Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki szeretne Debrecenben tornázni fórum

Aki szeretne Debrecenben tornázni (beszélgetős fórum)


2009. jan. 20. 17:47
Megkérdeztem a tanártól a részleteket! majd Átküldöm privátban. Most mennem kell főzni,majd este küldöm.
2009. jan. 20. 17:22
Nekem mindegy, csak mozogjam le a fölös kilókat!
2009. jan. 19. 11:33
még nem tudom milyen napok lennének jók,mert februártól szeretnék menni, és még nincs meg az órarendem. Én az egyetemre szeretnék járni,mert régebben már tesi óra keretében jártam oda, és nagyon jó volt a tanár. Ő tart esti órákat is, persze azért már fizetni kell,de még nem tudom mennyit. majd megérdeklődöm. Mit szólnál hozzá?
2009. jan. 19. 11:13
Én mennék! Kozmaedo-val nem jön össze nekünk, így most keresek valaki mást! Nekem a hétfő és szerda nem jó, de a többi napon ráérek. Te neked mikor lenne jó?
2009. jan. 14. 13:12
Sziasztok! Én is aerobic órára szeretnék járni,de nincs kivel. Valakinek nem lenne kedve?
2008. nov. 14. 18:20
Néztem a honlapján az árait! Mit mondjak nekem egy kicsit talán drágák, de szerintem a minősséget meg kell fizetni. Na akkor gyúrunk vazze??? :)
2008. nov. 10. 08:51
Nekem a Hétfő és a Szerda abszolúte ki van lőve, a többi napon 15:00 után érek rá, mert addig suliban vagyok!
2008. nov. 10. 07:36
Hát én az Aktívra gondoltam. ott elég jó kis órák vannak hirdetve, ha rá keressel neten meg tudod nézni az aktuális órarendet! Neked mikor lenne jó? Nekem szerda,csüt,péntek 5 után, hétfőn 7, kedd szintén 7 után. Majd írj!
2008. nov. 9. 17:05
Én is szívesen elmennék aerobikozni! Van már hely ahol tornázhatnák?
2008. nov. 7. 09:08
Olyan embereket szeretnék keresni aki/akik szivesen eljárna aerobik órára de nincsd kivel. Én nagyon szeretnék heti 3-4x eljárni vhova, de egyedül nincs kedvem. Ha debreceni vagy és benne lennél akkor írj!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook