Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Aki párkapcsolatban él, miért mondogat ilyet? fórum

Aki párkapcsolatban él, miért mondogat ilyet? (beszélgetős fórum)


1 2
20. Epresturmix (válaszként erre: 11. - Timycat)
2019. nov. 23. 12:35
Én Salma Hayeket engedtem meg azembernek. Ő nekem Romeo Santost. De csak arcrapuszi. Hah, biztos nem smaciznám le, ugye? ;)
19. Panna.33 (válaszként erre: 10. - Timycat)
2019. nov. 23. 11:49
Na igen, őt sem vágnám fejbe az esernyőmmel, hogy mit képzel.
18. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. nov. 23. 10:52
Addig amíg csak JL-el akar lefeküdni semmi gond, ha a szomszéd Mancikával na az már gáz lenne!
17. New(l) (válaszként erre: 8. - Panna.33)
2019. nov. 23. 09:43
Az isteni Till!!!! Pubiként vágtunk ki unokatesóm nagyanyjának tv-újságjából a fotóját, és felváltva dugtuk a párnánk alá! :D
16. Astaroth (válaszként erre: 9. - Bless the child)
2019. nov. 23. 09:35

75% - te akarod, ő meg még nem mondott nemet. :DDD


Vele én is összegyűrném a lepedőt, főleg ha Hawkeye-ként jelenik meg. *.*

15. Piroska52 (válaszként erre: 14. - Af86a99684)
2019. nov. 23. 08:58
Naná,hogy nem mi sem vagyunk vakok,aki tetszik az tetszik,ennyi.
14. af86a99684 (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. nov. 23. 08:57
A férfiak? Azt hiszed, csak ők ilyenek? 🤣
13. Bless the child (válaszként erre: 12. - Piroska52)
2019. nov. 23. 08:48

😮😮😮

Piroska!👍👍👍

12. Piroska52 (válaszként erre: 5. - Ambivalencia)
2019. nov. 23. 08:24

Háááát,én már nem vagyok abban a korban,

de Colin Firthért,bevállalnék egy-két heti ajtócsapkodást,

11. timycat (válaszként erre: 8. - Panna.33)
2019. nov. 23. 08:06
Az enyém Bruce Willist engedélyezte, ha úgy alakul vele összefekhetek (esélyes hogy nézné is 😉)
10. timycat (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. nov. 23. 08:04

Én Robert Downey Jr-t "kergetném meg" . Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy évente párszor találkozunk, mármint Vasember kiköpött másával.

Mikor jön az összes kollegina ott csorgatja a nyálát, valahogy mindig épp ott, arra akad dolguk ahol a pasi van, épp akkor. A pasi pedig mérhetetlenül élvezi ezt 😉

Szerintem ez teljesen normális.

9. Bless the child (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. nov. 23. 07:17
Én Jeremy Rennerrel szeretném gyűrni a lepedőt. Szerinted erre mekkora az esélyem?
8. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. nov. 23. 07:14

Ha még neked is átmegy, hogy viccelodik, holott egy ajándék csokit sem tudsz értelmezni segítség nélkül, akkor elég nyilvánvaló, nem nagyon kell komolyan venni.

Van olyan mondás is, hogy amelyik kutya ugat az nem harap. (mondjuk egyszerre nem is...)

Én jobban tartanék attól, hogy nem szereti a feleségét, ha sosem beszélne róla, vagy folyton panaszkodna rá.


Amúgy én is szeretem a férjem, de lehet, hogy Till Lindemann kapna egy esélyt, ha nagyon könyörögne. Csak hát a férjem nem engedi...

7. Channa* (válaszként erre: 5. - Ambivalencia)
2019. nov. 23. 06:59
Az enyém is. Mindig szól, ha olyan film/műsor van, amiben a kedvenceim vannak:DDDD
2019. nov. 23. 06:51

Veled még nem fordult elő, hogy rajongtál egy jóképű zenészért, színészért?

Ezt minden normális tini átéli.

Ha neked soha nem voltak ilyen "szerelmeid", akkor magadat kéne vizsgálgatnod, mert a hiba nem a kollégádban van, hanem benned.

5. ambivalencia (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. nov. 23. 06:26
Ezeket nem kell komolyan venni, csak a szája jár. Az én "szerelmeimet" még a férjem számon tartja. Tudja, hogy oda vagyok Hugh Grantért, Owen Wilsonért. Amikor először ment a Büszkeség és balítélet sorozat teljesen meg voltam vadulva Colin Firthért. Ettől még tökéletes kapcsolatunk és őszintén szeretjük egymást.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. nov. 23. 04:29

J. Lo-val még én is lefeküdnék.

Túl sok üres időd van.

3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. nov. 23. 00:07

Ha lefekudne, kepzelegjen, de amugy nem hinnem, hgy nagy jelentosege vna.

J.Lo viszont nem fekudne le vele (valszeg) szval,,nem talalkozik a kereslet es a kinalat :D

FNtazmagoria

2. Channa* (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. nov. 22. 22:32

Jaj, már!

Én nő vagyok és én is mindig mondom, hogy vegyük fel Bruce Willist vagy Hajós Andrást, és ide üljön mellém:DDD

BW fiatalabb korában nekem nagyon tetszett, így simán elnézegetném egész nap:D

HA-nak meg a humorát bírom nagyon, jól szórakoznánk meló közben:DDD

És persze a férjemről is szoktam mesélni.

És nem akarok pasizni.

2019. nov. 22. 22:24
Az egyik munkatársam aki házas azt mondta lefeküdne Jennifer Lopezzel. Meg hogy jó volna ha helyes fiatal lányokat venne fel az igazgatóság. Meg sokszor úgy beszél mikor viccelődik mint aki csajozni akarna ha lehetne de közben meg emlegeti a feleségét. A férfiak miért ilyenek? Akkor nincs is tökéletes kapcsolat és őszinte szeretet?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook