Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki szedi az Azalia nevü fogigátlót kérem segitsen! fórum

Aki szedi az Azalia nevü fogigátlót kérem segitsen! (beszélgetős fórum)


2012. júl. 9. 14:35

Sziasztok! Én is azáliát szedek 7.hónapja, nekem is az első másfél hónapban "megjött", de azóta semmi. Tejem pedig ugyanúgy van még mindig.

Hajhullás a szoptatástól is lehet, nekem legalábbis volt, de egy pár hónap alatt elmúlt. Vasat szedtem rá, amit terhesen is, a Neo-Ferro-Folgammát.

7. russodebby (válaszként erre: 6. - Htünde)
2011. ápr. 8. 22:23
Szia! Én 3 havit szedtem belőle,de az első másfél levél alatt végig vérezgettem.
2011. ápr. 8. 07:54

Sziasztok!

Segítséget, tanácsot szeretnék kérni!

Szülés után 3 héttel megszűnt a vérzésem, s mindaddig, míg nem kezdtem el az Azalia-t, nem zavart. Ám 1,5 hét szedés után megjött. Az utolsó héten már nem szedtem, mert a hajam is hullani kezdett. Már egy hete, hogy nem szedem, de még mindig folyamatosan vérzek. Mikor fog elmúlni? Mi a tapasztalat? Hétfőn mennék rákszűrésre -azt hiszem, nem lesz belőle semmi.

2010. szept. 26. 11:08

Szia!

Ha szoptatsz,akkor figyeld a tejmennyiségedet, mert ettől a gyógyszertől apadt el nekem teljesen. És utána rákérdeztem a dokinál és ő is mondta,hogy ez egy lehetséges mellékhatá!

4. pocak25 (válaszként erre: 2. - 9c74ec0b72)
2010. szept. 24. 15:20
Köszi , hogy ilyen gyorsan válaszoltál. Akkor ma el is kezdem. Meddig kell védekezni mellette?
2010. szept. 24. 15:20
én az pont nem szedtem, de más minipillnél úgy van, hogy bármikor el lehet kezdeni. Ha szoptatsz szerintem nem biztos, hogy már megjött. Én is véreztem újra 1 hét kihagyás után akkor. De ha biztos vagy benne, hogy megjött akkor a betegtájékoztatóban biztos benne van.
2. 9c74ec0b72 (válaszként erre: 1. - Pocak25)
2010. szept. 24. 15:18
bármikor elkezdheted szedni, nem kell szünetet tartani közben, folyamatosan szedd, és nem feltétlenül fogsz közben menstruálni
2010. szept. 24. 15:16
11 hete szültem , és a dokim felirta az azaliat. Azt elfelejtettem megkérdezni , hogy bármikor el lehet kezdeni szedni? Vagy meg kell várni a mensi elsö napját? Mert nekem a 6. héten már megjött , de azota se volt semmi.Aki tud kérem segitsen. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook