre minden hozzászólást!

Szép napot Nektek!

Bogi

2202. kerkika (válaszként erre: 2201. - Nono123)
2016. márc. 4. 15:37

Köszi!!:) sajnos nincs róla sok minden, de a facebook csoportban ismerik és dicsérik:)

Akkor lehet hogy tényleg találkozunk majd!;)

2201. nono123 (válaszként erre: 2200. - Kerkika)
2016. márc. 4. 12:18

Hahó, hú én hozzájártam még a MÁV kórházba amikor tinédzser voltam (meg anyukám is, de nem nála szült). Csak arra emlékszem, hogy nem volt túl kedves, de én tinédzserként érzékeny voltam meg nem a nőgyógyászhoz való járás volt a kedvenc programom- szóval ez nem jelent semmit. Amit leírsz az mind pozitivnak hangzik...+ mivel, hogy nem tegnap voltam tinédzser ezért a doktornőnek elég sok tapasztalata lehet... viszont ha "igazi" véleményt akarsz olvasni róla akkor inkább nézd vissza a MÁV kórházas fórumokat. Klikkelj rá a fórumos oldalon a "keresés"-re és írd be a nevét, hátha valaki ír róla.

Minden jót! (Én 22 hetes vagyok, 1 babás és szintén a SOTE-n fogok szülni... lehet hogy majd találkozunk :-))

2200. kerkika
2016. márc. 4. 10:38

Sziasztok!

Most akadtam rá erre a fórumra, ha nem haragszotok, kérdeznék:)

Pár szó magamról: 21 hetes ikres kismama vagyok (első terhességem), a választott dokim Koós-Hutás Piroska. A magánrendelésére járok terhesgondozásra, szülni a SOTE 1-en fogok. Ha jól tudom, drnő önkéntes segítőként szerepel a honlapon. nem tudom ez mit jelent, gondolom, annyi hogy nem állandó orvos a sote-n. Van valaki, aki ismeri őt? szült nála valaki? Én szeretem őt nagyon, nem szeretem azokat a dokikat akik mézes-mázosak, nem mondanak el semmit a szemembe, hát ő nem ilyen:) Kijelentette, hogy nem híve annak hogy előre befektessen a kórházba(ennek örülök), mert ikrekkel sok helyen az a protokoll hogy 30.hét után kórház.. A mésik, jelezte, hogy ő a természetes szülés híve, és mindaddig, amíg nem indokolt a császár, ragaszkodni is fog hozzá. végülis ennek is örülök, de ikrekkel sok mindennek kell klappolnia, hogy mehessen a természetes szülés:) Egyszer már kérdeztem tőle, hogy mennyiért vállalja a szülést, de nem kaptam tőle választ. Egyszer hallottam telefonon beszélni egy kismamával, aki valszeg ugyanezt kérdezte 1 nappal a program császár előtt, neki azt válaszolta, hogy amennyit szánnak rá. fogalmam nincs mennyit illene adni, ha nekünk is ezt fogja mondani legközelebb is.

Ha lesz időm, megpróbálom végigolvasni a topicot, de addig is nagyon hálás lennék, ha valaki tudna mondani valamit a kérdéseimre:)

2199. nono123 (válaszként erre: 2198. - Krisztinapados)
2016. márc. 1. 17:13
Szia Krisztina, B. A. nak Artúr volt a keresztneve... szóval nem a Te dokid. Köszi a jókivánságokat, ránk fér :-)
2198. krisztinapados (válaszként erre: 2187. - Nono123)
2016. febr. 26. 18:34

Köszönjük szépen kedves nono123! B.A., azaz Bokor doktornak volt gaz a stílusa? Szerintem csak hosszú napja volt..nekem is kellett mennem tanácsadásra, nem kellett sokat várnom.

Az UH- n az alagsorban már annál inkabb. Főleg az utolsó hetekben. Nyáron mèg viszonylag hamar bejutottam.

Hát, mondjon továbbra is bárki bármit, nekem nagyon jó volt ott minden. Biztonságban éreztem magam, törődtek velem, ahogy itthon nem...talán ezért kötődöm gondolatban mèg mindig... Sőt, irigyellek most egy kocsit, hogy még csak pocakos vagy, én úgy imádtam vele úgy is lenni. Mozgott sokat a drágám.

Szóval a legjobbakat kívánom ês jó egészséget, boldogságot nektek!!

2197. parnii
2016. febr. 26. 14:12
ja és ha nincs fogadott orvosom akkor kinek kell bepecsételnie a várandós kis könyvembe a felelős személyt?
2196. parnii
2016. febr. 26. 14:08
sziasztok! hogy megy ez az orvososdi? nem akarok szülészorvost fogadni, jelenleg sztk-ba járok terhesgondozásra.. de attól még be kell mennem a kórházba is néha hogy ránézzenek a papírjaimra? vagy hogy megy ez?
2016. febr. 26. 09:35
Sziasztok, esetleg valaki mostanában szült dr. Rigó Jánosnál? A SOTE I. igazgatója. Ha igen esetleg megosztanátok velem ,hogy milyen (csak mint nőgyógyász ismerem eddig), mennyire foglalkozik a kismamákkal, mennyit kér a vizsgálatokért, szülésért, gátvédelem...stb...35 elmúltam. előre is köszönöm!
2194. ada78 (válaszként erre: 2193. - Nono123)
2016. febr. 18. 14:17
A dokim az ig. helyettes, úgyhogy ha ő legyintett a gen.tanácsadásra, akkor elhiszem neki. Nyilván én sem ragaszkodtam hozzá, hiszen teljesen képben vagyok, saját felelősségre nem kértem az amnio-t, beleírta a kartonomba, aztán kész. Jaj, ne is mondd, már nagyon várom a napfényt, jóidőt, és hogy otthon lehessek. :)
2193. nono123 (válaszként erre: 2192. - Ada78)
2016. febr. 17. 20:39
Hú, akkor az orvosod a gen. tanácsadás szempontjából értelmesebb mint az enyém. Nekem azt mondta, hogy ha a SOTE-n szeretnék szülni, akkor kötelező (én is elmúltam 37 mi is megcsináltuk a kombináltat). Csak az időt sajnálom amit rászántunk. Meglátod nemsokára itt lesz a jó idő és minden/ mindenki (mi is) kivirulunk! Jó lesz pihenni! Én dolgozom, de jól bírom! Minden jót!
2192. ada78 (válaszként erre: 2187. - Nono123)
2016. febr. 14. 14:56
Ja, meg annyi, hogy dolgozom meg, de aprilisban abba akarom hagyni.magas rizikoju terhesseg az enyem, a korom miatt, az inszeminacio miatt, kezdetben az ikerterhesseg miatt, most meg amiatt is, hogy az egyik baba fejlodese megallt a 9. heten.mar nagyon varom, hogy ne kelljen dolgozni, jojjon a joido, es nyugodtan varhassam es keszulhessek a babank erkezesere.
2191. ada78 (válaszként erre: 2187. - Nono123)
2016. febr. 14. 14:52
Szia! En augusztusra varom a babat, en is a Sotera jarok.en 38 eves leszek nyaron, en is kerdeztem a gen.tanacsadast, de az orvosom csak legyintett.kombinalt tesztem negativ lett, felajanlotta az amniocentezist, joszontem, de nem kertem.legkozelebb a 18. heti genetikai uhra kell mennem, aztan a 20. heten a szivultrahangra. Nekem inkabb ez a vedonos rendszer faraszto, hogy havonta kell mennem oda.
2190. nono123 (válaszként erre: 2189. - Monikov)
2016. febr. 13. 12:29
Wow, félelmetes, hogy múlik az idő!
2189. monikov
2016. febr. 12. 21:42

Örülök, hogy mindenki jól van! :) Hajrá lányok, kitartás!

Mi pár nap múlva töltjük be az 5. hónapot :)

2188. KittiKata (válaszként erre: 2187. - Nono123)
2016. febr. 11. 18:27
Neked is minden jót!
2187. nono123
2016. febr. 11. 16:55
Hahó, van itt még itt valaki aki a következő hónapokban szül a SOTE I.-en? Hogy vagytok? Milyen tapasztalatotok van a dokikkal? Dolgoztok? Hogy készültök a nagy eseményre? (Köszi Krisztinapados a tapasztalatokat és sok boldogságot, egészséget nektek!) Én nyárra várom a babót, minden rendben van hál'Istennek- csak egy kicsit sokallom hogy mennyiszer kell vizsgálatokra járni... Mivel elmúltam 37 éves genetikai tanácsadásra is el kellett mennünk a SOTE-ra, hát az kritikán aluli volt, nem csak a 2és fél óra várakozás attól függetlenül, hogy volt időpontunk, hanem a doki stilusa is... (B.A. - de a párom szerint lehet, hogy csak rossz napja volt? ! :-))). A lényeg persze, hogy egészségesek vagyunk :-) Minden jót mindenkinek!
2016. jan. 27. 19:20

Kedves fruska84 és KittiKata!


Köszönjük szépen!

Örülök, hogy válaszoltatok! Már azt hittem, egyedül maradok a véleményemmel..

Egyébként olvastam 6-7-8 evvel ezelőtti kommenteket a klinikáról; akkor sokan számoltak be arról, milyen lepukkant, szűkös ès koszos az újszülött részleg. Hát szűkösnek valóban az most is, de tök tiszta a zuhanyzó, ès takarítják naponta. WC papírt kell vinni, de hova nem kell?? Étterembe talán...én koleszos voltam... Nem ért váratlanul. Amúgy a Pavilonban mèg az is volt, amíg el nem fogyott..

Mikor bent feküdtem, es jött a párom látogatni minden nap, kértem, hozzon mèg WC papírt. Kérdezi: minek? Tegnap még csomó volt..mondtam neki, ne kérdezzen, csak hozza; helyreállt az emésztésem itt. Tényleg beállt, a császár előtt pár nappal. Persze a műtét után kell a segítség;) de ezt tudja mindenki aki így volt..

Annak is örülök, hogy dr. Bokorról más is tud jót mondani. Ja mêg annyit róla, hogy a hálapénzről egy árva szót nem szólt egész terhesgondozás alatt. Vannak orvosok, akiknél tarifa van. Megmondja, mennyit adj, ès hogy borítékban kéri. Persze ugyanúgy állami kórház orvosáról beszélünk.

Persze, van ilyen, van olyan..a maganrendélese neki sem olcsó, de ha van kötődés, akkor az ember ragaszkodik..én ragaszkodtam:)

Bocsánat, ha hosszúra nyújtottam magam...

2185. fruska84 (válaszként erre: 2183. - Krisztinapados)
2016. jan. 27. 11:27
:-) Köszi, hogy leírtad. Bokor Attilával már én is összefutottam egy Uh alkalmával, nagyon rendes, szimpatikus, megnyugtató doki, szóval jó kezekben voltál! Nagyon boldog baba-mama napokat!
2184. KittiKata (válaszként erre: 2183. - Krisztinapados)
2016. jan. 27. 09:08
Kösui, hogy megosztottad velünk! Gratulálok!!!!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook