Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik 2010-ben érettségiznek!!! fórum

Akik 2010-ben érettségiznek!!! (beszélgetős fórum)


2010. jan. 15. 18:06
Igen ezt kihagytam, mert tényleg nem minősül semminek, de én is járok OKJ-sre, vagyis nem kötelező bejárni, csak ugye a vizsgákra, ami eddig 1* volt :) Abban 1értek, hogy egy nagy 0 NULLLA az egész!!!!
2010. jan. 15. 17:57

Értem, bár még mindig te jártál jobban..

Én ilyen OKJ-s marhaságot csinálok, de az egész egy röhej...

Tényleg nem ajánlom senkinek! A legidegesítőbb meg az, hogy egyetemet játszanak :S Pedig még a középsuli szintjén sincsenek...

2010. jan. 15. 12:07
Megkérdezheted, azon kívül, hogy készülök semmit. De nekem jelen pillanatban ennyi is elég!
2010. jan. 15. 10:51
Értem. Amúgy megkérdezhetem, hogy te most mit csinálsz? Mármint azon kívül, hogy az érettségire készülsz?
2010. jan. 15. 09:44
Őő, arra még nem kellettjelentkezni, azt is február 15-ig kell leadni, bementem 1 suliba, megkérdeztem lehet róla szó, hogy itt érettségizzek és azt mondták persze
2010. jan. 15. 08:16

aha febr. 15. a határidő.

Egyébként érettségire, hogy tudtál újra jelentkezni?

2010. jan. 14. 19:42
hát akkor egy cipőben járunk, ugyanis én is tavaly érettségiztem, de 2 tantárgyból újra fogok, hogy még jobb legyen. A felvételit az február 15-ig kell leadni ugye????????
2010. jan. 14. 19:19

No hát, én tavaly érettségiztem és idén újra felvételizek.

Az írásbeliről csak annyit Törire, meg Idegennyelvre kell tanulni nagyon.

A magyar meg a matek azon múlik, hogy van e hozzá készséged,ha nincs akkor fejleszthető. A választott meg attól függ, hogy mi...

A szóbelihez meg kell egy kis adag szerencse is, de tanulás nélkül az se ér semmit!

Amúgy nem vészes, ha túl leszel rajta, csak röhögni fogsz! :D

Sikeres érettségit és felvételit!

Ja, ha már felvételi, bármit jelölhetsz, az a fontos hogy szeresd, meg az se árt ha van rá esélyed! De az andragógiát nem ajánlom...

Ennyi!

2010. jan. 14. 16:36

Sziasztok!


Elsősorban azokat várom ide, akik az idén fognak érettségizni, vagy akiknek kérdéseik vannak ezzel kapcsolatban, de azok is megoszthatják a véleményüket akik már korábban érettségiztek! Ti hova felvételiztek? Már nagyon tanultok rá? Mi a választott tantárgyaitok???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook