Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aki volt már Horvátországba annak szeretném a segitségét! fórum

Aki volt már Horvátországba annak szeretném a segitségét! (beszélgetős fórum)


2. mongi (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2008. aug. 18. 14:19

Szia!

Nem tudom,hogy aktuális-e még a kérdés,vagy jelentkeztek azóta?

Az angolt megértik kinn,és igen,segítőkészek az emberek.

Mi minden évben megyünk Horvátországba.Tavaly előtt úgy jártunk,hogy mi sem tudtunk hazatelefonálni(csak fülkéből),s bennünket sem tudtak elérni,mert pont előtte váltottunk mobilt és tarifacsomagot,de a szolgáltató valamit bekavart.Csak pár nap után vettük észre,hogy senki nem hív bennünket telefonon...

Ja,és jól kivannak táblázva az utak,települések!

Ha van még kérdésed,szívesen válaszolok.Ne aggódj,biztos minden rendben!!!

2008. aug. 18. 07:51
lehet,hogy túl aggodom az egészet,de fiamék az éjjel mentek külföldre.egyikőjük sem volt még.fiam ma 23 éves,alány 18.a határnál még beszéltünk telefonon.letenyénél mentek át,azóta nem lehet elérni!ez miért lehetséges?apjának is küldött egy sms.,hogy nem fogja tudni hivni.hogy fognak tájékozodni?a fiam angolul,a lány olaszul tud csak a magyaron kivül.segitőkészek kinn az emberek?tulaggodom tudom az egészet,de akkor is agyerekem és nagyon féltem!pláne,hogy nem tudok semmit róluk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook