Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki szereti a spinninget jöjjön :) fórum

Aki szereti a spinninget jöjjön :) (beszélgetős fórum)


2011. márc. 4. 21:03
az oxygenben van,csak 1000 ft 1 alkalom...
2011. márc. 4. 17:17
Én már találtam egy helyet a közelünkben, de van egy kis bökkenő... a kislányom, aki egy éves. Vele addig nem tudok mit csinálni. Ezért volt szuper dolog a ClubFitnessben a gyerekmegőrző... de ilyen nincs sok helyen.
2011. márc. 2. 12:43

sziasztok!

csatlakozok hozzátok,én is nagyon szeretem :)

mikor először voltam,majdnem elájultam óra után...

sok mindent próbáltam már,de sztem ez a leghatásosabb alakformáló!!!!én imádok enni,én semmi pénzért nem mondanék le pár dologról,de a heti 2 óra spininng engem szépen kordában tart.

amióta megszületett a kisfiam,ugyanúgy járok.ugyanolyan intenzíven....

én Újpestre az oxygenbe.

19. _anatha_ (válaszként erre: 18. - Berni1982)
2010. szept. 5. 22:05
Eddig tudtam, a ClubFitness volt Békásmegyeren, de augusztusban egyszercsak becsukták... Ha jól tudom, van egy a Csillagvár üzletházban. (Csillaghegynél)
2010. szept. 3. 12:51

SZIASZTOK!

ESETLEG VALAKI TUD EGY JÓ SPINNING HELYET BP-EN A 3. KERÜLETBEN???


KÖSZI

2010. aug. 27. 17:57

SZIASZTOK!

ESETLEG VALAKI TUD EGY JÓ SPINNING HELYET BP-EN A 3.KERÜLETBEN???


KÖSZI

2010. jún. 10. 17:26

Tegnap egy év után végre elmentem spinningelni! :) Elmondhatatlanul jól esett. Még a rövid kiállásokat bírtam is, persze amikor 10 percen kereszül állva szaladtunk, akkor én inkább csücsültem!!! Van kis izomláz, de nem vészes. Egy nap alatt 1 kiló mínusz!


Anyukám is 164 centihez majdnem 90 kiló, de elcsábítottam őt is. Ülve ugyan, de végigcsinálta! Annyira büszke voltam rá!!!!!

(Viszont nála felfelé mozdult a mérleg... megbolondult)

2010. jún. 9. 11:39

Sziasztok!

Én tegnap (is) voltam spinningen, hát nagyon durva volt... ez a meleg, hiába ment a légkondi, nagyon bekavart. amúgy heti kétszer egy órára járok :) rólam azt kell tudni h nagydarab vok, és mindig is lusta voltam, de már több mint egy hónapja a "spinning" rabjává váltam :)

Szép napot Nektek!

14. _anatha_ (válaszként erre: 13. - Cbe267d9cf)
2010. jún. 9. 09:40

én is szépen lassan tartalékolok, és lassan elmegyek egy órára már, gyertyás spinning néven fut, nem tudom mit takar, azon kívül, hogy gondolom sötétben, gyertyafénynél tekerünk, de intenzitásnál is lehet különbség!

Már nagyon várom!!! :)))

13. cbe267d9cf (válaszként erre: 11. - _anatha_)
2010. jún. 4. 21:48
még valami eszembe jutott! én előtte fejtem le elég sok tartalékot, nehogy rossz vége legyen. aztán nem volt rá szükség. :)
12. 9bbc382386 (válaszként erre: 9. - Cbe267d9cf)
2010. jún. 4. 20:20

Értem:)

Ez így van,mert akkor izom növekedett,az pedig súlyosabb,mint a zsír.

11. _anatha_ (válaszként erre: 10. - Cbe267d9cf)
2010. jún. 4. 19:25

Igen, az a baj, hogy 4 hónap alatt kb 1,5 kilót sikerült fogyni, és nem megy tovább, nem is a kilók zavarnak, hanem a forma... én, aki valamennyit mindig is sportoltam, (úszás, röpi, spinning, futás), most még a karom is karfiolos, és alig jön rám valamelyik ruhám. Szóval nehezen viselem, de csakis akkor fogok bármibe belekezdeni, ha teljesen biztos, hogy nem ártok vele a babának és az tej minőségének, mennyiségének! Tehát akkor óvatosan azt mondod érdemes... köszönöm szépen, jövő héten megpróbálok egy órára bejelentkezni :)

Sok sikert mindenkinek!!! És igenis, ha valaki kitartóan, az ellenállást jól beállítva, rendszeresen csinálja, lehet kőkemény feneke :))))

10. cbe267d9cf (válaszként erre: 7. - _anatha_)
2010. jún. 4. 19:17
Hogy mennyire terhelheted magad, az szerintem egyéni, én szopi alatt nagyon biztonsági játékot játszottam. Lehet, terhelhettem volna magam sokkal jobban, de én nem mertem kockáztatni a tejet. A nőgyógyászom azt mondta, hogy lehet mozogni, de csak óvatosan, és rengeteget igyak. Én úgy csináltam, hogy szóltam az edzőnek, hogy szoptatok, és mondjuk ha kiállás volt, akkor ő a felénél leültetett. Meg jóval kisebb ellenálláson dolgoztam, szóval úgy tekertem, mintha kezdő volnék. És vedeltem a vizet. Korábban mondjuk megittam egy dupla órán másfél litert. Szoptatás alatt ez elfogyott egy óra alatt, és még utána is lecsúszott egy liter. Semmi baj nem volt a tejcsivel. Fokozatosan, lassan hozzá kéne szoktatnod újra magadat a tekeréshez. És amíg szopizik a pici (legalábbis minimum amíg csak cicizik), szerintem addig csak úgy lazábban érdemes. Ja, és ez volt az egyetlen dolog, amitől valami minimálisat fogytam szoptatás alatt is... mert amúgy semmitől nem sikerült... :)
9. cbe267d9cf (válaszként erre: 6. - 9bbc382386)
2010. jún. 4. 19:11
ja, nem úgy gondoltam, hanem hogy ha a saját ruhaméreted saját magadhoz képest csökken, de a mérleg nem nagyon mozdul. Akkor szerintem nem érdemes izgulni. :)
2010. jún. 4. 15:05

Köszönöm a válaszatitokat...akkor ugy látszik bíztató a dolog

Nagyon szeretem és nem fogom abbahagyni,és remélem hogy a heti 3 alkalom eredményes lesz :)

7. _anatha_ (válaszként erre: 5. - Cbe267d9cf)
2010. jún. 4. 12:55
Régebben én is sokat spinningeltem, jópár spinning-nap is a hátam mögött van, imádtam, aztán a cégünk elköltözött, és ahova eddig tudtam járni, már messze volt, az összes többi hellyel együtt... Nagyon sajnálom. De most lenne megint a közelben egy terem... viszont 4 hónapos a picim, és szoptatok. Bobomama, te hogy csinálod Picurkád mellett? Csak óvatosan? Vagy mennyire lehet megterhelni magunkat?
6. 9bbc382386 (válaszként erre: 5. - Cbe267d9cf)
2010. jún. 4. 12:49

A ruhamérethez azért nem tudok viszonyítani,mert a magasság mérvadó.Furcsának tűnne ha 34-es méretű ruciban járkálna egy 180 cm magas nő :D

Így mindig a magasság-súly az,amiből következtetni lehet a külső adottságokra.

Az izmok nálam is emlékeznek,tényleg,ha kihagyok,akkor nagyon gyorsan visszaáll a rend.

5. cbe267d9cf (válaszként erre: 1. - Molly24)
2010. jún. 4. 12:32
Mióta van Picurkám, csak hébe-hóba jutok el. Régebben imádtam, volt hogy heti hat órában tekertem. :) Hát így azért látványos volt az eredmény. 38ról lement a méretem 34-36ra. A kilók engem soha nem érdekeltek, mert csalóka (az izomtömeg nehezebb mint a zsír). Szerintem ruhaméretben érdemes mérni a változást. Igaz, nálam azért több tényező is közrejátszott, nem csak a sok spinning. Egyrészt egész életemben sportoltam, tehát a szervezetem eleve megszokta a mozgást, az izmok "emlékeznek", így kis kihagyások után is gyorsabban reagálnak. Másrészt nekem valahogy mindig úgy volt, hogy ha mozogtam, akkor automatikusan egészségesebben is ettem: kevesebb szénhidrátot kívántam, több húst, több zöldséget. Szerintem ha fogyni akar valaki, akkor muszáj az étkezését is átállítani. Heti két óra mozgás (akár spinning), arra elég, hogy ne punnyadj el. Látványos változást nem lehet vele elérni. Heti 5-6 óra szerintem kell a látványos változáshoz. Ha ezt szeretnéd, esetleg próbáld meg, hogy ha már bírja az erőnléted, dupla órázol néha. Én mindig ezt csináltam, ha kevésszer tudtam lemenni a terembe. Akkor viszont ha már ott voltam, tök mindegy volt, hogy egy vagy két órát maradok. :)
2010. jún. 4. 10:49

Sziasztok!

Csak a barátnőm példáját tudom megírni.Kb.10éve sportol,a spinning 5 éve van jelen az életében,ez kb heti 2 alkalom + más sport.A teste semmit nem változott,csak kordában tudja tartani magát.(Sajnos semmi nem látszik rajta)Szerintem ez alkati és genetikai kérdés is kinek mennyire alakítja a formáit.

2010. jún. 4. 10:13
Én is nagyon szeretem, kb 1 hónapja, csak tekerek, nem csinálom a feladatokat és szerintem így alakít a legtöbbet. Én kb. 9-10 hónapja járok.
2010. jún. 4. 09:54
Egy barátnőm kezdett járni és imádja. Azt mondta nagyon jól átmozgatja, megizzad, jól érzi magát utána. Sajnos most nem volt ideje, de jövő héttől újra mozgásba lendül. Szóval én csak jót hallottam róla.
2010. jún. 4. 09:23

Sziasztok!

5 hónapja járok spinningre,eleinte csak a fogyás miatt kezdtem el...mostanra azonban imádom :)

Eddig heti 2szer jártam,jövő héttől heti 3 van tervbe véve!

Kíváncsi lennék,hogy ti mennyit alakultatok a sppinningtől,mik a tapasztalataitok vele kapcsolatban.

Sajnos én máég nem nagypn fogytam tőle...60 kg-ról indultam,most 58 vagyok.Tudom,most azt gondoljátok,hogy ez nem sok...de a baj az h puhány vagyok és narancsbőrös,erre keresek megoldást a spinningel.

Szóval valaki ért el látványos eredményt?

Írjatok! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook