Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aki diétázik, mit fog főzni illetve enni ma? fórum

Aki diétázik, mit fog főzni illetve enni ma? (beszélgetős fórum)


2009. márc. 11. 12:31
Én ma tegnapi norbis karfiollevest és norbis szilvássütit fogok enni (ezt most sütöm).
12. Meruru
2009. márc. 11. 12:23
Sziasztok! Én ma zöldséglevest főzök, meg lesz sült csirke zöldkörettel. Update szerint :) A leves megvan pár perc alatt, a hús meg megsül amíg megeszem a levest.
11. valcsi (válaszként erre: 10. - Ivett 1)
2008. nov. 14. 14:33
Áhh! Pontosan erre gondoltam mikor índitottam ezt a témát, hogy lehet a család étkezéséhez igazítani a diétámat. Köszi Ivett a jobb gondolatot!Egyébként én tegnap piritott tarhonyát tükörtojással csináltam a családnak, magamnak pedig a tojáshoz perkelt savanyúkáposztát.
2008. nov. 14. 12:17
Én atkinsezem,és próbálom a család étkezéséhez igazítani az enyémet.Ma hurka kolbász a családnak egy kis pürével.Nekem kolbász sav.káposztával.
2008. nov. 14. 08:37
Én ma gyümölcsnapot tartok, holnaptól pedig igyekszem CH csökkentett étrend szerint enni
2008. nov. 14. 08:27
Épp ma van léböjt napom.Én még csak 3 naposat csináltam. Nagyon jó volt. Azóta hetente beiktatok 1 naposat is.Délelőtt gyógytea, délután gyümülcslé v zöldséglé (centrifugálva).Ma veszek céklát a piacon.
2008. nov. 13. 18:49

Sziasztok, beleszólhatok?

Az evés az nem cél, hanem következmény.

Az evés szinte független az ember fizikai "kalória igényétől".

Az étkezés mindig az agyban dől el. Nem a "gyomorban".

-------------------

Az én kedvencem a 10 napos léböjt-kúra.

Évente 2x csinálom meg.

Mindig megerősít.

Ha kérdésed van ezzel kapcsolatban írj, válaszolok.

Üdv: T.....

2008. nov. 13. 18:47

Tőkehalfilé sütve fokhagymamártással rozs kenyér.


Isteni volt!!!!!!

2008. nov. 13. 18:45
Amúgy az olcsó diétás vacsorák topicban rengeteg ilyen ötlet van, amik gyorsan elkészülnek és lehet őket enni este is. Meg a zabkorpás receptek közt is.
2008. nov. 13. 18:44
Én kenyérpótlót ettem tojáslepénnyel, pillanatok alatt elkészült, diétás volt és tele vagyok :-)
3. ejmi
2008. nov. 13. 18:41
Frankfurti levest főztem, az lesz holnap is.
2008. nov. 13. 18:40
Én 90 naposozok, ott meg elég behatárolt az étkezési lehetőség.
2008. nov. 13. 18:40
Azt hiszem sokan vagyunk ezen az oldalon aki valamilyen módszer szerint fogyókurázik.Arra vagyok kiváncsi, hogy a mindennapokban, hogyan tudjátok megoldani a diétát? ötleteket és praktikákat várok, és így tudnánk segíteni egymásnak, főleg akkor, ha diétamentesen is kell főzni a család többi tagjának.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook