Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Aki most készül válni. fórum

Aki most készül válni. (beszélgetős fórum)


10. 252690845f (válaszként erre: 1. - Rena23)
2011. júl. 17. 09:24
Minden helyzet egyedi, nincs egy konkrét kaptafa, amire támaszkodva helyes tanácsot lehetne adni. De... Emberi kapcsolatainkat az érzelmeink határozzák meg. Ezekben benne van minden, amik vagyunk. Ha ez megborul, a saját személyiségünk borul meg. Most nehéz, tudom. Nekem sem volt könnyű anno, de kis idő elteltével boldog voltam a válásom után, mert utólag rájöttem, hogy két kézzel szórtam volna ki az éveket az ablakon. Várhat Rád valami, Valaki. Fiatal Vagy, élj vele! :)
9. 6afff79b31 (válaszként erre: 1. - Rena23)
2011. júl. 17. 08:55

Szia!


Próbálj meg leülni vele és megbeszélni a problémáitokat.Sokat jelenthet egy igazi, őszinte megbeszélés. Szeretettel közelítsetek egymáshoz félre téve minden sértést, bántást. Törekedjetek a békés megoldásra még akkor is, ha már nem tudtok kibékülni. A harcnak nincs értelme, úgyszintén a sárdobálásnak sem.


A szeretet szeretetet szül, a bántás csak bántást.

Lehet kéz a kézben, méltósággal kilépni egy kapcsolatból megőrizve emberi mivoltotokat. Hidd el, tapasztalatból mondom.


Bárhogy is döntesz, arra törekedjetek, hogy ne ártsatok egymásnak.

2011. júl. 13. 15:33
Látom, nem leszek népszerű a véleményemmel, de nem is az a célom. És előrebocsátom: messze nem minden esetben vélekedek így! Van, amikor a válás az egyetlen jó döntés. De általánosságban manapság nagyon könnyen azt mondjuk, hogy inkább elválok. Könnyen feladjuk a legkisebb próbálkozás, munka nélkül. Egy kapcsolaton dolgozni kell! Nem tudom elképzelni - ettől persze még létezhet! -, hogy valaki szembejön velem az utcán, és már akkor pont olyan, amilyen nekem kell, és én pont neki vagyok teremtve, és boldogan élünk, ... Nem. Alkalmazkodni, idomulni kell. Sokmindenben. Nem megalkudni, de egymást tiszteletben tartva együtt változni. :) Aztán, ha végképp nem megy, akkor persze tényleg jobb elválni. Én ezt gondolom. :)
2011. júl. 12. 15:32
5 éve vagyok a felesége és hat és fél éve vagyunk együtt.
6. b7c2101bf2 (válaszként erre: 5. - Mindzsi)
2011. júl. 8. 02:29
Ezzel teljes mértékben eggyet tudok érteni. Majd jön más, ha nem is azonnal, akivel jobb lesz. Sok sikert hozzá.
5. Mindzsi (válaszként erre: 1. - Rena23)
2011. júl. 4. 01:06
Szerintem jobb kilépni egy rossz, nem működő kapcsolatból, mint elviselni a lelki terrort és a megaláztatást! Fiatal vagy még, találni fogsz egy olyan vkit aki megbecsül majd. Hidd el nekem! Lépj amíg nem késő, és nem pazarolod el az életedet a fiatalságodat és ilyen baromra!
2011. júl. 4. 00:26

Én három évig beszélgettem, utána mégis elváltunk. Semmi értelme, csak elpocsékolt idő.

Pillanatok alatt elváltunk és azóta megszabadultam egy nagy-nagy lelki tehertől. /az ok szinte ugyanaz volt, mint rena-nál/

3. b7c2101bf2 (válaszként erre: 2. - Alfoldi13)
2011. júl. 4. 00:20
És ha nincs béke? És nincs is rá esély, hogy legyen? Akkor háborúzni kell, vagy válni?
2011. júl. 3. 10:30
békét kell keresni és találni és nem válni....
1. kisj (válaszként erre: 7. - Gondolat*)
2011. júl. 2. 21:41
aza helyzet, hogy van egy 4 éves gyereke

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook