Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik 2012 március, áprilisában fognak szülni, gyertek beszélgessünk... fórum

Akik 2012 március, áprilisában fognak szülni, gyertek beszélgessünk... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
58. katerika (válaszként erre: 57. - Treildi)
2011. aug. 15. 15:45
én is igy voltam vele, csak nekem váratlanul jött, mert nem gondoltam volna, hogy babóóóm lesz...
57. treildi (válaszként erre: 56. - Katerika)
2011. aug. 15. 15:45
még mindig nem hiszem el:D:D:D:D:D:tök jo
56. katerika (válaszként erre: 55. - Treildi)
2011. aug. 15. 15:43
:)))) DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ nagyon örülök nektek... mit mondtam én, hogy ez a hónap neked is szerencsés lesz...
55. treildi (válaszként erre: 54. - Katerika)
2011. aug. 15. 15:42
köszönöm szépen még nincs most térek magamhoz:D:D:D:D
54. katerika (válaszként erre: 51. - Treildi)
2011. aug. 15. 15:41
JAJJJJ DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ GERATULÁLOK...VAN KÉPED FENT..?
53. katerika (válaszként erre: 50. - Kedit)
2011. aug. 15. 15:40
JAJJJ TE DRÁGA... NEM HISZEM ELLLLLLLLLL, PEDIG UGY DRUKKOLTAM NEKED... NAGYON SAJNÁLOM, EZ BIZTOS, HOGY IGY VAN...? ELHISZEM, HOGY MAGAD ALATT VAGY, DE NE TÜNJ EL KÉRLEK, ÉN SEGITEK LELKILEG MINDENBEN AMIBEN CSAK TUDOK... MILLIÓ ÖLELÉS...
52. treildi (válaszként erre: 50. - Kedit)
2011. aug. 15. 15:39
nagyon sajnálom.
2011. aug. 15. 15:39
sziasztok pozit teszteltem egyböl kijött a második csik:D:D:D:D:D:D:
50. Kedit
2011. aug. 15. 15:36

Sziasztok csajok!


Asszem elbúcsúzhatok tŐletek, mert leesett a hcg-m 100 alá, szóval csak elment a vérzéssel a baba. Annyira szerettük volna, nagyon magam alatt vagyok. Nem is tudom hogyan tovább...


Nektek nagyon boldog baba várást kívánok és majd egy szép és egészséges kisbabát egy könnyű szülés végén!!!

49. katerika (válaszként erre: 48. - Böbe071)
2011. aug. 15. 09:57
én akkor kiáltam melletted, sőt kishiján töröltem magam innen, akkor te letámadtad, majd felkaroltad... én sem kerestem semmit csomót a nemtudom min, csak leirtam azt amit gondolok, és próbáltam felnyitni a szemed, hogy nem igy kell viselkedni egy forumon, ide is idejöttél, ugy hogy beköszöntél volna és rajtam meg Pettkán kivül van itt még valaki, de te ügyet sem vetettél rá sem ugy ahogy sok mindenkire... neked is jó babavárást és könnyü szülést kivánok... aki kiállt melletted és támogatott téged, te azoknak forditottál hátad... a te dolgod, hogy mit teszel, én már levettem a gondomat, minden jót...
2011. aug. 15. 09:48
A naplom titkos csak az olvassa akit be engedek Semmi részletét nem akarom kinn olvasni sem gondolatát Úgy gondolom ha kommentálni akar valaki ott tegye nem itt , Innen lépek neked is könnyű baba várást kívánok! Ez az eset a florina elüldözéséhez hasonlít kissé.. Nem tudom miért jo kákán csomót keresni Én nem kerestem!
47. katerika (válaszként erre: 46. - Böbe071)
2011. aug. 15. 08:48
és evvel vágsz vissza, hogy tőrlöd az olvasási jogomat a naplódból...? hát nyugodtan... attól még nem lesz neked jobb, amugy meg már rég nem olvastam a naplódat... és evvel csak egy dolgot bizonyitottál be... és azt te is tudod, hogy mi...
46. Böbe071 (válaszként erre: 45. - Katerika)
2011. aug. 15. 08:44
nem irok sehol mást! Nem tartalak butának részemről ennyi
45. katerika (válaszként erre: 43. - Böbe071)
2011. aug. 15. 08:43
én evvel befelyeztem nem akarok vitatkozni sem, csak azt szerettem volna elérni egyenesen beszélj, és minden forumon mást-mást irj...
44. katerika (válaszként erre: 42. - Böbe071)
2011. aug. 15. 08:41
nem zavartál, csak én szeretem az egyenes nyilt beszédet, én több mint 10 évig emberekkel dolgoztam, és nagyon jó emberismerő vagyok, engem is sok mindenre megtanitott az élet, mert 14éves voltam mikor dolgozni kezdtem, mellette jártam az iskolát is... ugyhogy amiért fiatal vagyok, azért nem vagyok buta én sem...
2011. aug. 15. 08:30
amire támaszokodom a ciklus.hu ott 5-6 hetesre saccolja
2011. aug. 15. 08:29
Na mindegy azt hittem már le zárjuk .. legjobb ha elkerüllek és nem zavarlak titeket. Sajnálom h ennyire a szivedre vetted. Ne haragudj nem volt szándékom megbántani senkit Mitudomén saccolom mennyi idős Kb olyasmi mint Pettkaé Hisz ugyan akkor volt meg neki is és akkora várta azaz nem mint én.
41. katerika (válaszként erre: 37. - Böbe071)
2011. aug. 15. 08:28
Pettkának irtad, hogy neked is azt mondta a doki, hogy 20mm a petezsák, akkor mikor ő visszajött a dokitól... Látod, most is azt irod, hogy inkább hagyjuk, minthogy elgondolkodj rajta, de most már én mondom, hogy hagyjuk... most azt irod, hogy a doki azt mondta, hogy korán mentél, akkor meg azt irtad, hogy látott mindent ott, és hogy 3-4 hete terhes vagy... de tényleg hagyjuk...
2011. aug. 15. 08:26
Az előzőkkel max 3x voltam dokinál mit tudhatnék drága?
2011. aug. 15. 08:26
a fotoót is azért tettem ki hátha valki okosabb mint én
38. Böbe071 (válaszként erre: 36. - Katerika)
2011. aug. 15. 08:24
NA mindegy haggyuk .. irtam azt is nem szolt a doki mi merre még apro volt ott a foto is Mit irjak még?
2011. aug. 15. 08:24
sose akartam közép pontban lenni! Az orvos nem mondott semmit!! VAlami 20mm van a papiromon mondta hamar mentem de ugye a daganat miatt féltem..
36. katerika (válaszként erre: 35. - Böbe071)
2011. aug. 15. 08:22
figyelj Böbe, én sem huzom az orrom, csak szerintem (és én ebből a célból inditottam mindkét forumot,) egy forumon, mindenki törödik mindenkivel, én abban reménykedtem hogy jókat beszélgetünk majd mindenkivel, meg megosztjuk egymással a jó hireinket, nem pedig mindenki a maga baját ossza nem törődve senkivel. Most is irod, hogy az élet megtanitott, miért minket nem tanitott meg sok mindenre? hidd el nekem akit én megismertem ezeken a forumokon, mindenkit megtanitott az élet, csak nem mindenkit ugynarra mint téged, de mindenki csalódott valamiben, és mindenki kapott pofoncsapást az élettől, lehet hogy olyan mértéküt mint te, de mindenki kapott... Én sem huzom az orrom, csak jobbnak láttam félreállni, mint vitába szálni veled "tyúkanyóval", mert senki nem olyan rangidős és tapasztalt mint te. Nekem is sok minden fura veled kapcsolatban, mint pl az hogy 3hetes terhesen 20mm a petezsákod... aki szült már egy párat, az tudhatná, mégha nem is volt olyan fejlett akkor a világ mint most, akkor is tudhatná, hogy 3 hetes terhesen még a petezsák sem látható rendesen, nemhogy a mérete... én azért kérdeztem rá a multkor is őszintén, mert egyik forumon ezt irtál, a másikon meg azt, kicsit próbáltam komunikmálni veled, és tiszta képet látni, de te minden válaszoddal lehhuztál egy kicsit, és még fel is kaptad a vizet... mégegyszer mondom, hogy nem haragszom rád, de ne várd el hogy a központban légy, ha nem törődsz másokkal...
35. Böbe071 (válaszként erre: 33. - Katerika)
2011. aug. 15. 08:08
jaj máá zárjuk már le légysziii Hogy ki szolt mihez! Lényeg hogy jol vagy meg pettkám is Ne ezen a kis dolgon vizázzunk meg huzzuk az orrunkat Vagyis én nem) Nem tudok se haragudni se megsértődeni Nem vagyok olyan. Az élet sajnos megtanitotta velem
34. katerika (válaszként erre: 32. - Kedit)
2011. aug. 15. 07:50
jó reggelt szia... sajnálom, hogy nem voltál jól a hétvégén, a hányinger már jelentkezett, mert reggel már jöttek a rókakomák:)))) de nem baj, csak jól legyen a babóm...nagyon szoritok neked és várlak az eredménnyel... sok sikert...
33. katerika (válaszként erre: 31. - Böbe071)
2011. aug. 15. 07:47
jó reggelt, én nem arra értettem, mindenki ugy várta, hogy jőjjek vissza, fel voltak tapadva a képernyőre hogy mikor jövök a dokitól, te meg megkérdezted, hogy miről maradtál le. A kép ki van téve, a képjeim közé is, és mindenki megnézte,meg hozzászólt és nem a naplómba hanem a forumon, te meg mintha ott sem lettem volna el voltál a forumon, azt sem mondtad, hogy jó, hogy minden rendben van...amugy meg ha nem néznéd ki szólt hozzá a naplodban a képhez, nem válaszoltál volna minden hozzászóláshoz...
32. Kedit
2011. aug. 15. 07:05

Sziasztok!

Mindjárt indulok vérvételre, 11 körül fogom tudni az eredményt. Nagyon ideges vagyok, alig aludtam az éjjel. Szombat eléggé sz.r napom volt, a tegnapi sem volt túl jó, bár tegnap délután már nem véreztem egyáltalán. Erre ma reggel megint. :(

Csak lenne már eredmény!

Mindenkinek szép, hányingermentes napot!

31. Böbe071 (válaszként erre: 30. - Katerika)
2011. aug. 14. 15:07
Mert azt hittem te sértődtél meg rám! ugye volt az a eszme csere a kép miatt nos hozzá szolni nem lehetett)) Szóval nem tehetem róla) És furi v h megjegyezted én nem nézem ki ir ki nem a naplomhoz pld)
30. katerika (válaszként erre: 29. - Böbe071)
2011. aug. 14. 14:13
nincs semmi baj, csak rám sem hederitettél a másik forumon meg eléggé le van pukkanva. Abban reménykedtem hátha ez mozgalmasabb forum lesz...
2011. aug. 14. 13:58
Vagy katerin neked van valami baj velem?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook