Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aki szeretik havat és azok is akik nem. :) fórum

Aki szeretik havat és azok is akik nem. :) (beszélgetős fórum)


1 2
2010. dec. 2. 02:26
En is nagyon szeretem a havat,de sajnos hosszu ideje nincs reszem benne.Itt a tropusokon nem esik,es valoszinu,meg sokaig kell varnom, a gyonyoru teli hoesesre.Kisunokammal beszeltem skypen,es nagyon orult,hogy esik a ho,es megy majd szankozni.Tudom,hogy a mostani idojaras,az onoseso nem valami kellemes,amikor az ember csuszkal,majd a nyakat tori ki.Minden evszaknak megvan a maga szepsege.
2010. dec. 2. 01:01
Akkor csatlakozom én is a csoporthoz. Szerintem gyönyörű (s természetesen hideg) évszak a tél. Egyetlen problémám van vele, hogy most, amit vettem csizma beázik, és ez a sok latyak is bosszantó. De a csizmaproblémát már intézem, és utána csak kiélvezem a havas táj látványát közel három hónapig. :)
2010. dec. 2. 00:28

bárcsak megélhetné a kislányom azt a telet amiket én éltem át!

hólapátolás és hógolyócsata, hóemberépítés és jégpálya öntés :)

2010. dec. 2. 00:27
nálunk este hat és éjfél között húsz centi hó esett, és csudaszép :)
2010. dec. 2. 00:11
Na ezt én sem szeretem, itt ahol én lakom olyan gyönyörűen havazott, de elrontotta ez az esős, jeges undormány. :)
2010. dec. 2. 00:09
Hát a télnek ezt az ónos esős változatát kimondottam utálom. Majd a nyakam törtem ki, mire hazakecmeregtem.
2010. dec. 2. 00:03
Rajtam kívül biztosan vagyunk még itt páran akik télimádók vagyunk. De szívesen beszélgetek a kánikulakedvelőkkel is. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook