Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akaraterő= 0 fórum

Akaraterő= 0 (beszélgetős fórum)


17. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 16. - Dorisszima57)
2013. okt. 25. 19:49
Okika, biztosan lesz!:-) Várom majd! Szép estét neked!
16. Dorisszima57 (válaszként erre: 15. - Fb85cf2fe7)
2013. okt. 25. 19:47
Köszönöm! Később majd beszámolok ha lesz mivel "büszkélkednem" .
15. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 14. - Dorisszima57)
2013. okt. 25. 19:36

Lassú víz partot mos..Kezd amihez kedved van, sétálj, lépcsőz picit ..a lift helyett vagy egyebek. A beleket teszi tönkre a sok bizé, de amúgy akkor almaecet kapszula. Lúgosít, egészséges és hosszútávon 0.5 kg-ot fogyaszt havonta...

Engem is csak nekem erre már meg van a trénerem a noszogtatásra!

El kezdeni nehéz tudod aztán a többi jön magától! Sok sikert és jó egészséget neked!

14. Dorisszima57 (válaszként erre: 13. - Fb85cf2fe7)
2013. okt. 25. 19:33

Teljesen igazad van! Volt egy olyan időszak az életemben amikor minden nap jártam (kb 3 hónapig)edzőterembe és valóban olvadtak a kilók. Akkor volt "motiváció" ahhoz hogy lefogyjak...most is van, de ez most teljesen más.Sajnos jó ideje egészségügyi okok miatt nem nem tudok edzőterembe járni, de nyilván könnyebb lesz még sétálnom is ha lemegy kb.10 kg.

Nagyon jól esik, hogy odafigyeltek és tanácsokkal, véleményekkel,tapasztalataitokkal önkéntelenül is segítetek.Igen én az a tipus vagyok akit noszogatni kell :-) Köszönöm!

13. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 1. - Dorisszima57)
2013. okt. 25. 18:08

Mozgás, csak és kizárólag az fogyaszt. Én kipróbáltam annó vagy egy évig a Slim Fitet, gondoltam nah, hát -ha!

Én koplalni nem szeretek, inkább megmozdítom a valagamat és neked is ezt javaslom.


Kitartás a siker kulcsa, szedhetsz te bogyót..ami le megy az fel is jön ugyan úgy, de ha sportolsz, idő múlva igen is meg lesz az eredménye.


A hirtelen dolgok a szervezetedben is megbosszulják magát, azaz a hirtelen fogyás.


Sok sikert mindenben!

12. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 1. - Dorisszima57)
2013. okt. 25. 18:05
Életembe most hallok erről először.
11. Mariann63 (válaszként erre: 9. - Dorisszima57)
2013. okt. 25. 17:36
Ha jól csinálod a paleot, elmúlik a sóvárgás, nincs visszaesés.Szóval valami nem stimmel.:)
10. babszibobó (válaszként erre: 9. - Dorisszima57)
2013. okt. 25. 10:30

Egyszer mér lefogytál egy csodabihgyótól és utána visszahíztál...szerinted ettől másképp lenne?


Már nem jó ha szenvedsz attól, ha életmódot váltassz, azt élvezni kell, amíg nem szívből jön, csak kínnak fogod fel nulla eredményed lesz, mert sajnos egy gyenge pillanatodab úgyis visszafogsz nyúlni a krumplihoz stb....amíg nincs akarat, nem lesz tartós eredményed semmilyen diétától, vagy új rendszertől

2013. okt. 25. 09:52

Mindenkinek köszönöm a hozzászólást!

Két évvel ezelőtt szedtem Hoodiát és 15 kg-ot fogytam...nem voltam éhes.Aztán jött a karácsony stb,szép lassan visszaszedtem.Egy ideje kenyeret és tésztaféléket, krumplit és rizst nem eszem.Igyekszem kerülni az édességet.Szenvedek mint a kutya...csináltam a paleot is, de azzal is bedőltem,mint emlitettem akaraterő hiányban szenvedek :-( Ezt a bogyit "mankónak" szántam magamnak. Hmm...majd meglátjuk...:-)

8. licsi (válaszként erre: 1. - Dorisszima57)
2013. okt. 24. 17:35
Inkább azon változtass, amitől szerinted hízol. Ha túl sok édességet eszel, helyettesítsd egy részét gyümölccsel. Ha túl sok tésztát, egyél hozzá több zöldséget. És így tovább. :) Akkor eredménye is lesz a fogyókúrának, a fogyással az akaraterőd is növekedni fog. :)
2013. okt. 24. 17:29

Én a mértékletességben, egészséges élelmiszerekben, mozgásban, tehát az életmódváltásban hiszek.

Úgy hogy lehet egészségről, fittségről beszélni, ha fogyasztószerekkel tömi magát valaki, miközben zsíros, tocsogós, szénhidráttól roskadó ételekkel eszi pukkadásig magát, és mozgásról hallani sem akar.

2013. okt. 24. 17:26

A csodaszerek diéta és akaraterő nélkül arra jók, hogy vékonyabb legyen a pénztárcád.

+ a legtöbbnek van mellékhatása is.

2013. okt. 24. 17:23
diéta, mozgás mellett segíthet, nekem is bevált a gyógynövényes tea, de ezek nélkül semmi nem tesz csodát
4. babszibobó (válaszként erre: 1. - Dorisszima57)
2013. okt. 24. 17:20

Nem ismerem és nem is szeretném az ilyen szereket kipróbálni.


De előttem valaki nagyon jól megfogalmazta, bármit csinálhastz, ha nincs hozzá akaraterő és kitartás, akkor ne is várj sokat...főleg valami bigyótól....

2013. okt. 24. 17:15

attol nem hizol, amit nem eszel meg;

a tobbibol meg valtozatosan;

vagy a kenyer+viz bojt;

2013. okt. 24. 17:13

ha az akaraterő nulla, akkor az eredmény is nulla.


A csodaszerek pedig nem léteznek.

2013. okt. 24. 17:12
Sziasztok! Van közöttetek valaki akinek sikerült fogynia Loomyával? Az összetevőit olvasva elég jól hangzik, de ha valakinek van személyes tapasztalata kérem írja le!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook