Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a pécsi szülészeti klinikára járnak fórum

Akik a pécsi szülészeti klinikára járnak (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1712. s700 (válaszként erre: 1707. - Tikky30)
2011. máj. 25. 13:31

Gratulálok a fiúhoz!

Nevet meg majd találtok, van még időtök!

Én kigyűjtöttem egy csomót, ami nekem tetszett, aztán apa átválogatta, végül abból a pár maradékból választottunk. Szerintem nem rosszul! Viktória gyönyörű név! Mindenki mondja akinek mondom, arról nem is beszélve milyen beszédes név, hisz győzelmet jelent!És valóban az volt, hogy ez a kis angyalka megfogant!

1711. s700 (válaszként erre: 1705. - Gabyke)
2011. máj. 25. 13:29

Ne légy pesszimista!

Minden jól fog alakulni és kész!

Higgy magadban és minden másban is!

1710. s700 (válaszként erre: 1704. - JulietKing)
2011. máj. 25. 13:28

Sajnálom, hogy nem sikerült! Az viszont nagyon pozitív, amit írtál, főleg hogy ismét visszamehetsz majd!

Ugye milyen nagyon jó érzés volt látni? Hú, én sosem felejtem el! Addig is jó volt a pocakomban az érzés, de onnantól valahogy jobban el tudtam képzelni, sokkal "kézzel foghatóbb", valóságosabb lett a kicsi lányunk:-)

1709. Tikky30 (válaszként erre: 1708. - JulietKing)
2011. máj. 25. 10:59
Volt elképzelés, de az Uh után már egyikünknek sem tetszik. Bátor lett volna, de valahogy neeeem.....
1708. JulietKing (válaszként erre: 1707. - Tikky30)
2011. máj. 25. 10:49

Gratulálok! :)


Mi is így voltunk, fiúnak gondoltuk és kislány lesz :) Név ügyben azért vannak elképzelések, vagy teljesen elölről kezditek a keresgélést? :)

1707. Tikky30
2011. máj. 25. 10:19

Sziasztok!

Tegnap voltunk a klinikán 4D-n. Mindene tökéletes, eleinte nagyon szégyenlős volt, de később még integetett és mosolygott is. 27+5 hetesek voltunk tegnap és végre megtudtuk a nemét. Kisfiú... :)

Egész eddig azt hittük kislány lesz, úgyhogy most át kell programozni magunkat kisfiúra! :) De nagyon örülünk így is. Apukája teljesen odavan, hogy ő fiút csinált! :) Csak most nem tudjuk, mi legyen a neve... :)

1706. JulietKing (válaszként erre: 1705. - Gabyke)
2011. máj. 22. 11:39

Biztos nem fog lemondani, ne is gondolj erre :)


A közhelyen túl, hogy mindegy, csak egészséges legyen, én a szívem mélyén kislányt szerettem volna, bár az elején kisfiúnak éreztem. Nem jött be a megérzés ezek szerint :)

1705. gabyke (válaszként erre: 1704. - JulietKing)
2011. máj. 22. 08:51

Szia!

Már alig vártam hogy írjál hogy mi volt.

Sajnálom hogy nem tudtátok olyan szuperul megnézni a kicsit. De azért az nagyon pozitív amit a dokiról írtál. Én nem akartam elhinni az 1 órát.

Egyébként kislányt szerettetek volna vagy fiút?


Most már csak abban reménykedem, hogy minket sem fog lemondani szombaton és nem jön közbe semmi. Bár már nagyon pesszimista vagyok.


Mindenesetre örülök hogy nektek jó élmény volt!

2011. máj. 22. 08:36

Sziasztok!


Szerintem a medison ezek után felejtős, a mohácsi dokiról csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni. Másfél órán keresztül küzdött velünk, mert a babánk semmijét nem volt hajlandó megmutatni, de türelmet nem ismerve már őt bosszantotta, hogy nem lehet vele mit kezdeni. :) Addig addig próbálkoztunk, míg egy fél "semmit" láttunk, meg az alapján amiket ő közben látott 95%-ban kislányt jósolt nekünk. Az arca semennyire sem látszott, de ez igazán nem az ő hibája, mert mindent megpróbáltunk.


Szóval komolyan mondom, szívből tudom őt ajánlani, kulturált, modern rendelő, igaz nincs síkképernyő a falon, de a monitoron is látszik minden. DVD, 4 színes kép, lelet, plusz fekete képet is kaptunk. Minimum 1 órát szán 1-1 páciensre ezt mondta is. A másfél órás küzdelem után felajánlotta, ha arra járunk még egyszer ránéz, de azért nem kell fizetnünk.

2011. máj. 19. 10:44
Köszi szépen a válaszokat! :)
1702. Eszterkee (válaszként erre: 1700. - JulietKing)
2011. máj. 19. 10:25

Szia.

engem konkrétan nem tudott már érdekelni, hogy hányan vannak bent, annyira kimerültem, nem is gondoltam erre. akár az egész világ nézhette volna a kitolást :) csak az volt bennem, hogy bújjon már ki a kisfiam és nem értettem miért kell már 40edszerre is nyomnom és miért nem történik semmi. hiszen mindenhol azt lehet olvasni, hogy 3-10 nyomásra kint van a baba. aztán hirtelen lettek vagy 10en körülöttem, vákuumoztak majd fogóval világra segítették a kisfiam.

velem is aláírattak papírt, hogy bejöhetnek-e orvostan hallgatók, de én nem egyeztem bele.

1701. s700 (válaszként erre: 1700. - JulietKing)
2011. máj. 19. 09:52

Hát én a kitolásig sajna nem értem el, de a vajúdás alatt a szülésznő volt bent velem 90 %-ban, mondjuk fogadott volt, meg a doki néha bejött megvizsgálni. Meg még egy doki nézett meg még, amikor gondok voltak már. Mondjuk az is igaz, hogy ügyeletben voltam éjjel. ehet, hogy nappal más a helyzet.

Meg aláíratnak veled egy papírt, hogy orvostan hallgatók lehetnek-e bent nálad. Hát én ezt is megúsztam, éjjel nem volt kíváncsi rám senki:-)

A műtétnél viszont rengetegen voltak! Nem is tudom ki mit csinált...

Ajtót meg szerintem simán be lehet húzni, ha nem akarsz közönséget. Szólj érte, ha zavar!

2011. máj. 19. 08:28

Lenne egy kérdésem.


Hányan vannak bent a szülésnél? A kitolás részére gondolok. Nekiálltam megnézni a régi Szülőszobás filmeket, és elborzadtam, mert néhánynál jöttek mentek az emberek, voltak bent vagy 10en, és az ajtók is nyitva voltak, csak az nem nézett be aki nem akart... A klinikán hogy megy ez?

1699. mandulacska2 (válaszként erre: 1681. - Gabyke)
2011. máj. 18. 19:52
Hú, szegény. Akkor gondolom a Vizer még több. Mi valószínűleg a klinikára megyünk majd. végülis azon is látom, csak a mozgást sajnálom.
1698. JulietKing (válaszként erre: 1697. - Tikky30)
2011. máj. 18. 11:59
Valaki mintha azt írta volna, hogy 3D. Így csak kép van, de nem film jellegű (az idő hiányzik)
1697. Tikky30
2011. máj. 18. 11:49
Nem tudjátok véletlenül, hogy a klinikán 3D vagy 4D-s az UH? Jövő kedden megyek a klinikára.
1696. gabyke (válaszként erre: 1695. - JulietKing)
2011. máj. 18. 08:49

Nekünk kb. 10 perc volt a Medisonos anno. Bár a lényeg kiderült ennyi idő alatt is.


Remélem jó tapasztalatokkal jöttök el szombaton Mohácsról! Drukkolok hogy minden sikerüljön. Irigyellek is, mert mi csak a jövő szombaton megyünk. (hosszú lesz még ez a másfél hét...)

Meg már olyan pesszimista lettem ezekkel az időpontokkal kapcsolatban. (De hát két lemondás után nem is csoda.)


Mindenesetre sok sikert! Már csak 3 nap.

1695. JulietKing (válaszként erre: 1694. - Gabyke)
2011. máj. 18. 07:59

Engem is hívtak, és szerintem sokan lemondhatták. Megunva a várakozást, és ugye az ár...


1 óra? Szuper lesz. A medison 25 perc volt márciusban, még el tudtam volna leskelődni. :) Főleg ha megint szégyenlősködni fog, és birizgálásra szorulunk mi is :) Addig nem jövünk el míg ki nem derül a neme, már megesz a kíváncsiság. :D

1694. gabyke
2011. máj. 17. 20:13

Egyébként ma felhívtak a Medisonból, de szépen megköszöntem a szolgáltatásaikat és lemondtam a nem létező új időpontomat. De a csaj is sejthette valahogy a dolgot, mert már úgy kezdte hogy aktuális-e még a dolog.

Ja, én 4 éve is 15 ezret fizettem a Medisonba, és akkor még csak 1 monitor volt, ha jól emlékszem.

1693. gabyke (válaszként erre: 1690. - Kriszaaa)
2011. máj. 17. 20:05

A doki honlapján tényleg csak két monitor van.

Annyit viszont mondott egyik ismerősünk, hogy ők nagyon megakarták tudni a baba nemét, de megmutatni nagyon nem akarta magát. A doki viszont addig "birizgálta" időt nem sajnálva, amíg ki nem derült. Azt mondták nagyon korrekt.

Mondjuk a férjemnek a telefonba azt mondta, hogy kb. 1 órás az egész. Ez nekem kicsit soknak tűnik, de így legyen.

1692. Kriszaaa (válaszként erre: 1691. - JulietKing)
2011. máj. 17. 15:44
Oks, köszi, remélem mihamarabb újra mehetek majd én is!
1691. JulietKing (válaszként erre: 1690. - Kriszaaa)
2011. máj. 17. 15:41
Én a képeken csak 2 nagyobb monitort láttam. De szombaton megírom a tapasztalatokat mindenképp, márciusban voltunk a Medisonban, így van hasonlítási alap :)
1690. Kriszaaa (válaszként erre: 1688. - JulietKing)
2011. máj. 17. 15:34
Nem tudod, hogy ott is van e kivetítő, mint itt a Med.ba?
1689. s700
2011. máj. 17. 11:49

Örülök,hogy sikerült időt kapnotok!

18 tényleg nagyon brutál!

8 különbséggel sokszor elmehettek Mohácsra!

Majd írjátok meg milyen volt!

Szerintem fantasztikus élmény!

2011. máj. 16. 19:48
Épp most hívott a doki, 1re mehetek szombaton. Ugyanezt mondta nekem is, hogy fél órával előtte csörögjek oda. :)
1687. JulietKing (válaszként erre: 1686. - Gabyke)
2011. máj. 16. 17:58

Persze mindenképp megírom! :)


Tök jó fejnek tűnt, de még nem hívott, nagyon gondolkodott, azt mondta holnapig meglátja... Szóval lehet, hogy csak holnap fog hívni. Remélem kedvezően dönt. :)

1686. gabyke (válaszként erre: 1685. - JulietKing)
2011. máj. 16. 17:55

Remélem sikerül bekerülnöd a héten. Drukkolok. (Minket is úgy hívott vissza. De VISSZAHÍVOTT ahogy megígérte.) Remélem nem csalódok megint.

Majd írd meg hogy mi volt. Persze csak ha van kedved.

1685. JulietKing (válaszként erre: 1684. - Gabyke)
2011. máj. 16. 17:38

Én is hívtam a mohácsit, én úgy néz ki még beleférek neki ezen a héten, igaz már 28 hetes vagyok... Most várom a hívását, remélem tud fogadni tényleg, mert utána már egyrészt kicsit késő, és nekünk nem is lesz jó...


Nagyon bíztam a medisonban de ez a 18e brutálsok.

1684. gabyke
2011. máj. 16. 17:22

A Medisonba még nem kaptam másik időpontot. Azt mondták majd hívnak valamikor a jövő héten.

Egyébként azóta felhívtuk a mohácsi dokit, aki csinál 4D-s uh-t. Valóban 10 ezer, jövő szombatra tudott időpontot adni. Nagyon rendes volt. Azt mondta kb. 1/2-1 óra, dvd, 4 db kép, plusz lelet. Ismerős mondta, hogy addig csinálta nekik is, amíg ki nem derült a baba neme. Ja, külön szólt, hogy indulás előtt híjuk fel, mert előfordul hogy szülést kell levezetnie. De legalább előre szólt. Nagy különbség. Nem?!

1683. Kriszaaa (válaszként erre: 1681. - Gabyke)
2011. máj. 16. 15:58
Menjetek le Mohácsra, ott csak 10000, és asszem lehet szombat vasárnap is menni, csak meg kell beszélni a dokival az időt. Én 2 éve Pécsen voltam, de ha tudtam volna a mohácsiról, tuti oda mentünk volna. Majd legközelebb.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook