Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1380. dmimi
2009. okt. 30. 16:40

Nicho! Ides!


Mi van veletek??

2009. okt. 29. 21:39

Sziasztok Lányok!!!


Mindenkinek kitartás, és drukkolok ám ezerrel!!!

Én a hét végére várom a mensit éééés megyek a fagyi babáimért,senki sem állíthat meg:D

1378. Ides
2009. okt. 29. 20:54
jah bocs nem 28 "csak" 25 napja...
1377. Ides
2009. okt. 29. 20:52

nálam még sajnos semmi én is holnap megyek vissza és kierül hogy a 2 egész használ-e,csajok ma volt a 28 nap hogy nyomom ezt a szart...volt valakinek ilyen hosszú stimuja ,mint nekem ,hgy nem használt semmit se?

kezdek kétségbe esni..

1376. dmimi (válaszként erre: 1375. - Tücsi29)
2009. okt. 29. 20:09
Sajnálom :(
1375. tücsi29 (válaszként erre: 1374. - Dmimi)
2009. okt. 29. 19:08

áá semmi...

hétfőn voltam dokinál, és mivel nem nött a kis pötty aezért abbahgytam az utrot és várom h megjöjjön..de nem jön:(..mikor jön?..miért nemjön?

1374. dmimi (válaszként erre: 1371. - Tücsi29)
2009. okt. 29. 18:57

Tücsi!

mesélj, veled mi van??

1373. dmimi (válaszként erre: 1372. - Nicho)
2009. okt. 29. 18:57
Jól van, OK! Holnap majd gyere és számolj be a fejleményekről!! Drukk
1372. nicho (válaszként erre: 1370. - Dmimi)
2009. okt. 29. 18:55

Hát én holnap 1-re megyek a Szűcshöz. Ha minden igaz most írja fel a gyogyikat.


Múlt héten abba maradtunk vele, hogy az uramnak néznek még egy spermát /az meg volt szerdán/ és az alapján dönt, hogy lombik vagy inszem.


Mivel szerdán így is melóból kéredzkedett el a párom, az 1 órát nem várta meg hogy megbeszélje a továbbiakat a dokival. Holnap meg úgyis fél 1-ig vagyunk a meló helyen, 1 körülre oda tudunk érni.


Plusz még elvileg holnap fog megjönni, úgyhogy mehet majd a stimu!

1371. tücsi29
2009. okt. 29. 18:44
hello:))mizumizu??
1370. dmimi (válaszként erre: 1369. - Nicho)
2009. okt. 29. 18:36

Még élek ám, csak el vagyok tűnve.

ÁÁÁáá, már vagy 4 napja nem aludtam összesen 10 órát, mert vacakol a bölcsességfogam, élni is alig van kedvem, a fogdoki meg nem tud vele mit kezdeni. :-( Nagyon fáj a fejem-fülem-ínyem! Az algoflex egy kalap sz@r, talán a voltaren jobban beválik.


Amúgy meg várom a mensit, hogy mehessek megint BMC-be. Valahogy november közepére várom. Aztán majd meglátjuk hogy hogyan tovább és milyen gyogyikkal.


De olvasni azért olvasom a fórumot, ha nem is jelentkezek be, csak hát nekem most nem nagyon van mit írnom.


Ides? Veled most mi van??? Nem akar sikerülni a stimu? Drukkolok neked nagyon!!


És veled mi van Nicho???

1369. nicho
2009. okt. 29. 17:57

Hová tűnt el mindenki?

Senkivel sem történik semmi?

dmimi! Veled mi van??

1368. Ides
2009. okt. 28. 08:29
Hááát nem tomLisa melyik jobb,mert lombiknál drágább minden és ha nem reagálsz a gyógyszerekre mint én akkor a gatyád is rámegy.Nálink inszem lenne ha végre elindulnaa petenövekedés,de már 45 ezer ft-ot adtam be magamnak és semmi...Pénteken megyek vissza ,remélem már történik valami.És akkor még a tüszőrepis szurit nem is mondom ami 2 adag és így +15000 ..Nah mindegy azé drukk hogy te ne így járj mint én.
1367. lisa35
2009. okt. 28. 08:08
Sziasztok, én meg átugrottam az inszem lehetőségeket, mert kiderült a múlt heti HSG-n, hogy a tavaly januárban még átjárható petevezetőm (1 van) elzáródott, így mehetek egyből lombikra. Holnap ülünk le beszélni, hogy mikor kezdünk. Már nagyon várom és igazából örülök, hogy így alakult.
1366. hamona (válaszként erre: 1365. - Fc7d07cebe)
2009. okt. 27. 20:29

Szia!

Köszi a drukkolást, ránk fér már nagyon...

Szóval 2 inszemen nekünk is át kellett esni, de 10 millió alatti spermaszámmal, ráadásul én már a 39. évemben vagyok és volt mióma- és endometrióziseltávolító műtétem is, így mehetünk lombikra.

Dukkolok, hogy sikerrel járjatok, de ha mégsem, eröltessétek a lombikot.

1365. fc7d07cebe (válaszként erre: 1364. - Hamona)
2009. okt. 27. 20:00

Szia!

Nagyon szorítok, hogy elkezhessétek a lombikot. Nem tudom, hogy az inszemhez minimum mennyi sperma kell és mikortól küldenek lombikra...Én úgy tudtam, hogy 10 milla/ml kell, de mi ennek alatta vagyunk és mégsem engedett a Szűcs lombikra. Őszintén szólva én az inszemben nem igazán bízom, de én nem is jártam 6 évig az orvosi egyetemre:D Ha nem lesz sikeres a mostani akciónk utána biztos, hogy kihagyunk pár hónapot és csak februárban folytatjuk, mert le kell tudnunk néhány kötelezettséget, szóval az is lehet, hogy addigra Te már kismami leszel:D

1364. hamona (válaszként erre: 1361. - Fc7d07cebe)
2009. okt. 26. 22:54

Szia Csumika, én is köszönöm a biztatást!

Kérdeztél az inszemről, nos, az elsőnél nekem a 4.nap este görcsölt erősen a hasam, természetesen bizakodtam, hogy esetleg a beágyazódás miatt, lehet, hogy el is indult valami akkor, mert a menstruáció első napján szokatlanul darabos volt a vérzésem, de sajnos nem jött össze.

A másodiknál nem éreztem semmit, mondjuk akkor el is szúrták a klinikán a dolgokat (nem a BMC-n).


Korábban érdeklődtél a párodnak való vitaminokkal kapcsolatban. Amikor kiderült, hogy a páromnak hirtelen csak 5 milliós a spermája és a kontrollon sem volt jobb az eredménye, 3 hónapos clostylbegyt kúrát írt neki elő az andrológus, emellett még profertil nevű vitaminkészítményt szedett. Ahogy már előttem is írták, minden kúrát 3 hónapig csinálni kell, mert ennyi idő kell a spermakészlet lecserélődéséhez. Nálunk felment 30 millióra, de aztán rövidesen ismét 10 millió körüli lett és nem tudják, hogy miért. És sokszor ennyi sincs benne, így nem járhattunk sikerrel az inszemekkel.

És most jöhet a lombik. Nagyon-nagyon izgulok és nagyon várom már, a héten derül ki, hogy elkezdhetjük-e a következő ciklusomban, azaz novemberben.

1363. fc7d07cebe (válaszként erre: 1362. - Tücsi29)
2009. okt. 26. 21:50

Szia!

Igen ám, neked a beágyazódástól volt, de én pénteken voltam és ígazából vasárnap volt minden bajom, sajna ennyi idő alatt nincs beágyazódás:( pedig nagyon örültem volna neki. Érdekes, mert ma este meg már semmi fájdalom. Nálam túlstimulálás sem hiszem, hogy előfordulhat, mert egy tüszőm volt:) Én arra gondoltam, hogy lehet, hogy az ultrogestanra reagálok így...ezek után el nem tudom képzelni milyen tüneteim lettek volna ha mondjuk lombikra megyünk és nagyobb hormonadagot kapok:D

1362. tücsi29 (válaszként erre: 1361. - Fc7d07cebe)
2009. okt. 26. 20:38

Helloo!

Görcsök, puffadás, szúrkálás!!! az nagyon jó:)))

nekem keden volt az inszem és szombarta olyan voltam mint egy lufi..alig bírtam kiegyenesedni annyira görcsölt a hasam és össze vissza szúrkált a petefészkemnél..jól be voltam ijedve h túl lettem stimulálva, fel is hívtam a klinikát..aztán így később úgy gondolom h ez volt a beágyazódás!!:)..2 napig tartott aztán elmúlt...aztán jött a pozitív teszt:)

2009. okt. 26. 19:39

Sziasztok!

Tücsi nagyon sajnálom, reméljük a következő inszemnél már meg is marad a babó. A 3 hónapos regenerálódás miért kell, ha nincs kaparás? Mert ok, hogy kaparás után a méhfalnak helyre kell állni, de ha egy sima mensivel kiürül, akkor miért?


Hamona, nagyon köszönöm a bíztatást és irigyellek, hogy Ti már lombikozhattok:D remélem novemberben már kismami leszel. Neked volt olyan inszem után, hogy görcsölt a hasad? Nekem pénteken volt a beavatkozás, szombaton csak felpuffadt a hasam, de vasárnap minden bajom volt, kő kemény menstruációs görcseim voltak, mára viszont elmúlt...


Detti, köszi a vitamintippet, meg fogjuk próbálni, veszteni valónk úgy sincs.

1360. hamona (válaszként erre: 1358. - Tücsi29)
2009. okt. 26. 16:20

Szia Tücsi!

Nagyon sajnálom és remélem, minél hamarabb regenerálódsz, kitartás és drukkolok nektek.

1359. tücsi29 (válaszként erre: 1351. - Dmimi)
2009. okt. 26. 16:05
basszameg...mi volt ez?? hova túntek?
1358. tücsi29 (válaszként erre: 1354. - Fc7d07cebe)
2009. okt. 26. 16:04

szevasztok:)

nincs baba:(..vagyis nem nőtt semmit, elhalt

a jó hír viszont h nem akar mindeáron kaparni a doki..azt mondta h a mensivel kiürül..

de van egy rossz hír: 3 hónap múlva mehetek megint inszemre:((

1357. hamona (válaszként erre: 1293. - Fc7d07cebe)
2009. okt. 26. 16:01

Szia,

nekem két sikertelen inszemem volt a nyáron, a második alkalommal két szép vezértüszővel (így mondták), az elsőnél nem mondták, hogy hány nagy volt. Nem sikerült sajnos, mert a spermaszám nem volt elegendő (12 és 8 millió), így most márlombikozunk, vagyis ha minden jól megy, novemberben már indul a project.

Szerintem se idegeskedj, egy jó tüsző is leég lehet a sikerhez :)

1356. Dettti (válaszként erre: 1350. - Fc7d07cebe)
2009. okt. 26. 14:24

Bocsi, hogy belekotnyeleskedek. Mi a Skriba dokinénihez járunk és Ő 1000 mg C vitamin és 1000 mg E vitamin kúrát javasolt a férjemnek(úgy felosztva, hogy a C vitamin reggel-este 500-500, az E pedig reggel 400 este 600 mg). A papíron amit adott az szerepel, hogy "akció" előtt 2 hónappal javasolt a szedése.


Üdv

D

1355. Dettti (válaszként erre: 1351. - Dmimi)
2009. okt. 26. 14:08

Szia!


Nagyon sajnálom . . . Fel a fejjel!

Gondoltam rád,csak nem voltam netközelben.


Én is szúrom már a deca-t. Nagyon jó volt, csütörtökön voltam, aztán a kórház gyógyszertárában elfogyott, úgyhogy lehetett menni a déliben lévő gyógyszertárba, aztán vissza, hogy megmutassák, hogy kell csinálni.

Kíváncsi leszek, hogy nálam működni fog-e a dolog. . .

Üdv

Detti

2009. okt. 26. 12:57

Tücsi és Ides!

Mi volt ma??????

1353. Ides
2009. okt. 25. 15:39

:D megkaptam végre igen,aztá az első nap után fosi,aztán 2 napig meg szorulás,ma ettem egy kis nasit,mert már hetek óta nem volt cukor a számban,és láss sodát 2 óra múlva megint mehettem wc-re:D:D

mimi ne add fel,nálam sincs még semmi,holnap megyünk vissza,remélem valami történt már:D:D

csanita hajrá,szorítok:D

jah és mindenkinek persze:D:D

2009. okt. 25. 13:09
Sziasztok : újra itt ...Ides na végre megkaptad a MET-et remélem használni is fog ...mi most kezdtük a 2. inszemet .dmimi ne add fel lehet , hogy a tested pihizni akar 1 kicsit nekem is ki kellett hagyni 1 hónapot mert nemtisztultam ki rendesen...szóval drukk mindenkinek!!!!
1351. dmimi
2009. okt. 25. 12:02

Sziasztok Lányok!!


Jöttem egy gyors bekukkra és helyzetjelentésre.

Szóval pénteken is voltam UH-n.

Program törölve. Eltűntek a tüszőim vagy nem tudom, hogy mi a fene...de most egyetlen nyamvadt tüszőt se látott Eszter az UH-n. :-( Ja, és mnyh még mindig csak 5 mm volt.

Ez a dolog megalapozta a hétvégi hangulatomat.

Abban maradtunk, hogy köv. mensi 2. napján megyek megint és akkor kiderül, hogy hogyan tovább.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook