Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aki olvasta A Viskó c. könyvet ! fórum

Aki olvasta A Viskó c. könyvet ! (beszélgetős fórum)


1 2
37. ce53b9ff5e (válaszként erre: 36. - K.Andi89)
2011. márc. 11. 19:27
;-))
2011. márc. 11. 19:25
Skype, de jó, hogy eszembe juttattad, vár a nővérem :D
2011. márc. 11. 19:25
Ez csak természetes :)
2011. márc. 11. 19:22

ooooh. Akartam Neked olyan jelet küldeni,ami ilyen szajbefogos,de rajöttem,h az a skype-on van:-))!Ok,befogtam.

Nagyon-nagyon sajnalom a baratnöddel történteket.

És örülök,h olvasod a könyvet:-)!!!

2011. márc. 11. 17:56
még nem olvastam végig, szóval ne mond el, hogy milesz!!! :D:D
2011. márc. 11. 17:56
hát, drága barátnőm már több éve, hogy elment. egy vihar visszafújta a kéménybe a füstöt kora tavasszal, tehát még fűtéskor, és ugye ami visszakerült az szénmonoxid. Megfullad. ő egyedül.
31. ce53b9ff5e (válaszként erre: 30. - K.Andi89)
2011. márc. 10. 20:54

igen--tudom. Nekem az jutott eszembe,h már bocsanat-de amig meghalt-meg ugye elötte is mennyit szenvedhetett(szülés utáni depressziója volt) és hogy azokban a percekben nem hagyták biztos nem hagyták egyedül és vele volt Sarayu meg szoval ök hárman..!Nagyonis értem,amit írsz!

Meg nekem még az a rész volt döbbenet,amikor az apjával kibékülnek. Ahogy leírja a fényeket,stb...uff..

Mikor történt a Te baratnöddel?

én akárhogyis hámozom magamban a témát,mindig oda lyukadok ki,ami legbelülröl és a legmélyebbröl fakad,h annyira,de annyira sajnálom!!!!

És az idö rohan,június22-én lesz már1 éve!Örületes.

2011. márc. 10. 19:39
Na, nekem ezeknek a dolgoknak a felfogását, kicsit megfordította ez a könyv. tudod, amikor Mac találkozott Missy-vel a kertben, nem azért sírtam el magam(vagy inkább nem CSAK azon) mert újra látta a kislányát, hanem azon, hogy a kicsi lánynak hogy hiányoztak a testvérei, és az apja. Ebbe belegondolván kezdtek el leginkább folyni a könnyeim, ahogy leírta az író, hogy visongva, nevetve rohant a testvéreihez, akiket olyan rég látott, és akiktől megint elkel majd válnia, és várni rájuk. Szóval, ezt így visszaolvasva, olyannak, aki nem olvasta a könyvet, vagy nem tudja miről szól, félreérthető lehet. :) pedig rám nagy hatással volt.
29. k.Andi89 (válaszként erre: 28. - Ce53b9ff5e)
2011. márc. 10. 19:36
Igazán sajnálom. Meg kell jegyeznem, egyik sem jobb a másiknál, hiszen a hiány mindig meg-megtalál, valamint az egyik ember élni akart, de nem sikerült, a másik pedig úgy érezte, hogy nem igényli, vagy nem érdemli meg az életet, pedig biztos, hogy nagy dolgokat élhettek volna még át. Tudom mit érzel, vagy éreztél.
28. ce53b9ff5e (válaszként erre: 27. - K.Andi89)
2011. márc. 10. 18:50

:-(


az enyém az ereit vágta.

27. k.Andi89 (válaszként erre: 26. - Ce53b9ff5e)
2011. márc. 10. 18:08
Hát, ő itt hagyott minket sajnos :) szénmonoxid mérgezés...
2011. márc. 9. 20:45

azt hiszem nekem is ujra el kene olvasnom,nagyon örülök, hogy tetszett Neked!Igy voltam ezzel én is.

Mi történt a barátnöddel?Ha szabad tudni.

2011. márc. 9. 18:58
én pont olvasom, és ma például teljesen más fénybe helyezte egy elveszített barátnőm gyászát. Nagyon... nem is tudnám hogy leírni a könyvet, hatalmas önismereti tétel! Hatalmas!
24. da974971cd (válaszként erre: 21. - Rinike)
2010. dec. 24. 07:45

Köszi:) Öreg vagyok már azt hiszem, csak piszkálódtam.

Anyám magyart tanít...magyarul!

Úgy elgondolkodom amikor a piacon olvasom a feliratokat és biztos vagyok benne, hogy minden zöldséges földönkívüli, mint a Sötét zsarukban.

Ilyenkor kedvem támad elővenni a neutralizálómat!


Pár példa:


-KOVI UBI

-SALI

-PARI

-FOKI


De a legkeményebbet a Lehel csarnok zöldségese produkálta:


[link]

23. ce53b9ff5e (válaszként erre: 18. - Jucek)
2010. dec. 23. 22:02
sztem a mátrix nagyon nem ez a téma..ne haragudj. Kicsit amerikai..igy fogalmaznek inkabb.De nem ez a könyv mondanivaloja
2010. dec. 23. 22:01
igen,a h az hogy nekem röviditve.Bocsi,ha nem ertetted:-)
21. rinike (válaszként erre: 20. - Da974971cd)
2010. dec. 23. 21:55
h=hogy
20. da974971cd (válaszként erre: 19. - Ce53b9ff5e)
2010. dec. 23. 20:37
Mit jelent az hogy "h"? Mert többször azt írtad hogy "h Isten"...
2010. szept. 4. 09:45

Szerintem a könyvnek nem az a mondanivaloja,h Isten néger,férfi vagy nö. Nem ez a

lényeg benne. Számomra a könyv fö mondanivalója,h Isten nagyon szeret engem.

18. Jucek
2010. szept. 3. 23:15
Én most olvasom ezt a könyvet, de nem tudok napirendre térni felette...olyan, mintha egy holliwoodi forgatókönyvet olvasnék... jó dolgokról szól, jó a szándék, de néha tök zagyvaság az egész...Sztem a Mátrix nagyobb találat volt ebben a témában.
2010. aug. 9. 07:11

Nem akarok ünneprontó lenni, de ilyen ostoba sztoriba ágyazott hittérítést még sosem olvastam.

Egy szombathelyi szekta a könyv kiadója, a neve Immanuel Gyülekezet.

A stílus űbereli a jehovák Őrtorny magazinját, amelyen fekete, sárga és fehér gyereke boldogan játszadoznak az őserdő mellett ahonnan egy jegesmedve mászik éppen elő.Mindenki happy, és Bibliát tart a hóna alatt...

A könyvben Isten egy néger nő, Jézus meg "közel.kelti" férfi.

Eléggé sajátos elképzelés, de hát még jó is, hogy az író a huszadik században alkotta a könyvet, mert a középkorban máglyán ismerték volna el az érdemei.

Összegezve egy igazi sznob írás az egész.

Véleményem szerint...

2010. jún. 19. 10:07

Sziasztok!


Befejeztem a könyvet.

Mit mondjak? Semmi extra,számomra legalábbis. Érdekes,általában így vagyok a "híres" könyvekkel,valahogy nem hagy nyomot bennem. Mint pl.az alkonyat c. könyvtől sem estem hasra...

Persze,elgondolkodtató,de ugyanakkor mégsem az...van benne egyfajta lassúság,egy helyben toporgás,rizsa a semmiről:)

Na,ez az én véleményem,kíváncsi vagyok máséra is!

Szép napot!

2010. jún. 7. 12:40
ne félj ,az lesz..!
2010. jún. 6. 22:24

sziasztok,


elkezdtem olvasni,még nagyon az elején vagyok.Semmi extrát nem fedeztem még fel benne...ott tartok,hogy eltűnik a kislány. Innen már izgalmasabb?Reménykedem:)

2010. ápr. 19. 13:15

Sziasztok!

Én is elkezdtem olvasni! Már nincs sok hátra belőle!

Elég nehéz, úgy érzem el kell majd olvasnom mégegyszer! Különben tetszik, jó lenne, így szemlélni a világot, csak ez sokszor nagyon nehéz!

Ki hisz benne, ki nem! Nekem tetszik mindenesetre!

:)

2010. ápr. 16. 14:27
Nekem egy kicsit nehéz, sztem egyszer nem lesz elég elolvasni, hogy felfogjam.Habár még nem vagyok a végén, van még pár oldal.Nekem nem az a "letehetetlen könyv".
11. rinike (válaszként erre: 1. - Kutyáslány)
2010. ápr. 10. 14:33
Szia! Én ma vettem meg a teszveszen, így nem sokára majd kiolvasom.
10. Burkuska (válaszként erre: 8. - SarahMina)
2010. márc. 29. 08:50
Köszönöm.
9. SarahMina (válaszként erre: 7. - Burkuska)
2010. márc. 29. 08:48
8. SarahMina (válaszként erre: 7. - Burkuska)
2010. márc. 29. 08:47
William P. Young
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook