Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki szerint megbízható a pg53 segítene? fórum

Aki szerint megbízható a pg53 segítene? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 13. 22:43

sziasztok:)

valaki sos:)

ma volt a teszt szerint peteérésem.reggel.estére már nem mutatta:(

ja és 5 nap múlva várom,hogy megjöjjön.és reggel felkelés után csináltam a tesztet nyálból.ez igy normális??

köszike

26. Murmur
2009. jún. 6. 15:33

Köszönöm, és ha valamiben tudok még segíteni, akkor csak szólj. :)))


Neked is további szép hétvégét!

25. tamo87
2009. jún. 6. 15:25

Elköszönök megyek főzni. Mire párom haza ér kész is leszek.

Szép napot és jó hétvégét :)


És mégegyszer sok sikert!!!

24. Murmur
2009. jún. 6. 15:25
Elviekben, ha lent van a méhszáj, akkor puha és nagyon könnyen kitapintható, a hüvelyed ilyenkor alig 3-4 cm. Ilyenkor gyakran picit fájdalmasabb a szerelmeskedés. Ha fent van, akkor keményebb, és alig lehet kitapintani az ujjaddal, ilyenkor a hüvely akár 6-7cm.
23. tamo87
2009. jún. 6. 15:13

Köszi, nagyon sokat, bár nyálban egész másként jelenik meg mint a nyákban és ez picit zavaró, de attól értem a lényeget.

Mégegy: Ha a méhszájat kell kitapintani, akkor mit kell érezni mikor lent van? Akkor van az hogy össze van szűkülve és olyan mintha akadály lenne? Ezt sosem tudtam.

22. Murmur (válaszként erre: 20. - Tamo87)
2009. jún. 6. 15:06

Köszönöm szépen, remélem igazad lesz. :))) És viszont kívánom.

Feltöltöttem az adatlapomra. A legfelső kép a kicsi páfrányok, a középső az amorf alakzatok, és a legalsó a nagy páfrányos. Remélem tudtam segíteni valamit. :))

21. tamo87
2009. jún. 6. 15:02

Megnéztem, köszi szépen.

Még egy kérdés: ha esetleg 1-én pé volt valami csoda folytán és akkor volt akció, akkor még lehetséges hogy lehet még bébi attól hogy megjött? mert végülis még nem ágyazódhatott be.

20. tamo87
2009. jún. 6. 14:56

Sok sikert nektek. Nagyon szurkolok :)Kívánom hogy legkésőbb egy éven belül a karjaidban tarthasd a manókádat :) Láttam nemrég volt a szülinapod, a gyertyák csodákra képesek kívánságok terén :)


Az emelgetést a költözéskor meg fogom úszni, mert Párom öccse is segít majd. Viszont a munkám során elég sokat emelgetek sajnos és a fűnyírók, sövényvágók rezgése se tesz túl jót a babásodásnak, de nem tudok mit tenni. Amennyire tudok vigyázok magamra.

19. Murmur (válaszként erre: 18. - Tamo87)
2009. jún. 6. 14:45

A költözés biztosan előrelendíti a dolgokat! :))) Csak vigyázz, nehogy megemeld magad! De komolyan. Tapasztalatból mondom. :(


Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem voltam már párszor padlón, de eddig még mindig fel tudtam állni, és nagy-nagy szakértője lettem a fogantatás kérdéseinek. :))))


Állítólag most velem minden rendben lenne, a páromnál találtak mérsékelt oligospermiát. (kevés a kiskatona száma) Még 10 napos kúrája van, és vissza kell menni ellenőrzésre. Ha minden rendben lesz, akkor remélem babásodni fogok hamarosan. :))))

Akkor töltöm. :))

18. tamo87 (válaszként erre: 16. - Murmur)
2009. jún. 6. 14:35

Párom amúgy is készül urulógushoz, mert volt neki prostatitis-e de legutóbb gyógyultnak nyilvánították, de biztos akar benne lenni, hogy nem jött neki vissza, mert az lelassítja a kis kukackáit. Ha minden jól megy jövő hónapban költözünk végre a saját új lakásunkba, talán az majd meghozza a bébit.


Olvastam hogy nektek is már ez a 16. hónapotok. Nagyon nehéz lehet nektek. Én nem tudom hogy bírnám ki ennyi ideig. Pé-d van rendesen??

17. Murmur (válaszként erre: 15. - Tamo87)
2009. jún. 6. 14:27

Rögtön töltöm. :)

Az Elevit az egy vitamin, attól biztosan nem kavaroghat a hormonod. De az jó, ha szeded, és nem árt multivitamint is szedned, meg a párodnak is. :))

16. Murmur (válaszként erre: 14. - Tamo87)
2009. jún. 6. 14:25

Egy ciklusban 20% esély van a megtermékenyülésre, egy egészséges párnál is, úgyhogy nem feladni!!!!

Vannak úgynevezett "kóbórpeték" is, így lehetséges, hogy nem pont félidőben lesz valaki terhes. De ez tényleg csak 10%.

Próbáljatok meg elutazni valahova pe környékén, vagy csak valahogy másképp ellazulni. Hidd el, hogy sokat számít.

Ha még 2-3 hónap múlva sem leszel terhes, akkor keressetek fel a pároddal egy Andrológust, és nézessétek meg a kiskatonákat. Ha vele minden ok, akkor pedig jelentkezzél be a nőgyógyászodhoz egy hormonszint ellenőrzésre.

15. tamo87 (válaszként erre: 13. - Murmur)
2009. jún. 6. 14:13

Azt megköszönném :)

Még arra gondoltam hogy esetleg az elevit miatt kavarog a hormonom. Azt is már 3 hónapja szedem, hogy ha összejön akkor a kezdetektől védve legyen.

14. tamo87
2009. jún. 6. 14:09

Még csak 3 hónapja,de én már régebb óta szeretném, csak ő nem volt még felkészülve. Ami fura hogy múlt hónapban is 8 nappal a havi előtt volt pé-m. Legalábbis akkor volt több folyás és a páfrányok is akkor jelentek meg. Ezt sem tudom hogy lehet. Viszont tesóm a vérzés utáni első napon lett terhes. Úgyhogy elvileg lehetséges, hogy nem félidőben van.

Próbálok nem rágörcsölni, igazából mokor akció van nem is szoktam a picire gondolni, de utána viszont csak az jár a fejemben :(

13. Murmur (válaszként erre: 11. - Tamo87)
2009. jún. 6. 14:06
Azt nem tudom, hogy egész hónapra vonatkozik-e, de a nagy páfrányok azért alakulnak ki, mert nem termelődik ilyenkor progeszteron, (amit a sárgatest termel) és az ösztrogén hatására jön létre ez az alakzat. Hú, ez eléggé tudományos lett! :))) Ha gondolod, akkor kifotózom a könyvből az ábrákat, és felteszem az adatlapomra, ott megtalálod. :)
12. Murmur (válaszként erre: 10. - Tamo87)
2009. jún. 6. 14:00

Akkor azt is figyelheted, hogy a menzeszed első napjától számolj vissza 14 napot, mert a nők 90%-ának akkor volt a peteérésük. Ha eddig nem írtad, akkor most kezd el írni. Így statisztikailag be tudod lőni azt a pár napot, mikorra a pe-d várható.

A hőemelkedés lehetett egy pici vírus is, mert úgy tudom, hogy csak a reggeli adat a mérvadó. Ilyenkor is pe után felmegy a hőd, mert a sárgatest elkezd egy bizonyos hormont termelni. Ha nem történt meg a megtermékenyülés, akkor a menzesz előtt leesik a hő, mert a sárgatest elhal.

Ne legyetek ennyire elkeseredve, mert sajna pszihésen is befolyásolható a szervezet.

Mióta próbálkoztok? Kivizsgálásokon voltatok már?

11. tamo87
2009. jún. 6. 13:53
És biológiailag mi okozza a nagy páfrányokat ha nem a pé?? Akkor egész hónapban ilyen a kép, vagy csak néhány nap?
10. tamo87 (válaszként erre: 9. - Murmur)
2009. jún. 6. 13:50

De voltak rendes páfrányok is. A hőmérőzést nem tudom megoldani, mert reggel mindig máskor kelek. De a hét elején hőemelkedésem volt esténként mert nagyon fáztam és mikor néztem 37.5 volt.Ennyi csak akkor szokott lenni, mikor nagyon beteg vagyok, de mégcsak meg sem fáztam. Szóval nem igazán tudom mi van :(

Annyira szeretnék babót, és végre a párom is szeretne, szinte minden nap emlegetjük, olyan mintha már itt lenne velünk, mégsem akar jönni. Bezzeg nővérem már az 5.-et várja :((

9. Murmur (válaszként erre: 7. - Tamo87)
2009. jún. 6. 13:42

Olvastam a párom élettan könyvében, :) hogy ha nagyon nagy páfrányok vannak, akkor az azt is jelentheti, hogy nincs peteérés abban a ciklusban.

Az a jó páfrányos kép, ami a tájékoztatón is van. Ha csak egy-két nagy vonalat látsz, amiből leágaznak a kicsik, az nem a pe-t jelzi.

Ha az előző két hónap alatt jót mutatott, akkor lehet, hogy ebben a hónapban nem repedt meg a tüsződ. Ilyen előfordulhat egy évben 2-3x, egy egészséges nő életében is.

Nem szoktál reggeli hőt nézni?

8. tamo87 (válaszként erre: 6. - 5796fb1dbf)
2009. jún. 6. 13:36
Az hogy reménykedtem hogy babós lettem, mert elvileg akkor páfrányos marad, de mivel megjött, így lemondtam róla. :(
2009. jún. 6. 13:34
Köszi a választ. Mindig reggel szoktam nézni, mert akkor tuti hogy nem eszek és iszok előtte. És azért néztem meg 17-én és 25-én és 1-én is mert sok folyásom volt, de a legtöbb 17-én. Olyan tojásos viszont nem szokott lenni. Már ez volt a 3. hónap, hogy nézegetem, de mindig max 1x láttam páfrányt 2 napig, de ezt nem tudom hová tenni, hogy most ilyen soxor volt.
2009. jún. 6. 13:32
a mensihez miköze a pg53-hoz
2009. jún. 6. 13:15

Szia Tamo!


Én is használtam egy ideig, de mostanában figyelem a testem egyéb reakcióit, és csak ráellenőrzésre szoktam használni. Sajna nagyon függ, hogy mit ettél-ittál, és mikor. Szerintem jobb nyákból nézni, de sajnos az sem tuti, mert ha van valami pici fertőzésed, vagy csak a pároddal voltál együtt, és még nem "ürültek" ki a kiskatonák, az is tud fals eredményt mutatni.

Szerintem te is próbálj meg más jeleket is figyelni magadon, és ha érzed a pe közelettét, akkor használd a mikit. Remélem tudtam segíteni, sok sikert! :))))

2009. jún. 6. 13:11

Segítsen valaki, légyszi!!!

Arról már olvastam,hogy ha babás valaki, akkor is páfrányos marad, de nincs hőemelkedésem, és mint mondtam megjött. Okozhat még valami páfrányosodást? Viszont 1-én nagyon lüktetett a bal petefészkem, másnap meg görcsölt.

2009. jún. 6. 13:01
Ja, és azt elfelejtettem, hogy május 8-án volt meg a mensim, és előtte 30-án volt páfrány.
2009. jún. 6. 12:59
Sziasztok. Május 17. :páfrány, 19-én akció utána semmi. 25-én véletlenül megnéztem és páfrány. Utána költöztünk így nem néztem megint. Júni 1-én akkora páfrányok voltak mint a ház 4 napig utána krumplik. Ma pici páfrányok, de több krumpli, viszont meg is jött. Tudja valaki mitől lehet ez?
2009. jún. 6. 12:55
Aki szerint megbízható a pg53 légyszi segítsen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook