Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki Keszthelyen szült, vagy ott szeretne...... fórum

Aki Keszthelyen szült, vagy ott szeretne...... (beszélgetős fórum)


2022. márc. 22. 12:50
Van itt még valaki?
19. eeb1cdcdc5 (válaszként erre: 18. - Papeszméz)
2011. jún. 23. 16:53
okés akkor köszönöm:)további szép napot
18. papeszméz (válaszként erre: 17. - Eeb1cdcdc5)
2011. jún. 23. 16:17
Abszolút természetes és elfogadott. Szerintem már az a furcsa ha nincs ott :)
2011. jún. 23. 11:00
elfelejtettem egy számunkra fontos kérdést.Khelyen mennyire engedélyezett az apás szülés???vajon akkor is lehetséges ez ha nincs és nem is lesz fogadott dokim?bocsi h hülyeségeket kérdezgetek ám,csak tapasztalatlan vagyok ebben a témában.
16. eeb1cdcdc5 (válaszként erre: 15. - Papeszméz)
2011. jún. 23. 07:26
szuperül hangzik.:)
15. papeszméz (válaszként erre: 14. - Eeb1cdcdc5)
2011. jún. 22. 16:44

Ebben is nagyon sokat fejlődött a kórház, abszolút anya és bababarát lett a szülés és a szülés utáni pár óra is. Megszületik a baba, nem vágják el rögtön a köldökzsinórt hanem megvárják míg megszűnik a pulzálás, eddig is az anyán van a baba -ez néhány perc. Ezután elviszik, lefürdetik, kiszívják a légutait, mérik, természetesen az apuka vele mehet. Amikor veled végez a doki, kipucol, összevarr -ha kell- visszajön a baba és együtt vagytok. Mi másfél órát voltunk így hármasban a szülőszobán.

Lent az osztályon az apuka már csak üvegen keresztül láthatja ezért is nagyon jó ez az ún. "aranyóra" így együtt.


Amikor levisznek az osztályra kicsit pihensz, aztán már oda is tolják a bébit az ágyad mellé. Innentől veled van. :)

2011. jún. 22. 15:40
jó ezeket a megynyugtató "szavakat" hallani.még egy kérdés.olvastam h szülés után nem mindenhol teszik a babát az anya pocijára ott ez hogy működik?megszül az ember és picit a pocakjára teszik a babát elviszik megfürdetik megtisztogatják addig a nőt rendbe teszik és ujból vele lehet akkor ugyebár a baba ha nincs sárgulás vagy koraszülés?!
2011. jún. 22. 15:30

Sziasztok!


Én 2009-ben szültem Keszthelyen, akkor még nem volt felújítva.Idén szeptemberben is ott szültem volna ha Hasmath doktor nem ment volna el külföldre.Nála szültem a kisfiamat is fogadott orvosom volt és akinek nem volt fogadott orvosa azzal is nagyon rendes és kedves volt, de már akkor rendesen bánt a legtöbb orvos azzal a kismamával is akinek nem volt fogadott dokija.

12. eeb1cdcdc5 (válaszként erre: 11. - Bori1204)
2011. jún. 22. 15:11
köszönöm a válaszodat.picit megnyugodtam akkor h bízhatok a Keszthelyi kórházban és az ott dolgozókban.köszönöm nektek:)
2011. jún. 22. 14:38

Közben visszakapcsolódnék én is.

Ervinnél született a kislányom is. Éppen ügyeletes is volt aznap, mikor megindult a szülés nálam. Akiknek nem fogadott orvosuk volt ő, de éppen aznap szültek, szintén nagyon elégedettek voltak vele.

Nálam komplikáció is volt, így nagyon örülök utólag is, hogy fogadtam orvost.

Hasmath doktor már nincs Keszthelyen, egyébként ő is nagyon kedves volt.

Mikor én szültem, a szobánkban is volt tapolcai anyuka és még rajta kívül ketten a többi szobákban.

Ők mesélték, hogy mindenképpen a keszthelyi szülészetet akarták választani és náluk sem jött szóba Ajka.

Amióta fel van újítva az osztály, valóban a legszebb környezetben lehetsz a babáddal, kicsi kétszemélyes rooming-in szobák vannak.

10. eeb1cdcdc5 (válaszként erre: 9. - Papeszméz)
2011. jún. 22. 14:10
rendben és kösziiike:)
2011. jún. 22. 14:09

szívesen.

Ha felmerül valami kérdés, nyugodtan keress meg :)

8. eeb1cdcdc5 (válaszként erre: 7. - Papeszméz)
2011. jún. 22. 14:07
igen pont azért ajkáról én is rengeteg rosszat hallottam...akire gondoltam h durva legalábbis a védőnőnél mondta 1 kismama az a Hasmath csak nem tudtam a nevét de így már beugrott.köszönöm a válaszaidat.:)
2011. jún. 22. 14:04

Én is tapolcai vagyok :)

Nem hiszem, h. durvák -bár nekem Göndöcsön kívül csak a Doma Imréhez, Varga Tamáshoz volt szerencsém, na meg most legutóbb mikor bementem szülni a Hasmath volt az ügyeletes, ő vizsgált meg, nem volt durva. Persze én is hallottam rémhíreket, de pont nem a fent említettekről.


Nekem fel sem merült Ajka, annyira rossz a híre.

6. eeb1cdcdc5 (válaszként erre: 5. - Papeszméz)
2011. jún. 22. 13:56
én csak attól tartok,amit sokan mondanak hogy a Pap Ervinen kivűl az összes nődoki ott egy pénzéhes ember és h nagyon durvák.:Snem a pénz érdekel jó persze azis fontos.csak,hogy mennyire bízhatok a Keszthelyi szülészetben.Tapolcai vagyok még ajkát ajánlották de arról nagyon sok rosszat hallottam.
2011. jún. 22. 13:53

Nekem is Göndöcs volt a dokim én nála is szültem, így nem tudom ha nincs orvosod hogy bánnak veled, de szerintem rendesen. Egyébként lehet csak szülésznőt is fogadni, szerintem érdemes -mert javarészt ő van ott a szülésnél.

Igen, 24 órában veled van a baba. Nekünk most legutóbb nagyon jó volt, kétágyas szobában voltam de csak egyedül a babámmal. Minden szoba fürdőszobás -ez azért nagy előny a régihez képest is.

4. eeb1cdcdc5 (válaszként erre: 3. - Papeszméz)
2011. jún. 22. 13:47
én eleinte a göndöcs dokihoz jártam de elkért minden alkalommal 7 ezer forintot csak h megtapogassa a méhszájam mert mást lényegében nem csinált ott hagytam.érdekelne ha nem fogadok fel orvost akkor is "rendesen" bánnak e az emberrel.és hogy baba barát szobák vannak e.amugy köszönöm h irtatok.
2011. jún. 22. 13:32

Szia,

én mindkét lányomat ott szültem, a kisebbiket most márciusban. Csak legekben tudok írni a szülészetről. Nagyon kulturált környezet rendes dolgozókkal.

Mire vagy kíváncsi konkrétan?

2011. jún. 22. 13:32

Szia! Én Keszthelyen szültem. Igaz, már 2 éve.

Akkor még nem volt átalakítva az osztály, csak egy baba-mama szoba volt.

Nekem vegyes érzelmeim vannak az élményeimmel kapcsolatban.

Az orvosommal (fogadott orvos) tökéletesen meg voltam elégedve, már sok-sok éve hozzá járok. A többi orvos is nagyon rendes volt.

A nővérek közül keveset tudnék kiemelni, akikre hálával emlékeznék vissza...

Az osztály most gyönyörűen fel van újítva, szép a környezet.

A második gyermekemet is itt fogom szülni, egyébként én is Keszthelyen születtem.

2011. jún. 22. 13:27
Sziasztok!Érdeklődnék a Keszthelyi szülészet és az ott dolgozó szülészekről.Valakinek valami tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook