Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)

2009. szept. 8. 21:51

Sziasztok!

Elnézést, hogy csak így betörök a fórumra, de segítséget szeretnék kérni.

Nemrég kerültünk a BMC-be, Skriba doktornőhöz. Mi már 4 éve járunk kezelésekre.

A dnőnél már injekciókat kapok, de a kezelés menete és a stílus engem nagyon megrémített. Szeretném tudni,mindig ilyen empátia és érzelem mentes e a dokinő, vagy csak velünk? Valamint mit kell ahhoz tenni, hogy öt percnél több ideig foglalkozzon velünk? Volt e valaki akinek nem látta, hogy igen van petefészke!?Remélem elég magyarosan fogalmaztam, légyszi írjatok!

699. nicho (válaszként erre: 696. - Ides)
2009. szept. 8. 20:52

Szia!

Én is telefonon akartam érdeklődni az első vérvételem meg a párom ondóvizsgálati eredménye után, de azt mondták hogy ők nem mondhatják meg az eredményeket, csak a doki.

698. Bobett (válaszként erre: 697. - krisz5)
2009. szept. 8. 20:50
Szia! Ez szerintem egyén függő! Mellékhatások nem vészesek, ha egyáltalán vannak! De ilyenkor szerintem nem ezzel kell foglalkozni! Az a lényeg, hogy tudják kezelni a problémátokat és sikerrel járjatok! A terhesség alatt is hízik az ember, s hidd el, hogy le fognak menni az esetlegesen felkúszó kilók! Amúgy én négy lombikon vagyok túl, hízásra elég hajlamos vagyok, de én nem vettem észre magamon, hogy húúú de meghíztam volna!Most hogy kiürültek a hormonok, a kilók is eltűntek, bár én ezt sem veszem észre, csak mások mondták! Szóval ezen ne aggódj! Ha babát szeretnétek, akkor ezen át kell esni, s kívánom, hogy a kilók legyenek a legnagyobb problémáid! Sok sikert!
697. krisz5
2009. szept. 8. 19:10

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni valakitől.

Aki lombik programon esik túl az nagyon

meghízik az injekcióktól és a gyógyszerektől?

Ill van mellékhatás?Fontos lenne tudnom.

Köszönöm

696. Ides
2009. szept. 8. 18:50

jah én is mondtam az uramnak,akkor semmi nem juott eszembe..jah azt mondta hogy a 4. napon menjek,akkor itt is igaz ha szombat akkot inkább péntek legyen ,ha vasárnap akkor meg hétfő?

jah a párom leletei péntekre lesznek meg:D

ilyenkor csak hívom őket és érdeklődök a leletek után és mondom ki vagyok? vagy hogy megy? jah és a véreredmények után is lehet érdeklődni?

695. dmimi (válaszként erre: 693. - Ides)
2009. szept. 8. 18:39

Örülök, hogy bejelentkeztél!! :)

Rámenősség: nekünk is akkor jutott fejünkbe mindenféle kérdés, amikor már itthon voltunk. A köv konzira visszük a papírt, amire a kérdéseket irogatjuk. :) :D

694. Ides
2009. szept. 8. 18:35
miri veled mi újs?
693. Ides
2009. szept. 8. 18:35

nah gyerekek megjöttem,kezdődött megint Márti nénivel,aki közölte hogy nem jó a beutaló,hozzak újat,mondom most jött meg a bajom,erre hogy akkor nem tud váladékot nézni a dr úr akkor nem tudja megcsinálni..(2 perc mulva ad a másik nő egy beutalót nőgyógyász vizsgálatra is)no comment,levették a vért megnéztek persze amit tudok PCO...deeeee jövő hónapban mehetek a 4 napomon és kezdődik a stimu:D:D

jah de nincs ciklusom,így jó nehéz lesz majd szabit belőni..jah és a metet továbbra sem írták fel...illetve semmilyen gyógyszert

jah és erről ennyit a rámenősségről,mert nem tudtam kérdezni,nem tudtam mit csak amikor már eljöttem:D:D no ez van:Dmost már tudom miről bezséltek:D:Dmajd kialakul:D:D

692. Molyka (válaszként erre: 673. - dmimi)
2009. szept. 7. 21:06
Nekünk Koncz tanár úr... Megbízom benne maximálisan
691. Ides
2009. szept. 7. 20:37

jah ott leszek,remélem mi is odaérünk arra hajnal 3 kor kelünk:D

ez van lassan megyek is

jah tényleg,most hogy mondod hogy akkor is vizsgálnak:D:D csak mert fostam hogy azt mondja a doki hogy szevasz,majd gyere ha nincs meg:D

és pont a 3. napomon leszek:D:D:D

2009. szept. 7. 16:53
Ides te holnap mész BMC-be? mert én is , előbb megjött mint vártam... igyekszek 7-re odaérni.
689. Bobett (válaszként erre: 681. - Bcicus)
2009. szept. 7. 16:49
Küldtem privit!
688. Bobett (válaszként erre: 683. - Ides)
2009. szept. 7. 16:49
Szerintem mindegyik vizsgál akkor is, hiszen a ciklus 3.napján is csinálnak ott uh-t, s akkor is megvan! Nem????
687. Bobett (válaszként erre: 674. - Ides)
2009. szept. 7. 16:44
Én a 74 éves nagypapámmal voltam! Kicsit furán néztek ránk, de le van tojva! Ne ezzel foglalkozz!
686. Bobett (válaszként erre: 668. - Molyka)
2009. szept. 7. 16:41

Szia Molyka! Ez mindenkinek a maga döntése kell, hogy legyen! Egy biztos! Én egy percre sem bántam meg a döntésemet, pedig nagyon-nagyon nehezen hoztam meg! Ez persze függ attól is, hogy merre tudnál menni! Én bevállaltam a 150 km-es utat, nem sokkal van messzebb, mint Pest, de az tuti, hogy ezerszer nyugodtabb vagyok, mert itt érzem, hogy nem egy senki vagyok a futószalagon! Ja! S nem kellett újra csináltatnom minden hülye vizsgálatot, csak két vérvétel kellett, s azt is megcsináltathattam itthon, úgyhogy már csak az eredményt kellett levinnem! Nekem ez is hatalmas könnyebbség, hogy nem rángatnak le minden apró kis hülyeségért!

Szorítok Neked, s kívánom, hogy jó döntést hozz! Egyben biztos vagyok! Nagyon nagy szerepe van a sikerben annak, hogy mennyire bízol meg az orvosodban és mennyire érzed magad jó kezekben!

685. Ides
2009. szept. 7. 15:48
nekem senki se ír vissza? :(((
684. Hugi81
2009. szept. 7. 14:21

Sziasztok!

Itt vagyok bocsánat, csak a hétköznap munka, hétvégén tanfolyam, kicsit zűrös volt itt minden.

Meg szerdán megyek nődokihoz meg vérvételre és kicsit pánikolok!

683. Ides
2009. szept. 7. 12:08
Szűcs doki is vizsál akkor ha megvan ugye?mert sztem megjön
682. dmimi
2009. szept. 7. 11:40

Bcicus!

Küldök neked privátot!

681. Bcicus (válaszként erre: 680. - dmimi)
2009. szept. 7. 11:38
Hát ettől félek én is. A futószalagtól. Ezt nem akarom, ha netán belemegyek is a lombikba. Ezért akartam magánintézménybe menni, de nincs hova. Köszi az infót. Nekem a doki is fontos persze, nagyon, de a legfonsotabb a biológus.
680. dmimi
2009. szept. 7. 11:36

Bcicus!

Nekem még nincs tapasztalatom a biológusokról. Ha türelmed várni még 1-2 hónapot, akkor majd beszámolok az élményeimről. :)

Ami az orvosokat illeti, nem ismerem mindegyiket, de a sajátommal nagyon meg vagyok elégedve. De szerintem mindegyik orvos nagy szaktekintélynek számít, Koncz doktor nagyon megválogatja a munkatársait.

Azt tudnod kell, hogy nagyon futószalagon megy az egész.

679. Bcicus (válaszként erre: 678. - Ides)
2009. szept. 7. 11:26

:)Köszi

Szóval. Az érdekelne, hogy a biológusokról miylen tapsztalat van, mennyire hozzáértőek és profik elmagyarázzák e, hogy mi miért van illetve a dokikra is kiváncsi vagyok. Egyenlőre csak informálódom, egyáltalán nem biztos, hogy belevágunk, ,sőt inkább az valószínű, hogy nem és ha belevágunk akkor sem biztos, hogy a BMC-ben, de kiváncsi vagyok tapsztalatokra. Nekem a BMC_t és a Győri intézetet ajánlották. Igazából magánba akartam menni, de abból nem tudnak minőségit ajánlani. Szóval ezekre lennék kiváncsi, hogy ha netán úgy döntök, hogy még is belevágok, akkor tudjak dönteni.

678. Ides
2009. szept. 7. 11:21
kérdezz csak :D én még nem nagyon tudok válaszolni:D
677. Bcicus
2009. szept. 7. 11:03
Sziasztok! Kicsit bepofátlankodhatok ide pár kérdéssel?
676. Ides
2009. szept. 7. 10:47

jah akkor nem szóltam :D:D:D

remélem majd többet tudok meg holnap,jah úgí néz ki hogy elkezdtem barnázni..Molyka mondja ott nem baj akkor is megvizsgálnak,más hogyn szokta ilynekor?gondolom törlőkendő meg miegymás..

Szűcs is szokott vizsgálni akkor?

675. dmimi
2009. szept. 7. 08:45

Hát igen. Rámenősnek kell lenni. :) Asszem majd ha megint megyünk kérek egy példányt én is minden leletből. Van egy nagyon aranyos eü-s ismerősünk, majd segít kiértékelni.

Azzal meg ne is foglalkozz, hogy "hülyén" nézel ki apud oldalán. Csak a poén kedvéért jegyzem meg, hogy én 25 vok, a férjem 49, a legidősebb lánya 2 évvel idősebb nálam és ő volt a tanum az esküvőnkön. :) :) :)

674. Ides
2009. szept. 7. 08:21

köszke aranyos vagy:D semmi gáz,én a kórázba se kaptam semmi infót,le van szarva,én addig nyúzom a dokit majd amig nem mond valamit:D:D:D

annyira vagyok már rámenős(azt hiszem)

kitartás nektek:D nekem is megoldódik majd a feljárás,mert édesapáék eljönnek velem,apa ismeri Pestet,nem leszek egyedül,bár igaz ami igaz hülyén fogok kinézni apummal a kórházban de le van szarva:D Mártika is be..ja:D:D

majd ha nem mondanak semmit elviszem az itthoni nőgyógyászomhoz a papírt és ő segíteni fog annyira már jóban vagyunk:Dremélem:D jah és a felesége a fogdokinőm:D:D

673. dmimi
2009. szept. 7. 08:09

Molyka!

Nekünk Eszter az orvosunk. Nektek?

Ides!

Ahogy írtad: hátha mondanak már vmit.... Hát nem tudom, de nekünk nem mondtak semmit sem. :( HSG után is csak annyit (amikor megkaptam a zárójelentést), hogy jól van átjártahó vagyok.

Nekem azt mondta a doki, még amikor a nőgyogyi vizsg-t csinálta, hogy ne haragudjak, de nincs idő az érdeklődésre, csak akkor, ha már minden vizsgálat kész, és majd kérjek időpontot egy kiértékelő konzultációra.

Ez a konzi volt nekünk aug. 17-én. Csak olyan tudatlanok vagyunk még mindig, hogy egy értelmes gondolat nem jutott fejünkbe. Eszter megkérdezte, hogy mikor szeretnénk kezdeni a lombikot, mondtunk hogy amint lehet, tehát azonnal. Oda is adta a recepteket, megírta a stimus lapot, aztán mondott egy olyat, hogy viszlát. Kb. ennyi volt.

Csak éppen nyaralás előtt voltunk akkor, ahova a szállást már befizettünk, lemondatni tehát nem lehetett. És a gyogyi árakról sem tudtuk hogy ilyen toszott drágák. Néhány nap múlva beszéltem Eszterrel, hogy bocs, de halasztunk.

Aztán meg múlt héten ellopták férjem tárcáját, ma kezdjük az iratok pótlását.

Hú de nagy macera volt mozgósítani a kintlévőségeinket. Esküszöm, sose adok kölcsön senkinek sem 500 Ft-nál többet. Még ők vannak megsértődve, hogy fél év után merészelek valamit visszalátni a pénzemből.

Hú, bocs Ides, remélem azért elég "magyarul" írok. Csak a hátha mondanak valamit-re akartam reagálni, de egyik gondolat követte a másikat. Drukkolok a vizsgálatokhoz, hogy minden rendben legyen!

672. Ides
2009. szept. 6. 22:52

haligali:D még semi extra azért nem írtam mert kedden megyünk vissza vizsálatokra és ha arra mondanak végre valamit jó lenne már többet tudni:D

nah majd 8-án este írok mi volt:D

671. Molyka
2009. szept. 6. 20:30
Kihez jártok?

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook