Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki jár baba-mama klubba segít nekem, hogy milyen is az? fórum

Aki jár baba-mama klubba segít nekem, hogy milyen is az? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 21. 11:24
Hát persze, hogy beszélgethetnek a szakemberrel, hiszen azért jön. Tavaly volt gyermekpszichológus, babaúszásról előadás, gyöngyfűzés, adventi ajándékkészítés és már nem is emlékszem, sok minden.
10. danama
2009. szept. 21. 11:24

nálunk 4-6 ig van délután az előadók max 1 órát vannak.


legutóbb egy óvis néni volt és énekeltünk mondókáztunk

2009. szept. 21. 11:22

programok is vannak, kb. havonta hívnak meg különféle előadókat, vagy bemutatókat tartanak, akár kóstolóval egybekötött nagyon rövidke termékbemutató is volt már.

Szokott lenni kis ünnepi partizás is, saját sütésű sütikből üdítővel, teával. Havonta plussz a mamáknak a közeli étteremben közös vacsi, már akinek van kedve menni. Vagy közös piknik a közeli tónál a gyerkőcökkel. Védőnéni is sűrűn tesz látogatást, így vele is lehet tartani a kapcsolatot folyamatosan.

Ez heti 2 órás elfoglaltságot jelent a kicsiknek, nagyon szeretik.

2009. szept. 21. 11:20
és ez mennyi ideig tart? Az egész alkalom az előadás, vagy gondolom játék a gyerkőcöknek és a mamik meg beszélgethetnek? a szakemberrel is?
2009. szept. 21. 11:02
Nálunk az oviban szokott lenni havonta de inkább ovi előtt álló magyobbacskáknak....pl gyerekorvos is szokott jönni,fogorvos,védőnő előadást tartani.
2009. szept. 21. 10:56

Hú, az jó!


És mik voltak még?

5. danama (válaszként erre: 4. - Babáca)
2009. szept. 21. 10:54
nálunk szoktak jönni előadók, pl rendőrségről várunk választ mikor jönnek a biztonságos gyerekhordozásról stb
2009. szept. 21. 10:32
és valami konkrét program? az édesanyáknak gondoltam.
2009. szept. 21. 10:17
Nálunk pár hónapos kortól ovis korig járnak a babák a klubba. Ennek megfelelően vannak különböző típusú játékok. Jó nagy helyiség, középen nagy szőnyeg, amin lehet játszani, körben pedig a nagyobbak motorozhatnak ha van kedvük. Anyukák pedig közben tapasztalatokat cserélnek és figyelnek a gyerekekre. Jókat szoktunk ott játszani, akár a saját kicsimmel, akár más gyerekekkel is.
2009. szept. 21. 10:11

szia!

mi járunk a kisfiam 5 hetes volt mikor elkezdtünk járni.


egy védőnő tartja, és nagyon jó

2009. szept. 21. 10:09
Aki jár baba-mama klubba segít nekem, hogy milyen is az?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook