Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki tud segítsen! fórum

Aki tud segítsen! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
66. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 65. - 911c8a4c16)
2007. márc. 25. 15:13
Akkor elvileg barmikor teherbe eshetsz. Szedj magzatvedo vitamint, az elosegitheti a fogantatast is.
2007. márc. 24. 18:12
csak egy kérdés valaki aki tud válaszoljon.kb.1évig szedtem a fogamzásgátlót.és nem egy fajtát, azért mert töbet is ki kellet probálnom, de nem birta a szervezetem.igy leáltam vele,mivel gyereket szeretnék,7honapja abba hagytam és nem is védekezünk.menyi idő kell ahoz hogy teherbe essek.vagy mit csináljak?köszi elöre is válaszotokat.
64. 80ASIQ
2007. febr. 27. 22:16
Most olvashatnám végig, de bocsánatot kérek, most nem megy! Negernétől sejtem, hogy mi lehet a helyzet, bízom a meglátásában és nyugalmat, jó egészséget kívánok Nektek!
2007. febr. 27. 15:08
Hali. Én most találtam ezt a toicot. És bizony végig olvastam, egészen az elejétől. Megis hatódtam rajta. Nem mondanám, hogy könnyű döntés, de szerintem az adott körülmények között a legjobbat tetted. De szerintem az ilyen ember nem érdemli meg hogy vele legyél. Anno egy rossz döntés és a ragaszkodás miatt, én 2 gyermekkel maradtam egyedül, mire eljutottam arra a pontra, hogy jobb egyedül, mint egy olyan emberrel, aki nem érdemli meg a gyermekeit. Azóta ujra férjhez mentem, és 8. éve boldogan élek a párommal, akivel összehoztunk egy közös mazsolát is. Igazából azthiszem ilyenkor derül ki, kiből lessz jó, gondoskodó ap, és kiaz akinek még érnie kell egy kicsit. Szorítok érted, hogy boldog legyél. Ildikó.
62. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Éjjeli)
2007. febr. 24. 23:03

Nyugovóra térés előtt láttam meg ezt a topikot, így csak a nyitó hszt olvastam el, a többit most nem!

Gondolom, mindenki Neked szurkol és a gyermekednek. Próbálj megnyugodni, az lesz a jó.


Szeretünk Téged!


Holnap végigolvasom!

61. rozsa3
2006. aug. 5. 23:09

A kellő időben érezni fogod mi az amit tenned kell.

Hallgass meg mindenkit, és tedd amit te gondolsz: meggyőződésből

60. Kovács (válaszként erre: 58. - Éjjeli)
2006. aug. 5. 14:40
Ha igy dôntôttél, akkor meg volt rá az okod és így kellett lennie, ez lehet egy jel is,hogy nem biztos,hogy egyútt képzeled el vele a jôvôdet,csak még nem tudsz dônteni. Biztosan megérdemli,hogy vele legyél?
59. bige
2006. júl. 25. 01:42
:-(((... az alapján, amennyire "ismerem" egyáltalán nem érdemli meg..., de tudom, hogy közöm hozzá semmi, Te ismered a körülményeket, de...
2006. júl. 23. 10:54
hmm....egyenlőre együtt vagyok vele....
57. Jay (válaszként erre: 56. - Éjjeli)
2006. júl. 21. 14:10

Na azért! Nehogy eltűnj itt nekünk.


Azt nem írtad viszont hogy mi van a pasival?

56. éjjeli (válaszként erre: 55. - Bige)
2006. júl. 21. 14:08
jajjj DEHOGYIS!!!!!! NEM ELKÖSZÖNÉSNEK SZÁNTAM!
55. bige (válaszként erre: 54. - Éjjeli)
2006. júl. 21. 12:23

ez elköszönésnek tűnik:-(

ugye nem???

2006. júl. 21. 10:17
sziasztok! Köszönök nektek mindent.....sajnálom az eszemre, és nem a szívemre hallgattam......
53. bige
2006. júl. 20. 22:33

Kedves Éjjeli!


sajnálom, hogy így döntöttél, de az adott pillanatban minden döntés a legjobb. el tudom képzelni milyen lehetett az ébredés...

Annál meg nincs nagyobb büntetés, mintha egész életedben viseled a bűntudatot, hogy miért tetted.

jól teszed, hogy itt maradsz, és szerintem mindannyian várunk arra az információra is, hogy kitetted ezt az embert. :-) nyugtass meg minket, kérlek:-), és építsd az életedet tudatosan, okosan:-)

52. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 47. - Éjjeli)
2006. júl. 18. 12:24

Kedves éjjeli!

Csak az vághatja után a követ aki sosem hibázott!Hiszen ilyen nincs!Én is elvetettem egy babát még a párommal való kapcsolatunk elején.A 17 éves korom volt ami miatt nem válalhattam és az, hogy ne érezze ez a fiú, hogy azért tartom meg a babát,hogy feleségül kelljen vennie!De a fiú kitart mellettem most 28 éve ismerjük egymást és 26 éve vagyok a felesége!Egy lány és egy fiú gyermekünk van/24 és21 évesek/.Amikor az első babát vártam örömteli módon /elmerengésem alkalmával/ megmutatta nekem mosolygos pofiját!Ekkor ugy éreztem, hogy ez a baba az a baba akinek nem tudtam lehetőséget adni, hogy leszülessen hozzám!Mégis csak kitartott mellettem, hogy Én lehessek az anyukája!Biztos vagyok abban, hogy laikus számára ezek a dolgok furcsán hangzanak de gyermekkorom óta fokozottan érzékeny vagyok láthatatlan megnyílvánulásokra!

51. nefis (válaszként erre: 50. - Éjjeli)
2006. júl. 18. 11:47

Te pedig egy jófej csaj, aki ugyan rossz döntést hozott, de mindenki emberből van, vagy nem?:)))

És reméltem, hogy maradsz;)

50. éjjeli (válaszként erre: 49. - Nefis)
2006. júl. 18. 11:44

Nagyon kedves emberke vagy "nefis" :)

És itt maradok.

49. nefis (válaszként erre: 47. - Éjjeli)
2006. júl. 18. 11:40

Ahogy tegnap írtam, sajnálom a döntésed, de remélem itt maradsz még az oldalon, és beszélgetünk még!

A második lehetőségért pedig szorítok szívből én is!

A pasit pedig vágd már ki, mert tényleg tönkre fog téged tenni!

48. Jay (válaszként erre: 47. - Éjjeli)
2006. júl. 18. 11:34

Sajnálom, hogy így döntöttél, és remélem kapsz még egy lehetőséget. Akard és jönni fog.


Másik téma: Nagyon remélem a pasi nincs már meg!

2006. júl. 18. 11:29

Sziasztok!

Azt hiszem ennyivel mindenkinek tarozom, aki megpróbált lelket önteni belém. Döntöttem véglegesen, és visszavonhatatlanul, amit már akkor megbántam amikor felébredtem az altatásból.

Azt hittem, könnyebb lesz, jobb lesz, de tévedtem! ÓRIÁSI HIBÁT KÖVETTEM EL és ezt a terhet életem végéig nekem kell cipelni. Mosolyogva megnézni egy kisbabát, közben a lelkemben iszonyatos fájdalmat átélni!

Az eddigi életemet teljesen átértékeltem, és más szemmel nézem már a világot.

Nem vagyok vallásos, de abban bízok isten ad még egy lehetőséget, hogy bebizonyítsam, nem egy gyáva, befolyásolható gyenge alak vagyok......

2006. júl. 17. 17:07

Szia Éjjeli!

Hát én a folyó másik partján állok. És innen nézve nem értelek. Egy megromlott kapcsolat miatt miért kellene elvetetned a babát, ha te magad örülsz neki?

Biztosan nem egyszerű ilyenkor elküldeni a fészkes fenébe a másikat, dehát itt és most te diktálsz nem pedig ő. Maximum megteheti, hogy lelép, vagy naponta ezerszer kér bocsánatot, amiért így megaláz téged.

Nézd, szerintem éppen elég "nehéz" emberrel akadunk össze a külvilágban. Nem értem miért kellene még az ilyen vénájú embereket magunk köré gyűjteni?

Persze, hogy nem egyszerű, pedig nem is olyan nehéz. Kezd el megváltoztatni az életedet, olvass könyveket a babákról, élj egészségesen, élvezd ki a terhességed minden percét. Járj terhes-tornára, nézegesd a ruhákat neki, és tervezd meg az otthonotokat. Szerintem ez mind nagyszerű dolog, amihez egy pasi nagyon de nagyon kevés,hogy mindezt elvegye tőlünk nőktől.

Na, mindenesetre dönts nagyon sok gondolkozás után! Pusza neked, és nyugi.

45. bige (válaszként erre: 44. - 3b4055e2b2)
2006. júl. 8. 21:05
á, csak viccelt szerintem! :-))) ott a sok :-)))
44. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 43. - 7e433abb8e)
2006. júl. 8. 15:50

Kedves Moncha!


Ez egy kicsít ijesztő volt!Remélem jól vagy?

2006. júl. 8. 01:28
Lehet, hogy nekem is segítség kéne...orvosi :)))
2006. júl. 8. 01:24
Kedves Éjjeli! Ha ebben az idôszakban, amikor a legnagyobb szúkséged van rá így bánik veled, akkor jobb, ha most szakítassz vele, -bár tudom kônnyú ezt mondani-de inkább most tedd meg, mert akkor mi lesz késôbb, más dolgokkal kapcsolatban,hogyan fog viselkedni? Ezek szerint nem bízhatsz meg benne teljes mértékben.
41. bige
2006. júl. 7. 23:43
ha megteheted pakolj össze bizonygatás helyett, vagy ha ő lakik Nálad rakd ki a szűrét!
40. bige
2006. júl. 7. 23:39

Kedves Éjjeli!


sok dolog kavarog bennem. a többieket nem akarom ismételni. lehet, hogy fogom, ezért ne haragudj.


-A nagyobik lányom 18 éves. én azt mondtam neki, hogy bárhogy alakul- első gyereket elvetetni nem szabad! soha nem lehet tudni - lehet-e még több is. nem tudok annál nagyobb tragédiát elképzelni ( biztos van azért ), mint ha valaki szeretne gyereket, és nem lehet. főleg, ha esetleg egy abortusszal ő maga járult ehhez hozzá.

Te 30 éves vagy. semmi esetre nem tenném meg, ha a férfin kívül adott a többi feltétel. van hová menned lekni, és a család is azt mondja, hogy felejtsd el a pasit, akkor támogatnak Téged.


- engem mélységesen felháborít a párod viselkedése. milyen kapcsiolat az, amiben így megkérdőjelezi a hűségedet???!!!!! ennyire nem lehet unintelligens, hogy ezen a 3 napon dől el minden.,,, miféle bizalommal van irántad? ????lehet, hoyg elkerülte a figyelmemet, de nem emlékszem mióta vagytok együtt. biztos vagyok benne, hogy nem ez volt az első ilyen megnyilvánulása. ez nem pattan ki csak úgy hirtelen.

..és nem várhatja el Tőled, hogy amikor mind a ketten ott voltatok, és nem kötötte ki a kapcsolatotok kezdetekor, hogy baba nem lehet, akkor elvetetsd ha becsúszik, vagyrögtön megvádol!???


a babának meg sokat ártassz azzal, ha nyugtalan vagy, ideges vagy, sírsz. biztos vagyok benne, hogy érzi a hangulatodat, és visszahat rá.

az én kisebbik lányom 11 éves. az exemnek barátnője volt, mikor én terhes lettem. végigsírtam a terhességemet. talán most kezd valamit változni. nagyon megsérült lelkileg.

..soha, senki nem adhatja vissza Neked ezt az időt. nincs ennél csodálatosabb dolog a világon. amikor érzed, hogy mocorog, növekszik a pocakodban, és Belőled van!!! Tőled függ, Téged érez, Veled alszik, ébred. boldog, ha boldog vagy, szomorú, ha szomorú vagy. egy csodálatos kis élet!


én nagyon -nagyon a világ végét éreztem, amikor az exem a második gyerek születése után azt mondta, hogy a barátnőjével marad.

egész nyáron korházban voltam mindenféle betegségekkel (bélelzródás, hashártyagyulladás. egyik műtét a másik után) ma már tudom : pszichoszomatikusan voltak. kétségbe voltam esve. mi lesz velünk. ma? ősszeteszem a 2 kezem, hogy így alakult!!! az az ember, aki ilyet tesz - nagyon fekete lélekkel rendelkezik, és én örülök, hogy nem kell hozzá asszisztálnom.


én azt mondom Neked, hogy ha képes arra, hogy megvádol Téged ilyen mondvacsinált

indokkal - 3 nap - , akkor nem fog itt megállni, másra is képes lesz. nem hisz a szavadnak? hát ,menjen a fenébe!!!! nehogymár bizonygatnod kelljen , ki kelljen tenned Magasd és a babát egy ilyen megalázó hercehurcának!!!!!


ne haragudj, ha érződik a hangvételen, de végtelenül fel vagyok háborodva. ez a férfi nem érdemel meg sem Téged, sem azt az ártatlan kis lényt Benned:-)))


..és hidd el- sokkal jobb ha egyedül neveled, mint ha egy olyan emberrel, akinek papíron kell bizonyítanod a szavad hitelét!!

az én lányaim soha (!) nem akarták, hogy visszacsináljuk az apjukkal!

sokat sírtam a válás után, hogy nem azért szültem őket, hogy csonka családban nőjenek fel, de sokkal jobb, mint egy olyan valaki mellett, aki nem becsüli az anyát.


valahol olvastam, hogy egy férfi a legtöbbet azzal teheti a gyermekének, ha szereti az anyját.

ez ebben az esetben nincs meg. ebben biiztos vagyok. ez egy önző, egoista ember

39. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 38. - Éjjeli)
2006. júl. 7. 22:50
Azt íród : egyedüli erőből mint eddig mindig!Ha eddig is te vállaltál felelősséget a kiadásaidért akkor most duplán kell vigyázni magadra! Biztos vagyok benne, hogyha nem az Önsajnálat terelné el a figyelmedet , akkor sok jó ötleted támad annak érdekében, hogy jól menjenek a dolgok!Tudom, hogy nem könnyű!
38. éjjeli (válaszként erre: 37. - 3b4055e2b2)
2006. júl. 7. 11:20

Szia shilaila!

köszönöm a hozzászólást

Lehet nem anyának való vagyok.......mert örülök a babának, de valahogy mégsem igazi öröm ez, mert mert az apukája, figyelembe sem vesz minket. Lehet hogy később fogok csak rádöbbeni a döntésem súlyának, amikor a pici rámmosolyog, nevet, kimondja hogy anya.....vagy csak egyszerűen az egész pici lénye. És akkor fogom igazán átérezni. Vagy akkor amikor nem lesz aki segítsen a válalkozásomban amikor éppen szülni vagyok, vagy befektetnek a korházba a terhességem ideje alatt... és magamra maradok, elárvereznek mindent, mert nem tudom miből fogom befizetni (egyedüli erőből mint eddig mindíg) azt a havi 200.000 Ft-os fizetni valót....

37. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 36. - Éjjeli)
2006. júl. 7. 10:55

Kedves éjjeli!


Ahhoz, hogy levegőt végy,kezed-lábad mozogjon,gondolataid irányísd és kihordj egy gyermeket, ahhoz csak rád van szükség!Fantasztikus dolog amikor egy kisangyal kiválaszt és érdemesnek tart arra, hogy az édesanyja légy! Biztos most van itt az ideje ennek!Lehet, hogy csak azért születik le hozzád mert téged segit hozzá a fejlődésedhez. Nem feltétlenül szükséges, hogy a gyermek biológiai apja nevelje fel, hanem az, hogy még jöhetnek számotokra szép fordulatok amit utólag nagyobb örömmel fogadsz és belátod igy kellett történnie!Ez lehet egy olyan társ akit egyébként észre se vennél! Az élet nagyon sok meglepetést tartogat!Az Angyalkának és Neked jó egészséget!A vele való kapcsolatot pedig már most vedd fel, hiszen mindent érzékel maga körül! Legyetek szeretetteljesek egymáshoz!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook