Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Aki járt már kineziológusnál, mik a tapasztalatai? fórum

Aki járt már kineziológusnál, mik a tapasztalatai? (beszélgetős fórum)


10. Zizisicc (válaszként erre: 9. - Spinedastar)
2012. ápr. 17. 23:16
Igen. Tud segíteni abban, hogy kilépj a pánikbetegségből.
2012. ápr. 17. 23:14
Szerintetek tud a pánikbetegségemen segíteni?
2012. ápr. 17. 22:14

Én azokhoz csatlakozom, akik jó szívvel ajánlják a módszert.

Rajtam már sokszor segített.

Szntem fantasztikus módszer, de nem mindegy, kihez mégy, mert már túl sokan űzik ezt a szakmát, és hát tudod, mindenki nem lehet egyformán jó.

Szóval keress egy igazán jó hírű kineziológust, és ha még szimpatikus is, ha sikerül egymásra hangolódnotok és te is közreműködő vagy, sokat segíthet neked!

2012. ápr. 17. 21:55

en mar sokszor voltam kineziologusnal, jo par embernel, talald meg azt, akiben megbizol, aztan lehet, hogy hasznal is.


UTolso alkalommal arra oldottunk, hogy leszuletes elott a lelek meggondolta magat, de mar nem tudta megvaltoztatni a szuletest, mert mar uton volt, es kozel. ez allitolag bokkot adott a mostani eletemben.:)

es azota nem mentem.:)

2011. nov. 23. 19:45
Köszönöm a hozzászólásokat!
2011. nov. 23. 15:05
tapasztalt kineziológust keress,nekem nagyon sokat segített
2011. nov. 23. 10:23
szia nekem a volt főnököm járt rendszeresen a magánéleti problémáival egy tapasztalt nőhöz. Kevesen dolgoztunk a cégnél de voltak kemény konfliktusok ezért úgy döntött hogy mi is megyünk. 6alkalmat jártam. Igazából én nagyon kíváncsi voltam és nyitott de mivel csak régi feldolgozatlan problémák voltak amivel nem segített ezért az egész zagyvaság volt nekem. A csukd be a szemed húzd el a függönyt kérdésre nem tudtam válaszolni sose mindig mást és máshogy láttam ha belekérdezett gondolkoztam hogy most mit is mondjak:) az egyetlen ami hitelessé tette hogy azzal kezdte az első alkalommal hogy azért jöttem hogy helyet csinaljak a babámnak és utolsó alkalomra már 6hetes terhes voltam pedig amikor kapni kezdtem későbbre terveztük a babát.
3. korteforma (válaszként erre: 1. - Moncsóóó)
2011. nov. 22. 19:51

Szia!

Én kétszer jártam már kineziológusnál. Szerintem sok múlik az illető tapasztalatán. Az első nagyon sokat segített, őt csak ajánlani tudom.

Az oldás után olyan érzésem volt, mintha egy hatalmas terhet tettem volna le.


A második alkalommal egy aránylag kezdőhöz mentem és semmi hatása nem volt. Nem volt beszélgetés, hanem az egész izomtesztelésből állt. Nekem ez semmit se ért.


Az elsőnél 13e Ft egy alkalom, a második 6e Ft-ba került.

2011. nov. 22. 19:33

Nagyon hasznos, nekem minden oldásom nagyon kemény volt olyan értelemben, hogy hatása is volt, és inkább kemény dolgoktól, blokkoktól szabadított meg.


Sajna nem olcsó, olyan 6-8 ezer ft alsó hangon, Pesten van 10 is.

2011. nov. 22. 19:10

Sziasztok!

Érdekelne, hogy aki volt már kineziológusnál, milyen tapasztalatokkal rendelkezik? Hasznos vagy sem? Mi történik pontosan? Mennyibe kerül? És minden más, ami ezzel kapcsolatos...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook