Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aki tud, segítsen, Pannonos ügyben... fórum

Aki tud, segítsen, Pannonos ügyben... (beszélgetős fórum)

2010. febr. 10. 21:15
hát csajok, lehet nem leszek egy darabig, mert ezt a kölcsön modemet visszaadjuk, nem fizetem ezt is...nincs nekem dupla netre pénzem, főleg, ha egyik sehogyse a kölcsön meg alig-alig működik
15. 2a033963fa (válaszként erre: 14. - Tündi anya)
2010. febr. 10. 14:15
Nekem is arra hivatkozva korlátozták az amúgyis lassú sebességet,hogy letöltöttem valamit.Pedig nem!
2010. febr. 10. 13:23

Nekem is Pannon netem van. Most kaptam sms-t a gépre, hogy elértem a 4GB-ot, de nem is használtam a netet, mert 5 napig nem volt netem, mert kikapcsolták. Meg nem is töltögetek semmit sem.

Kikapcsolják a netet és amiért vissza kapcsolják fizetni kell 7500 ft-ot. Már havi számla kijön belöle.

Nagyon drága a net és sokszor lassú. Augusztusba jár le a 2 év hűségnyilatkozatom. Nem tudom, hogy megtatóm-e ezt a Pannon netet.


Sok panasz van rá.

2010. febr. 10. 11:42
Jó lenne, ha tudnék valami okosat mondani, de semmi nem jut eszembe. :(
2010. febr. 10. 11:33

Nálunk nem cserélik, venni kell. Kérdeztük használt telós boltban is az olyan telefont, ami tudja a 3G-t, hogy abba beletenni a kártyánkat, és adatkábellel a géphez kötni...de egy olyan teló is 20-30 ezer ft.

Azért szomorú, hogy fizetek valamiért elég sokat, és egyszerűen nem segítenek, ha baj van. Ha abbahagyom a fizetést, akkor felbontják a szerződést, ami meg azt jelenti, hogy kb 70ezer ft kötbért fizessek... Vagyis akkor jobb, ha 6 hónapig fizetek a semmiért!!!!

11. 2a033963fa (válaszként erre: 10. - Fbab8271ce)
2010. febr. 10. 11:17

Nekünk is most romlott el,egy ismerős kicserélte,de azt mondta legközelebb 30 ezer körül kell fizetni.Az én hibám volt mert leejtettem a laptoppal együtt,és eldeformálódott.

Amúgy meg én se szeretem,mert nekem is nagyon lassú,ráadásul még le is korlátozták a sebességet,merthogy letöltöttem valamit,pedig semmit sem,nem is értek hozzé.

2010. febr. 10. 11:09

Vagyis most ott vagyok, hogy használni nem tudom, de fizessek még 6 hónapig havi 6200ftot

???? Vagy vehetek közel 20 ezer ftért egy másikat, hogy egyáltalán akkor ne a semmire fizessek havonta? Ennyit mondtak az egyik boltban...

jó, mi????

Most kölcsönbe van itt egy, de hát ezt se ingyen, köszönöm szépenért adták oda, ha a hónapban itt marad végig, akkor fizetnem kell a havi díját...

És hozzáteszem a pannon nagyon lassan megy itt, a havi 5G-t nem tudjuk kihasználni, max havi 1,5 G ment el...annyira lassú egy youtube videót nem tölt be (3-4 perceshez kell negyed óra töltés) És persze felbontani nem lehet a szerződést. Sajna más lehetőség nem is nagyon van, 6km a megyeszékhely, de olyan, mintha világvégén laknánk:((((

2010. febr. 10. 11:05

másfél éves:( egy évig vállalták ...

és persze 2 év hűséget irattak alá, amikor a tv orrvérzésig reklámozta az egy évet:(((

8. Sylvia81 (válaszként erre: 6. - Fbab8271ce)
2010. febr. 10. 10:56

Mennyi idős a modemed?

Ha még garanciális, vidd be bármelyik Pannonba, kötelesek beküldeni szervíbe, ingyen!!!

7. 021a029148 (válaszként erre: 4. - Bocianya)
2010. febr. 10. 10:51
Szerintem inkább magántermészetű dologról lehet szó, mondjuk valakinek a részletes híváslistája, vagy ilyesmi...
2010. febr. 10. 10:44

de jó, rátaláltam a fórumra... pannon gondom van, tönkrement a modemünk, és még van hűségnyilatkozat, mit tudok tenni? netezni nem tudok, (ez kölcsön modem, másik szolgáltatónál)

hogy, hol tudok másik modemhez jutni?

2010. febr. 10. 10:39
Nekünk pannon boltunk van,ha tudok segítek.Ingyen.
2010. febr. 10. 10:39

Szia!

mit értesz azalatt hogy közel van a tüzhöz? számlatartozás?

3. babyke69 (válaszként erre: 2. - Robi-Tina)
2010. febr. 10. 10:38
..ott dolgozik,és nem restel segíteni egy bizonyos dologban,nem ingyen.
2010. febr. 10. 10:37
Mit értesz az alatt, hogy közel vannak a tűzhöz!?
2010. febr. 10. 10:36

sziasztok.Várom azon emberek jelentkezését,akik a pannon-nál közel vannak a tűzhöz.A többit privibe.Csak olyanok írjanak,akik nem véleményt,hanem valós segítséget nyújtanak.

Köszönöm

Horváth Béláné

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook