Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki mostanában kezdi a fogyit... fórum

Aki mostanában kezdi a fogyit... (beszélgetős fórum)


1 2
22. viktoria101 (válaszként erre: 21. - RLindi)
2007. szept. 20. 16:52
Azt megköszönném ha ellátnál "receptekkel" Az az igazság h nem tudom hogy mit mikor szabad enni melyik napot melyiknek kell követnie stb. Tudom "közhely" h nincs időm kajcsikat kreállni,de tényleg nincs,pedig a párom is örülne némi főtt ételnek! Oké Ő szokott főzni,de mindenfélét és nem fogyis kajákat,2 fele meg nehéz. Ő meg nem eheti azt amit én,mert most sokat fogyott...híznia kellene! Körülnéztem a sok "recept" között de annyi van h azt sem tudom mi van :) Köszike!!!
21. RLindi (válaszként erre: 20. - Viktoria101)
2007. szept. 20. 00:27

Hát nem feltétlenül. én csak hétvégé szoktam főzni többnyire.

Protein nap pl:eidam sajt,felvágott

keményitő:zöldségek

szénhidrát:kalács,pogi,pizza

De ha gondod szivesen adok pár nem főzőcskézős ötletet minden napra ha emellett döntenél.

Nézz jól körül itt biztos találsz kedvedre valót.

20. viktoria101 (válaszként erre: 19. - RLindi)
2007. szept. 20. 00:25
Azzal az a bajom,hogy ahogy olvastam kogyvasztani is kell néha és ezt nem tudom kivitelezni. Reggeltől estig au pair-kedem és mire hazaérek....Kicsit el vagyok keseredve! Mert sztem be is tudnám tartani némelyik diétát,de képtelen vagyok a fejfájást elviselni,és ugy dolgozni h nem vagyok jol!!!! És akkor ennem kell. Passszzzz..... De köszike :)
19. RLindi
2007. szept. 19. 23:22
jav.drasztikus
18. RLindi (válaszként erre: 17. - Viktoria101)
2007. szept. 19. 23:22
Sziasztok! A 90 napos, hogy tetszik? Nem drazikus szerintem és 15 kg súlyfeleslegnél látványos tud lenni.
2007. szept. 19. 23:15

Sziasztok!


Tök jó olvasni benneteket,és tudni h nem én vagyok az egyetlen tanácstlan! Oktoberben szeretném elkezdeni a fogyit. Az én problémám,hogy fogyokura alatt(ami nem drasztikus) sokat fáj a fejem és néhányszor rosszul is vagyok! Szóval foggyak is,egyek is h ne legyek rosszul. Kb.-15kg lenne az ideális. Mit tanácsoltok? Köszi-puszi és kitartást csajok!

16. zsina (válaszként erre: 11. - M.Szandra)
2007. szept. 11. 13:27

Szandra!

te meddig csináltad Macskusz diétáját, amivel lemet az a 8 kiló?

15. zsina
2007. szept. 11. 13:26

sziasztok!

nekem 15 kilót kellene leadnom. rengetegszer elkezdtem már fogyizni, de aztán vagy abbahagytam, vagy olyan hosszú ideig állt meg a súlyom, hogy feladtam az egészet...ez van. de most nagyon elegem van és elhatároztam, hogy csakazértis le fogok fogyni :)

én Macskusz fogyijával fogok próbálkozni legelőször :)

14. kicci
2007. aug. 26. 18:56

én 5kg-t szeretnék leadni..

nem sok, de még ez is nehezemre esik:s

2007. jún. 11. 19:54

Sziasztok!


Én április 26 óta fogyózok és eddig 7 kg-t sikerült leadnom!

12. Nike (válaszként erre: 10. - 2bc7365ec9)
2007. jún. 9. 21:53
Húsz kilót ne akarj sürgősen ledobni! Adj magadnak időt:))) A módszer jó...
2007. jún. 9. 21:43
Sziasztok! Én holnap kezdem... már 8 kilót sikerült fogynóm Macskusz fogyijával... ami sokaknak nem tetszik, mert tényleg elég drasztikus. Most viszont szeretném "egészségesebben" folytatni... olyan életmód váltás féle. Sajnos sportolni nem igazán tudok, mivel itthon vagyok a 9 hónapos gyerkőcömmel. De azt hiszem ő teljesen hatékonyan helyettesíti az edzést!:) Sok sikert mindenkinek, és persze magamnak is!:)
2007. máj. 23. 15:54
Sziasztok. Én tegnap kezdtem a fogyit. Sürgősen le kellene dobnom egy húsz kilót. Mérni nem mérem magam, a nadrágomon követem nyomon majd a fogyást. Megpróbálok sokat mozogni, kevés szénhidrátot enni.
2007. máj. 6. 09:10
Végre alakul a fogyóm. Most már csak 79 vagyok a 84 helyett!! Már tegnap fel mertem venni egy olyan gatyát, amiben 84 kilósan mentem vizsgázni, és akkor elég vacakul éreztem magam benne. De most!! De jó volt! És ennél csak jobb lesz!!
8. Krisztinke (válaszként erre: 6. - Esztike60)
2007. máj. 2. 15:55
Én is úgy tudom, hogy nagy súllyal nem szabad futni, helyette inkább érdemes sokat úszni, vagy biciklizni.
2007. ápr. 28. 21:19

én is fogyózom:)

kevesebb édesség, és ugrókötél+taposógép minden este, és heti háromszor torna+ bicikli.... állítólag minden étkezés előtt 3 dl almaecetes vizet kell inni....ja és én is sok zöldséget eszem. vagyis próbálok sok zöldséget enni

6. Esztike60 (válaszként erre: 4. - Edicka242)
2007. ápr. 27. 18:56
én azt hallottam, h aki nagy súllyal kezd futni nagyon gyorsan tönkrteszi az izületeit. Szerintem lassabban kellene kezdened...Bár én nem vagyok szaktekintély, de nekem nagyon tetszik egy válogatás a többi diétából:reggeli gyümi (nem banán),joghurt,kefír tízórai, uzsi, ebéd fehérje, vacsi züldség..bár nem tudom mennyire htásos, de pl. a Sütő Enikő szerint aki vacsira zöldséget eszik arról olvadnak a kilók
2007. ápr. 27. 18:53
a 4. napon 68,1-ről 64,4 voltam, de most egy másik mérlegen 65,5.Sajna:(Bár a nadrág lötyög rendesen.Te előtte tornáztál?Mert én a 2 hét alatt egyénileg fittball labdáztam, de tudom, h kardiozni kellene, de attól nagyon elvagyok szokva. Nekem a hasam elég nagy...gondolkozok a hullahoppon..
2007. ápr. 27. 17:52

Hello

Én egy 92 kilós 27 éves lány vagyok. Jó lenne, ha tudnátok jó ötleteket adni, hogyan kezdjem el ezt az egész fogyást. Az atkins diétát elég nehéznek találom, így ennyi kgmal hírtelen nem hiszem hogy el tudok kezdeni drasztikuszan éhezni.


Gatola! Te hány kg vagy? Szerinted én is el tudok kezdeni futni? Nem sok pénzem van egy konditeremre, ezért gondoltam erre.


Köszi a válaszodat

2007. ápr. 27. 17:44

Én egy félig Atkins diétát terveztem magamnak, mert nem bírom gyümölcs nélkül. Reggelire kicsavarok valami gyümit, a többi ugyan az mint az Atkins.


Amúgy este futok 30 percet. Egy keveset "gyúrok" a hasamra is, de az annyira még nem jön be.


Te kilóba mennyit tudtál fogyni?


Na mindjárt elolvasom mi az a * diéta. Hátha jó nekem is.

2007. ápr. 27. 15:05

szia

én 2 hete kezdtem a *t, ma van az utolsó utáni nap:)Kgban nem sok, de nadrágon látszik (vagy bebeszélem magamnak:))

Te mivel fogytál 4 kgt?

2007. ápr. 27. 14:31

Sziasztok!


Én egy hete kezdtem a diétát futással egybekötve. Lelki társakat keresek, akik szintén fogyóznak. Tapasztalatok, sikerek, minden jöhet :-)


Nekem összesen 24 kilót kell leadnom. Ebből 4 már lement. Szerintem csak egy jó cél és bíztatás kell mindenkinek :-)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook