Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aki szeretne jo barátnöket akik segitenek egymásnak jöjjön ide fórum

Aki szeretne jo barátnöket akik segitenek egymásnak jöjjön ide (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
101. eerus
2010. okt. 7. 19:59
Igen, igen, kicsit el is kanyarodtunk a témától, meg a csajok is eltűntek.
100. eerus (válaszként erre: 98. - @IviBaba@)
2010. okt. 7. 19:59
Az jó, mert jobban áll :)
2010. okt. 7. 12:10

Sziasztok!:)


Húúú..milyen sokat írtatok..:)


Mindegyikőtöknek van párja?

98. @IviBaba@ (válaszként erre: 95. - Eerus)
2010. okt. 7. 09:41

no para, nem másztál a lelkembe,mert én mosolygok ezeken a dolgokon. Én már rég rájöttem hogy nem általánosíthatunk. Ahogy írod a kortól is függ, szerintem megincsak nem mert van olyan 20éves aki ahogy írtad azon gondolkozik összeköltözzön e a pasijával, de van olyan 20éves (mint én voltam) aki már babát akar :D

Mások vagyunk...ez így természetes. Szerintem amúgy kb.fél év alatt kijönnek együtt élésnél a szokások és hogy el bírod e viselni. Az már más kérdés,hogy szerintem aki 2év után "jóban-rosszban" észrevette hogy ez(a kapcsolat és a férfi) neki nem kell,nem is fog sosem normális házasságra képes lenni. Szerintem.

Az egész életünk probléma sorozatból áll,sosem lesz minden zökkenőmentes...sem 2 sem 5 sem 10év után...



Na jól elkanyarodtunk a fórum témájától. Na de tényleg nem bántottál meg,állom a sarat :D:D:D

És szőke :P

97. eerus (válaszként erre: 92. - @IviBaba@)
2010. okt. 6. 23:15

Azt még megkérdezném, hogy most szőke, vagy barna? Vagy vaku? :D


Jó éjszakát mindenkinek!

96. eerus (válaszként erre: 94. - Andyka888)
2010. okt. 6. 23:13

Ahogy elnézem neked ez rosszul esik.

A másik meg miért kéri ki a véleményed, ha utána besérül. Egyéni szociális probléma.


Egyébként nekem is nem rég lett vége egy 12 éve tartó barátságomnak. Legalábbis az én részemről az volt, mint utólag kiderült. De itt azért nem egy ruha vásárlási nézeteltérés volt. ;)

95. eerus (válaszként erre: 93. - @IviBaba@)
2010. okt. 6. 23:11

Na, látom nagyon a lelkedbe másztam ezzel a 2 évvel. Azért ezt nem kell annyira véresen komolyan venni. Viszont, ha nagyon bele akarunk mászni, akkor mondhatom azt is, hogy korfüggő. Mert egy 20 évesnél is más a 2 év és egy 35 évesnél is. A 20 éves azon gondolkodik, hogy összeköltözzön -e, a 35 éves meg azon, hogy vállaljon -e gyereket. Mások nem tudom miért szólnak bele a párkapcsolatokba, netán benne élnek? Ismerik jól mindkét felet? 2 év az fika, de bőven elég ahhoz, hogy mindkét fél el tudja dönteni, hogy van -e értelme tovább folytatni vagy sem. 2 év alatt sokmindent megtudhatsz a másikról, kiderülnek a "jóban rosszban" dolgok. ;) A 10 év az szerintem már más megmérettetéseket foglal magában.


Utólag is elnézést kérek, lehet hogy nem tudom miről beszélek. Nagyon álmos vagyok. :)

94. Andyka888 (válaszként erre: 83. - Eerus)
2010. okt. 6. 21:32

Szerinted.Nem a beszédstílusommal van/volt gond,én általában csak őszinte vagyok/voltam...

Pl:Megkérdezte tőlem a csajszi,hogy nem nagyon kövér e a rucihoz amit venni akar,én pedig megmondtam,hogy nem igazán áll jól neki,előnyösebb lenne ha más fazont választana.

Ő erre nyilván besértődött,pedig én csak jót akartam...

2010. okt. 6. 21:31
Ja még annyit akartam,hogy eerus mondtak már nekem mindent,mikor 10hetesen boldogan mentem fel egy másik fórumra és beszélgetés közben elmondtam mióta vagyok együtt párommal -akkor még az volt, jaj szétszedtek. Hogy felelőtlenek vagyunk és ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani, volt aki azt mondta 1évet sem bírunk ki stb....aztán azóta is vannak olyan emberek,akik azt hiszik hogy minden az évektől függ. Már megszoktam :) De nem baj, 2év az fika, majd 10év után -mert az már valami fogok boldogan mesélni ilyeneket :D
2010. okt. 6. 21:27

Huha azt hittem majd oldalakat kell visszaolvasnom...de nem :S

Szép estét

91. Andyka888 (válaszként erre: 79. - @IviBaba@)
2010. okt. 6. 21:21
Köszi!
2010. okt. 6. 16:06
Én is megyek, kellemes délutánt még Nektek! :)
2010. okt. 6. 16:02

Na megyek én is, Fiam már nyüstöl...beszélgessetek másról is, úgyis csevegős topik :D ez nem épp a legvidámabb dolog :))


Szép napot

88. @IviBaba@ (válaszként erre: 83. - Eerus)
2010. okt. 6. 16:01

van akinek az is bunkóság hogy tömören írom a lényeget nem nyálazok egy sms-ben :)

szóval van,akinek nem csak a beszédstílus számít hanem a tartalom is. Az emberek átlagban azt szeretik hallani amit ők akarnak.

87. @IviBaba@ (válaszként erre: 85. - Eerus)
2010. okt. 6. 15:58
igen
86. eerus
2010. okt. 6. 15:58
Megyek haza. Sziasztok!
85. eerus (válaszként erre: 82. - @IviBaba@)
2010. okt. 6. 15:57
Látjátok, erről írtam az elején. Hogy mi Nők, más nőkben egyből a rosszat látjuk. Szomorú.
84. pelegrinsz (válaszként erre: 82. - @IviBaba@)
2010. okt. 6. 15:53
pontosan... :) Közben én mit akarhatnék egy ilyen alaktól? :D
83. eerus (válaszként erre: 76. - Andyka888)
2010. okt. 6. 15:52
Bunkóvá attól válik az ember, ha olyan a beszédstílusa. Azért, mert elmondja a véleményét, attól nem lesz az. Szerintem.
82. @IviBaba@ (válaszként erre: 80. - Pelegrinsz)
2010. okt. 6. 15:52
ez ismerős....sőt azzal vádolt meg a barátnőm! hogy én akartam kikezdeni vele és ez a kamuduma hogy így szakítson a pasival :D ez volt a legjobb :D:D:D
81. eerus (válaszként erre: 73. - Andyka888)
2010. okt. 6. 15:51
Azóta nem találkoztam vele :) De még mindig együtt van a párjával. Láttam képeken.
2010. okt. 6. 15:49

Én az őszinteségre is jól ráfáztam... Nem azt mondom, hogy nem vagyok már az, sőt... de már pl nem akarom megmondani egy nőnek, ha a barátja velem akar találkozni. (Persze az, hogy barátnője van, utólag derül ki, mert különben látni sem akartam volna.)

Meg lettem zsarolva, és skizofrénnak lettem nézve :)

79. @IviBaba@ (válaszként erre: 77. - Andyka888)
2010. okt. 6. 15:47
szép a kiscsaj :D
78. @IviBaba@ (válaszként erre: 76. - Andyka888)
2010. okt. 6. 15:45

engem is :D De azért finomítottam rajta :) mármint a megfogalmazáson és tálaláson :D

Amúgy azt vettem észre hogy nem szimpatikus az az ember a többieknek aki őszinte. Sőt félnek tőle...nem tudom hová tűntek ezek az igazi értékek.


A barátnőm például sokkal éretlenebb mint én, egyszer ezt el is mondtam neki mire nagy veszekedés lett....sosem értettem, hiszen én nálam van sokkal okosabb,tapasztaltabb és bölcsebb is, igaz nehezen vettem régebben a kritikát,most már nem mert így tudom min kell dolgoznom :D

Az éretlenségét mi sem bizonyítja jobban mint a lobbanékonysága és hogy minden kisebb problémánál felhozza hogy bezzeg te érett vagy...mikor erre nem mondom ezt akkor egy szóval sem :D

2010. okt. 6. 15:42
Mennem kell,ébred a csajom!Sziasztok!
76. Andyka888 (válaszként erre: 74. - @IviBaba@)
2010. okt. 6. 15:41
Engem többen mondtak már bunkónak az őszinteségem miatt,de nem érdekel!
75. @IviBaba@ (válaszként erre: 69. - Eerus)
2010. okt. 6. 15:39

volt előtte 3és féléves is...mégis gáz volt :(

Szerintem ez kötetlen, hodd el nem csak az év számít,hanem hogy az a két ember mennyire komolyan veszi a kapcsolatot és mennyire érett.

Nekem az első volt 3és fél év 2év múlva is ugyanott tartottunk...pedig ő 24volt én 16 :D

74. @IviBaba@ (válaszként erre: 51. - Pelegrinsz)
2010. okt. 6. 15:37

teljesen megértelek. Nálam nem csak hogy a barátnőim de az ismerős csajok exe is hidegen hagyott,lehetett az Brad Pit is :) és egy égestés után többet nem ismerkedtem olyan pasassal akinek barátnője vagy felesége van. És nem csak az égetés miatt,hanem mert belegondoltam mit érezhet az a másik nő,mennyire szemét a pasija és én nem alartam olyan lenni.

Csak az a baj,hogy nem így vannak nevelve a lányok és már nagyon el van korcsosulva ez a világ.


Én nekem is volt olyan problémám,igaz nekem volt is pénzem,de nem hívtam meg mindenkit,elég nyers fogalmazású voltam (őszinte jobban tetszik) így aztán elkerültek ezek a potyalesők :D

73. Andyka888 (válaszként erre: 72. - Eerus)
2010. okt. 6. 15:37
Igazad van!És az ismerősöd mit mond erre???
72. eerus (válaszként erre: 70. - Andyka888)
2010. okt. 6. 15:35

Nem miért, hanem mire?

Nekem is van egy régi ismerősöm, annyi idős mint én és 10 éve van együtt a párjával. A lány azt mondta tavaly: "Nagyon szeretem a ....-t, de sosem tudnék összeköltözni Vele!"

Na akkor? Hol lesz a közös élet?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook