Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik 2012-ben szülni szeretnének:) fórum

Akik 2012-ben szülni szeretnének:) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
9087. nyüzsike (válaszként erre: 9086. - Manócskaah)
2011. dec. 4. 23:00
Akkor másik fórumra ne írj, csak ide! Mi nem bántjuk egymást! :)
9086. manócskaah (válaszként erre: 9085. - Vernike24)
2011. dec. 4. 22:56
DEhogy,nem miattad te nem irtál semmi bántót,egy másik forumban bántottak meg és ugy gondoltam hogy ezért nem fogok se oda se ide sem sehova írni,de figyellek titeket és drukkolok mindenkinek,csak nem fogok írni,ha valaki keres levélben megtalál:) az ok az h Nem veletek van baj, másik forumokkal, és unom már h lehúzzák az ember kedvét ha mond valami tünetet h jajj mult hónapban is produkáltál tünetet aztán mégse voltál terhes, mi ez már? az embernek tünete sem lehet? ezért nem fogok írni h ne szólogassanak be ilyeneket meg ne mondogassák h görcsölök. és akkor mivan ha görcsölök, könnyen beszél az akinek már ott van a baba a hasába. . ennyit erről, de nem rátok vagyok pipa csajok:) Csak elegem van, de nézegetlek titeket továbbra is h hogyan alakul a sorsotok:)és drukk mindenkinek:)
9085. vernike24
2011. dec. 4. 19:52

Biztos miattam van:(((Nem akartam:(((Nem azért írtam,hogy ne éld bele magad,mert bántani akarnálak....én esküszöm nem,inkább csak aggódom érted....

Van egy nagyon-nagyon jó barátnőm,1,5 éve nem jön neki össze a baba,hónapról hónapra mellette vagyok és látom,hogy törik mindig össze...nem szeretném ezt átélni veletek is,csak azért írtam,hogy ne keresgéljetek tüneteket,én is teszteltem menzi előtt 3 nappal ez igaz,de nekem a Zétit is kimutatta már 3 nappal nemvárt előtt a teszt és ezért mertem csak,pedig tényleg nem sok reményem volt erre a hónapra,és talán így is volt jobb....

Ha én miattam bántódtál meg,kérlek ne haragudj rám,és esetleg más sem....nem szerettem volna senkit megbántani.....

9084. vattacukor83 (válaszként erre: 9082. - Manócskaah)
2011. dec. 4. 19:37
Mi a baj? Ezt én sem értem!
9083. hungarita (válaszként erre: 9082. - Manócskaah)
2011. dec. 4. 19:08
Nem ertelek, senki nem irt semmi rosszat...
2011. dec. 4. 17:14
elköszönök csajok,nem írok többet a forumra,mert lehúzást máshol is kapok nem kell ez h jaj rágörcsölsz meg stb...mindenki babásodjon sziasztok
2011. dec. 4. 16:42
Mi újság van csajok?? Nekem egy kicsit fáj most a hasam meg ilyen érdekes morajlás van:S Ez mi lehet vajon?
9080. manócskaah (válaszként erre: 9079. - Kozmami)
2011. dec. 4. 15:24
:$:DD említette:D
9079. kozmami (válaszként erre: 9078. - Manócskaah)
2011. dec. 4. 15:23
Én sem, de Apának biztos jó volt! :P:P:P :D
2011. dec. 4. 10:31
viszont éjjel együtt voltunk a párommal és mondta h olyan szűk odabent minden mintha mindenem meg lenne nagyobbodva. nem tudom ezt mit jelent
9077. manócskaah (válaszként erre: 9076. - Kozmami)
2011. dec. 4. 10:10

hát a puffadás megvan esténként,de nem minden este inkább kb minden másnap,most meg hányingerem van éppen de ez is lehet bármitől.És ugy fáj a hasam mintha nagy wc-znem kellene de nem kell.bocsi h igy fejeztem ki magam :S:D de nem tudtam másképp leírni :D

köszönöm,drága vagy:)<3

9076. kozmami
2011. dec. 4. 10:08

Sziasztok!

Manócska, oké, hogy nem éled bele magad, de azért negatív se legyél, mert elfenekellek.;)

Ilyenkor még nincsenek feltétlen tünetek. Kábé én is így voltam, hol volt, hol nem, sőt nekem a hányinger totál ki is maradt.

Ami ilyenkor azért szinte mindenkinek meg van, hogy könnyebben felpuffad, főleg estére. Esetleg még a hüvelyváladék mennyisége nő meg. De még itt sincs a nemvárt ideje, úgyhogy ezek sem feltétlen jelentkeznek még.

Én azért bízom a is halvány csíkodban helyetted is.


Remélem a többieknek is lesz már valami!:)

9075. manócskaah (válaszként erre: 9072. - Vernike24)
2011. dec. 4. 09:36

ááá dehogy élem bele magam,inkább pont h azt mondom h szerintem nincs baba,semmi tünetem nincs,ég a gyomrom sokszor de az tuti nem a baba miatt van.a hasamban semmit nem érzek,néha felvagyok puffadva de ennyi.tehát nem élem bele magam nyugi pont az ellenkezője:/

de azért édes vagy köszönöm:)

ÉS büszke lehetsz a párodra h kibírja ezeket a hangulat ingadozásokat és nem hisztizik:)

én párom is ilyen szerencsére:)

9074. manócskaah (válaszként erre: 9070. - Nyüzsike)
2011. dec. 4. 09:33
igen akkor voltak tünetek szúrkált a hasam meg kicsi folt a bugyimon és sok krémes folyás,de mostmár 2napja ez lesz a 3.nap ha ma sem lesz,semmi de semmi tünetem nincsen.Eddig amikor nem volt baba akkor is szúrkált mensi elött a hasam meg mindenféle tünetem volt,és mégse lett baba,most meg semmi,ha keresem se:/ aranyos vagy azért köszi:)<3
9073. ancsapancsa35 (válaszként erre: 9072. - Vernike24)
2011. dec. 4. 06:38
Szia! Látom, te is teszteltél mostanában. Orvosnál voltál már? Mennyi idős vagy?
9072. vernike24
2011. dec. 4. 06:32

Sziasztok.

Húúú mekkora tesztelések,meg tünetkeresések folynak itt.....

Manócskahh,halk gratula,de ne figyelgesd magad.Nekem nem várt előtt 3 nappal lett halvány poz,a 10-es teszt,utána erősödött szépen.A hányások 4+4 hetesen kezdődtek,úgyhogy ne aggódj semmin.A hasamba pedig szinte semmit nem érzek.Néha feszít egy picit és ennyi.A fejem viszont szinte az ovu.óta folyamatosan fáj,pedig rengeteg folyadékot iszom a hányások miatt.A hormonokra nekem így reagál a szervezetem,neked meg másképp.Zéténynél a 8.-9.10. héten kb.5-ször hánytam és ennyi.Ez most rosszabb lesz szerintem.Iszonyatos hangulatingadozásaim vannak,és néha csak toporzékolnék-apa már a fejét fogja,hogy még mi lesz itt.Gondolom bennem is van a félsz amíg nem lát doki,benned pedig azért,mert nem tudod,hogy tényleg ott van-e,igaz-e,megjön-e.??Nagyon nehéz..én a mai napig nem hiszem el,hogy sikerült....de kérlek ne éld még bele magad...nehogy csalódás legyen...pici türelmet még akármilyen nehéz.Gyorsan mennek a napok és hidd el ott lesz az a poz.teszt pénteken a kezedbe,,,,

9071. nyüzsike
2011. dec. 4. 04:13

Tehát a tüszőrepedéstől, megtermékenyüléstől számított 9-10 nap után érdemes leghamarabb terhességi tesztet végezni.

A beágyazódást követő 3. napon a hCG szint körülbelül 17 és 119 egység között van, amit a 10 mIU/ml érzékenységű terhességi teszt már biztonsággal kimutat. A következő napokon a hCG jelenléte rohamosan emelkedik a szervezetben.


A tesztekkel kapcsolatban ezeket találtam ami talán érdekli azokat akik tülkön ülnek és nem bírják kivárni a nemvárt időpontját! :)

9070. nyüzsike (válaszként erre: 9069. - Manócskaah)
2011. dec. 4. 03:41

WÍÍÍ :)

Akkor én mondok neked egy halvány Gratot! Egyébként ha halvány a teszted már a nem várt előtt akkor semmisnincsen veszve!!! Legyél pozitív, pihenj sokat.Pénteken újra tesztelsz! És meglátod ott az a baba. Csak te a szerencsésebbek közé tartozol és nincsenek tüneteid! Egyébként neked is volt a beágyazódás környékén ha jól emlékszem!Úgy h sztem pénteken csinálj még egy POZITÍV tesztet. Ott az a baba! :) Ne keresgéld a tüneteket, és ne aggódj a hiányuk miatt az nem jelent semmitsem!

Puszi :))

9069. manócskaah (válaszként erre: 9068. - Jennymanó86)
2011. dec. 3. 23:40

ja tényleg.hát akkor passz,mert lehet h lesz baba de ha nega a teszt akkor beágyazódás lehet csak még az meg nem jár hányással meg hányingerrel.drukkolok azért:)

én sem érzek semmit pedig(akkor mostmár elárulom,nem akartam elmondani senkinek) halvány pozi lett a tesztem tegnap...lehet rossz volt vagy nem tudom,semmit nem érzek

9068. jennymanó86 (válaszként erre: 9066. - Manócskaah)
2011. dec. 3. 23:13
de tegnap csináltam és negatív lett:( Nem tudom mi lehet ez.
9067. jennymanó86 (válaszként erre: 9064. - Nyüzsike)
2011. dec. 3. 23:12
Ez azért érdekes, mert tegnap csináltam egy tesztet és negatív lett :( Egy hét múlva kiderül... Lehet valami vírus volt a hányás. Most jelenleg nem érzek semmit sem.
9066. manócskaah (válaszként erre: 9063. - Jennymanó86)
2011. dec. 3. 22:51
szerintem is tesztelhetsz már ha ennyi tüneted van
9065. manócskaah (válaszként erre: 9061. - Vattacukor83)
2011. dec. 3. 22:50
Édes vagy:) köszönöm,megpróbálok pozitívan gondolkodni:) puszillak:)
9064. nyüzsike (válaszként erre: 9063. - Jennymanó86)
2011. dec. 3. 22:10
Nem feltétlenül korai a hányás egyébként. Attól függ h mikor volt péd. Ha pl a 10. nap körül akkor mára termelődhetett annyi HCGd h változtasson a homronokonm a szervezetetben és hányhatsz. A reggeli hányás az meg nem törvényszerű. Valakinek ez egésznapos valakinek csak este, valakinek meg csak reggel(az a szokásos). Egyébként meg ha a hányás a baba miatt van akkor sztem tesztelhetsz egyet valamelyik nap. MErt ha baba miatt hánysz akkor van már HCG. :))) Kíváncsian várom , jelezz h mizu. :)
2011. dec. 3. 21:27
Most hánytam megint:S Ez nem korai még?? Lehet valami vírus?? Remélem nem. Ha terhes is vagyok akkor nem reggel kéne hánynom??? Kérdeztem anyut de ő erre már nem emlékszik.
9062. jennymanó86 (válaszként erre: 9060. - Nyüzsike)
2011. dec. 3. 21:23
Februárban hagytam abba de utána mi még védekeztünk. Nov. 12 óta nem védekezünk. Bár nekem a párom külföldön dolgozik. Most 2 hetet volt itthon szóval kérdéses a baba... Szóval mi azóta próbálkozunk.
9061. vattacukor83 (válaszként erre: 9037. - Manócskaah)
2011. dec. 3. 21:17

Köszi!!!

Amúgy hogy most nincs tüneted,az nem baj,attól még lehet baba! Nem kell mindennap tünetnek lennie,ez nem törvényszerű! :) Gondolj bele milyen "hosszú" lenne az a 40 hét...mindennap hasszurkával,meg hányingerrel! :)

Gondolkodj pozitívan! Tudod! ;)

Puszi

9060. nyüzsike
2011. dec. 3. 20:26

Igazából áprilisba hagytam abba a gyógyszert és utána már nem védekeztünk sehogysem. De konkrétan 5 hónapja próbálkozunk! :) Tehát itt az ideje! :)

Ti?

9059. jennymanó86 (válaszként erre: 9054. - Nyüzsike)
2011. dec. 3. 20:12
Én is félek, főleg hogy a tegnapi teszt negatív lett. Ti mióta próbálkoztok?
9058. ancsapancsa35 (válaszként erre: 9049. - Nyüzsike)
2011. dec. 3. 20:01
Szorítok érted!
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook