Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a pécsi szülészeti klinikára járnak fórum

Akik a pécsi szülészeti klinikára járnak (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
1652. JulietKing (válaszként erre: 1651. - Szuzi78)
2011. máj. 2. 17:09
Velem ugyanez volt, kérdezni sem lehetett. Borsay a saját betegeivel jó fej, de az UH-kon egyáltalán nem... Nem bunkó, csak egyszerűen 2 perc alatt lezavar, úgy hogy nem láttál semmit.
1651. Szuzi78 (válaszként erre: 1650. - 4dd3ed5a0f)
2011. máj. 2. 17:06
Lehet, hogy rossz napom volt, vagy neki, mert a 18hetes UH-t ő csinálta, és nem volt túl szimpi. Meg se mutatta a monitort.
1650. 4dd3ed5a0f (válaszként erre: 1642. - Gabyke)
2011. máj. 2. 16:51

Szia!

Először furcsa volt,hogy más vizsgál,de nagyon normális volt a doki,velem és a párommal is jól eldumált.Amúgy stílusra olyan mint a Banó,és bármit lehet tőle kérdezni,és nem vizsgál durván,óvatos,és nagyon jól uh-oz,állítólag ő a legjobb!Nekem a barátnőm adta meg a számát,ha gondolod,el tudom neked is küldeni.Én már 41 hetet betöltöttem,amikor kedden befektetett a doki,és pénteken lett meg a baba.Tudtam előre,hogy császárom lesz,kicsit elhúzódott,mert sokan voltak,sok sürgős eset volt,ezért lett pénteken meg a baba.De a doki mindennap bent volt,és tudtam,hogy péntek reggel 8-kor lesz a császár,és ő fogja csinálni.Minden meg volt vele dumálva.A viziten is minden alkalommal elmondták,hogy én az ő kismamája vagyok.Ezért vártuk meg a pénteket,már nem csinálta meg.

1649. Szuzi78
2011. máj. 2. 16:08
Felőlem oks.
1648. JulietKing (válaszként erre: 1643. - Mige)
2011. máj. 2. 16:01
Köszi szépen, beutalóm van, akkor valamelyik nap megejtjük. :)
1647. Szuzi78 (válaszként erre: 1646. - Szuniko)
2011. máj. 2. 15:58
Szorítok!:)
1646. szuniko
2011. máj. 2. 15:55
Wáááááááá.....holnap 11re megyek dokihoz..ugy izgulok hogy csak na.....nem fogok tudni aludni....... :)
1645. Szuzi78 (válaszként erre: 1644. - Szuniko)
2011. máj. 2. 15:31
Van pécsi kismama fórum, de csak kevesen írunk oda. Legalábbis amit én találtam
1644. szuniko (válaszként erre: 1635. - Szuzi78)
2011. máj. 2. 15:26

Szia köszönöm szépen a válaszokat nagy segitség volt...


Szuzi néztem a képeidet szép nagy pocid van...gratulálok remélem egészséges szép babád lesz.


Kellene csinálni egy pécsi kismama fórumot mert vunk egy páran... :)

1643. mige (válaszként erre: 1630. - JulietKing)
2011. máj. 2. 15:22
Nem kell időpont, csak a papír a dokitól. Legjobb, ha reggel 7-re ott vagy a laborban, akkor hamar túl leszel rajta. 2 óra múlva kell visszamenni, akkor leveszik és már ehetsz is. Citromot vigyél, valamint nekem azt mondták, hogy ásványvizet ihatok, amennyit kívánok, meg is ittam 1 litert, ha már enni nem lehet. :)
1642. gabyke (válaszként erre: 1640. - 4dd3ed5a0f)
2011. máj. 2. 14:09
Köszi a választ! A Borsayról azt hallottam én is hogy jó és rendes doki, szült nála ismerősöm. És úgy látszik nem is pénzéhes. A Banó adta a telefonszámot is, vagy csak a neveket sorolta fel? Mondjuk nekem azt mondta, hogy majd csak akkor mond nevet, ha majd oda kerül a sor. Lehet hogy a terhesség kimenetelétől teszi függővé, nem tudom. Egyébként neked nem volt furcsa utolsó hónapban máshoz menni? A szülésnél akkor neked behívták a Borsayt? Vagy neked kellett felhívni?
1641. 4dd3ed5a0f (válaszként erre: 1630. - JulietKing)
2011. máj. 2. 13:51

Szia!


Én még tavaly voltam,nekem a Uránvárosban csinálták.Előtte megvizsgált a doki,adott papírt,és azzal mentem a terhelésre,még aznap megcsinálták.Vinni kellett citromot,meg cukrot,azt tették egy nagy pohár vízbe,ezt meg kellett inni éhgyomorral,és utána két óra múlva megint levették a vért,addig meg se enni,se inni nem lehetett..Hát nem volt a legjobb,de ki lehetett bírni!

1640. 4dd3ed5a0f (válaszként erre: 1638. - Gabyke)
2011. máj. 2. 13:46

Szia!

Örülök,hogy segíthettem!Három dokit ajánlott,a Borsayt,a Labossát,meg még v.kit,de nem jut eszembe a neve..Én a Borsayt választottam,a barátnőm mindkét fiát nála szülte,így ő is ajánlotta.Az NST-t a klinikán szülésznők csinálják,ott nincs doki.Amúgy a doki ad papírt,nekem az elsőt a Banó adta még,és úgy kell kérni időpontot,utána meg minden NST-nél kapsz időpontot,amit egész jól be is tartanak,én alig vártam pár percet ,és már hívtak is be.Engem a Borsay minden NST után vizsgált a kórházba,és két hetente csinált uh-ot is,így nem kellett fizetnem egyik vizsgálatért sem.

1639. gabyke (válaszként erre: 1634. - Szuniko)
2011. máj. 2. 13:27
Szia szuniko! Mint már írtam, én a Banóhoz járok, de hozzá is tartozok körzetileg. Én úgy tudom, hogy "ingyen" csak ahhoz járhatsz, akihez tartozol. A többi fizetős. Nekem az első terhességemet is Ő vitte végig, nem volt vele gondom. Szülni nem nála szültem, nem akartam fizetni senkinek. Ügyeletre mentem...(sajnos nem is alakultak a legjobban a dolgok). Mindegy, a kislányom egészséges lett, és ez a lényeg. Még annyi, hogy szerintem elég alapos, mindent elmond és kérdezni is lehet tőle nyugodtan. Azt hallottam, hogy nem szereti ha valaki dohányzik a terhesség alatt, vagy ha nagyon sokat hízik. De velem még soha nem volt bunkó. Azt hiszem egyenlőre ennyi...
1638. gabyke (válaszként erre: 1637. - 4dd3ed5a0f)
2011. máj. 2. 13:20

Sziasztok! Még új vagyok itt, de sokat szoktam olvasgatni az oldalt.

dzsuro! De jó hogy írtál, mert én most pont úgy vagyok mint te voltál. Én is a Banóhoz járok, nekem is azt mondta, hogy nyugodtan járjak hozzá a 36. hétig, és majd akkor ajánl valakit. Akkor vélhetően a Borsay is benne van a "névsorába". NST-re is már a Borsayhoz jártál?

1637. 4dd3ed5a0f (válaszként erre: 1631. - Szuniko)
2011. máj. 2. 11:40

Szia!

Én végig a Banóhoz jártam terhesgondozásra,és ő ajánlotta nekem a Borsay dokit.Nála szültem az idén

januárban.Decembertől jártam hozzá a klinikára,ott nem kellett fizetni sem a vizsgálatért,sem az uh.-ért.A 6 hetes vizsgálaton a magánrendelésre mentem,és akkor 5ezret kért.Én a szülésért-császárom volt-30 ezret adtam neki,de volt aki 40-et.Nekem mindkét doki szimpi volt,semmi gondom nem volt egyikkel sem!

1636. Tikky30 (válaszként erre: 1634. - Szuniko)
2011. máj. 2. 11:05
Szia! Én a Banóhoz tartozom körzetileg. Mikor pozitív lett a tesztem, a Michelisznél voltam UH-n, aki igazolta a terhességet és mondta, hogy menjek el a védőnőhöz és ő megmondja, hogyan tovább. Ha a Banóhoz, mint magán dokihoz mész, szerintem a védőnő előtt keresd fel őt és beszéld meg vele, hogy hozzá szeretnél járni, vállal-e. Én az éppen ügyeletben lévő dokinál fogok majd szülni, azt nem tudom, lehet-e külön szülésre is dokit fogadni, de szerintem oda inkább szülésznőt keressetek, végül is ő lesz veled végig a vajúdás alatt, a doki csak akkor lesz ott, mikor már jön a baba (feltéve, ha nincs komplikáció). Árakat sajnos nem tudok mondani, arra majd talán valaki más tud válaszolni.
1635. Szuzi78 (válaszként erre: 1634. - Szuniko)
2011. máj. 2. 11:00
Én felhívtam, de nem tudom, hogy szükséges-e. Szerintem elég, ha magánrendelésére odamész a papírokkal. Alkalmanként 3000-t kér, állítólag ő ajánl valakit maga helyett. Én speciel szülésznőt fogok fogadni, egyelőre legalábbis úgy néz ki. Ha kegyeskedik megfordulni a gyerekem, és nem lesz császár.:)
1634. szuniko
2011. máj. 2. 10:33
Bocsi nem akarok ám hülyeségeket kérdezni de első babám lesz és eddig össz 2x voltam nőgyogyásznál a 24 évem alatt...akkor a Michelisz dknál voltam de nem hozzá szeretnék járni a babával. És akkor hogy müködik kérek időpntot a Bano dkhoz és viszem a papirokat és mondom hogy szeretnék hozzá járni terhesgondozásra? És akkor keresnem kell külön vkit aki levezeti a szülést? Vagy Banó dk aánl vkit? Mennyibe fog kerülni a terhes gondozás? Meeg mennyibe a szülés?
1633. Szuzi78 (válaszként erre: 1631. - Szuniko)
2011. máj. 2. 10:19
Én is hozzá járok, nekem nagyon szimpi, semmi gondom nincs vele. Szülést nem vezet le egészségügyi okok miatt, azt tudni kell.
1632. Kriszaaa (válaszként erre: 1631. - Szuniko)
2011. máj. 2. 10:14
Szia, én nála szültem, hozzá jártam végig. Mindig minden kérdésre válaszolt. Szülés után minden nap bejárt, mindegy vasárnap volt e vagy hétköznap. Most már nem vezet le szülést, csak terhesgondozást vállal. Nekem és a férjemnek is szimpatikus volt, de embere válogatja. Kinek a pap, kinek a papné, biztos ő se szimpi mindenkinek.
1631. szuniko
2011. máj. 2. 10:10

Sziaszztok!

Dr Banó Lászlóról tud vki vmi infót? Nekem ö csinálta az első uh-t és nagyon szimpi volt de érdekelne vki más véleménye is akinek van vele kapcsolatban tapasztalata..

2011. máj. 2. 09:40

Sziasztok,


A klinikára kell kérni időpontot terheléses vércukorra? Vagy csak megyek mint a többi laborra?


Egyszerűen nem tudom elérni őket (illetve valaki felvette miután átkapcsolt a hívás a központba, de a nő átirányított a 400 ágyasra... Sokra nem mentem vele, és még hülyének is néztek. Azóta meg fel se veszik a telefont)

1629. mandulacska2 (válaszként erre: 1628. - Bar-bee81)
2011. ápr. 30. 09:58
Nem tudom, nekem a Panka az orvosom, terhestanácsadásra járok hozzá, és szeretném is , ha nála szülhetnék. Persze mindenkinek más a tapasztalata, van , amikor fáradtabb, akkor biztos nem olyan beszédes.Egyik UH-n nem volt nálam se olyan beszédes, de az esetek többségében nagyon rendes volt.
1628. Bar-bee81
2011. ápr. 29. 13:54
szerintem érdemes magánra menni és tudni ki műt. először a panka műtött 8 éve nagyon nem volt szimpi. aztán 6éve a bay csaba nem adtam neki pénzt de visszahívott a magánrendelésére és már akkor fizettem vagy 6ezret neki majd szívbajt kaptam.és 1 idiótának tartom akkoriban álandóan citromsárga napszemüvegbe mászkált olyan volt mint 1 bohóc. hál istennek rátaláltam a Kovács Kálmánra és nagyjából meg vagyok elégedve vele,olyan 90%-ba,mert ha rohanós napja van vagy sokan vannak nála akkor kidobálja az embert a rendeléséról pár perc múlva. ha nincs senki akkor nagyon rendes +beszédes és 4dn a medisonba is tök jó fej volt még tegezett is minket.
1627. s700
2011. ápr. 28. 18:55

gyongy75:

Nekem is kb 3 éve volt laparom, én úgy tudom, hogy vagy megkérsz valakit és ő osztja be az időt vagy odamész és aki épp sorra kerül vagy ügyeletes az műt. Mint utóbb kiderült én sem tudtam mit kell csinálni és aki az SZTK-ban beutalt ott dolgozik a klinikán, de nem mondta, hogy meg kéne kérnem-fogadni, így mikor kérdezték, hogy a doktor úr csinálja-e csak álltam mint a bálám szamara. Végül valakinek kiosztottak. De nem jártam rosszul vele, tök rendes volt, még utána is többször hozzá mentem, csak sajna ő már külföldön dolgozik.

Szorítok, hogy minden rendben legyen!

1626. Bar-bee81 (válaszként erre: 1625. - 0692940035)
2011. ápr. 28. 14:16
passz nekem 6éve csinálták
1625. 0692940035 (válaszként erre: 1624. - Bar-bee81)
2011. ápr. 28. 11:45
Köszi az infót. Azt nem tudod véletlenül mennyi a várakozási idő? Azt olvastam, a ciklus első felében csinálják. Csak azt nem tudom hány ciklust kell megvárnom mig sorra kerülök
1624. Bar-bee81 (válaszként erre: 1623. - 0692940035)
2011. ápr. 28. 11:33

ott helyben van

akkor majd a betegfelvételin+mondják,hogy hova kell menned

sajnálom,hogy nem tudtam segíteni

igen reggel mész +műtenek másnap reggel mehetsz haza

1623. 0692940035 (válaszként erre: 1622. - Bar-bee81)
2011. ápr. 28. 11:15
Majd szerdán kell mennem a beutalóért.Azt mondta menjek a klinikára, ad beutalót. Egyik nap befekszem másnap jöhetek haza. De azon belül hova, kihez nem tudom. A vv és ekg még előőtte van, vagy ott helyben csinálják? Na majd azért szerdán kifaggatom, nem hagyom magam lerázni.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook