Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aki dolgozott már Mc Donaldsban... fórum

Aki dolgozott már Mc Donaldsban... (beszélgetős fórum)

2012. ápr. 20. 10:48

Könnyű beleszokni, csak meg kell tanulni a hozzávalókat, és hogy mi milyen sorrendben következik, aztán a többiek lendülete majd sodor magával.

Nekem van ismerősöm, aki német mekiben dolgozik, még nem hallottam panaszkodni :)

Gyakorolni a nyelvet mindenképpen szuper lesz, szóval ügyesen :)

11. f6785046e4 (válaszként erre: 10. - ChrisTai)
2012. ápr. 18. 16:43

ennek örülök...már kíváncsi vagyok,hogy milyen lesz...

csak furi lesz,hogy németül kell beszélni állandóan,de azt is hamar meg lehet majd szokni..

10. ChrisTai (válaszként erre: 9. - F6785046e4)
2012. ápr. 18. 13:10
nagyon szerencsés vagy! sok sikert :) én nem dolgoztam mekiben, de volt nemis egy barátnőm akik éveket huztak le ott,és imádták
9. f6785046e4 (válaszként erre: 8. - Miss Angel)
2012. ápr. 17. 20:44

Köszi a tanácsokat...igyekezni fogok majd...

Itt amúgy 1ooo.euró a fizetés...persze a németek átlagos fizetéséhez képest nem az a nagy összeg,de egy külföldinek igen...pláne én a párommal vagyok kint.Ő már kint van egy ideje..lakásra nem kell költeni,mert az ő főnöke adott...számlákat sem kell fizetni...szóval elég szépen megmarad a pénz...de viszont igyekeznem kell,ha én is helyt szeretnék állni...

8. Miss Angel (válaszként erre: 1. - F6785046e4)
2012. ápr. 17. 20:01

Szia,én 5 nyarat dolgoztam végig mekiben diákként anno.....annyit tudok javasolni,nagyon szorgalmas légy és gyors,ez igencsak pörgős meló,pláne ha nagy a forgalom.Nehéznek nem mondanám,csak fizikailag fárasztó,pláne ha fáradékonyabb vagy,akkor eleinte kicsit rossz lesz,de megszokod.Nekem egy-két hétbe telt,van akinek hosszabb idő...figyelj oda a dolgokra,főleg ha kasszázol,de ha konyhán vagy akkor is,mert tudnod kell majd,melyik szendvicset hogyan kell összeállítanod.

Összeségébe véve nem vészes,pláne ha jól megfizetik és gondolom külföldön más mint itthon,bár régebben panaszra nekem se lehetett okom mert a diákok nagyon jól kerestek.Úgy hallottam,ez azota sokat változott...............

2012. ápr. 17. 19:50
csak attól félek,hogy probléma lesz,hogy idő kell míg megtanulom a dolgokat...mivel ott mindenki siet...s pont én fogok szarakodni...
2012. ápr. 17. 19:49
ne félj:) jó lesz:))) ha meg már megy minden kitesznek pénztárba ahol meg sok mindent tusz tanulni és tapasztalni és jól mutat majd az önéletrajzodba hogy közvetlenül álltál kapcsolatban emberekkel idegen országban...sztem mindegy hogy ruhát adsz el egy vásárlónak vagy egy adag krumplit:) talán még picit nehezebb is hisz itt számít az idő a kiszolgálásnál:)))
2012. ápr. 17. 19:47

Köszi...

Örülök,hogy pozitív a véleményed:)

Remélem jó lesz...nekem még nagyon új ez az egész...pláne külföldön...

2012. ápr. 17. 19:47
bocsi, mármint hogy mi kell bele itt a mustár szószok sali stbre gondolok:DD mert ugye mindegyikbe más kell:D
2012. ápr. 17. 19:46

jah és az elvárás nem volt nagy,vagyis úgy értem h megtanultad és kész, tudtad hogy mi hogyan, persze voltak új szendvicsek,de mi úgy tanultuk meg h egy papírt letettünk az asztalra és rácsöppentettünk vagy rátettünk egy pici dbot hogy mi kell bele és mellé volt írva hogy pl ez a bigmac...így gyakorlatilag is láttuk hogy mi kell egy adott szendvicsbe:)))

nem tudom ez máshol hogy van, de ahol én voltam ott ez bevált módszer volt:))))

2012. ápr. 17. 19:42

én 16évesen meloztam ott npi 8órában nyáron, ennek már 9éve:P


szerettem,nem unatkoztunk,hamar eltelt a munkaidő de nem voltam hulla fáradt a buzson hazafelé csak kellemesen elfáradtam:)


nekem tetszett egészében, pörögtünk fiatalként jó buli volt és pénzt is kaptam érte:DDD


fél óránként kezet mostunk ez az egyetlen ami nagyon szigorú dolog volt és iszoníúan betartották és jól megszidtak ha észrevették h elfelejtetted:O


sok sikert,én csak pozitív dolgokat tudok írni rá:)))

2012. ápr. 17. 19:30

Érdekelne,hogy milyenek a munka körülmények?Mennyire nagy az elvárás?

Átlagban érdekelne,mivel én Németországban készülök oda menni dolgozni.Nehéz az ottani munka?...hasonló dolgok érdekelnének...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook