Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akác köz 2. fórum

Akác köz 2. (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. Pingu
2020. szept. 17. 07:45

Sziasztok!

A pingu egy becenév, Anitának hívnak.

Gyerek nincs, mert endimetriózisom van évek óta, nagyon sokat szenvedek vele.

Most szobalányként dolgozom egy négycsillagos helyen ami nemrég nyitott.

Hobbiból törökül tanulok, mert nagyon érdekel és imádom a török sorozatokat. Még újból elkezdtem az angolt.

17. 9cf0877606 (válaszként erre: 9. - Hanka101)
2020. szept. 17. 03:45

Szia, Hanka!


Ami engem illet, nem jövök ide lakni, sajnálom!

(Inkább nem is magyarázom, hogy miért nem, de nem miattad, nem is Aranka miatt, nem is az esetleges új szomszédok miatt.)

16. Hanka101 (válaszként erre: 15. - Hanka101)
2020. szept. 16. 22:03
És nehogy ne említsem meg. Van egy lányom is. Akinek úgyszintén 2 kislánya van. Egy szem fiú unoka 21eves Zsolt junior.
15. Hanka101 (válaszként erre: 14. - Hanka101)
2020. szept. 16. 21:59

Bocsi. Kidobott a mobil.

Kedves párodat is bemutathatod.

Gyerek nincs meg??

A kis kertes haz oké. A juhász kutya is jöhet.

Vagy netán nem akartok családot, vagy valami probléma adódott?

Képzeld a nagyobbik fiam orvos, sőt szülész - nőgyógyász. A 2.ik baba mégsem jött össze.

Szerencsére van 1 kislányuk. Aki már nagylány 17.ik éves.

Nekem osszvisz 8 unokám van.

A kisebbik fiameknal 5 gyerek van 10-23 évesig.

Hárman már egyetemisták.

Hát ilyen "öregasszony" vagyok.

DE nehogy oreganyamnak szólíts

Remelem jönnek az utcabeliek is holnap.

14. Hanka101 (válaszként erre: 13. - Pingu)
2020. szept. 16. 21:48

Helló Pingu!!!


Hogyan becezhetunk vagy áruld el mit jelent anic neved

13. Pingu
2020. szept. 16. 19:14

Sziasztok! Szia hanka!

Én egy kis kertes házra gondoltam, párommal, akivel tizenegy éve vagyunk együtt.

Én 31 múltam ő 44.

Köszönöm a befogadást.

Még egy németjuhász kutyust gondoltam a házikóhoz.

12. Hanka101 (válaszként erre: 11. - Pingu)
2020. szept. 16. 13:31

szia Pingu!!


Természetesen, üdvözöllek itt Fantázia faluban.Tiéd lehet a 3.szám.Csak írd le milyen házat szeretnél és már költözhetsz is. Tudod itt minden ingyen van.

Én vagyok a "keleti jó boszorkány"fenn lakom a dombon az omladozó kastélyban. Néha azért röpködök a seprűmmel.

Akárhova eljutok.

De ha épp itthon vagyok beszélgetünk.

mesélhetsz magadról és mi meghallgatunk

mi 3-an már jól ismerjük egymást , volt anno egy Akác köz 1 .is.

11. Pingu
2020. szept. 15. 13:48

Sziasztok!

Új lakóként is lehet jönni?

2020. szept. 15. 13:11

Bocsánat elfelejtettem megköszönni a gratulációket, és jókívánságokat , nagyon ránk fér a Papóval.

Most éppen pálinkát főz a nyári konyhában,hogy jutott ez eszébe, amikor sose csinálta még életében, nagyon remélem nem robbant fel semmit, főleg magát..

Várlak benneteket, Itt magunk között vagyunk, és mindenki mesélhet bármiről, meghallgatjuk.

2020. szept. 15. 13:05

Hello drága Fantázia falu lakói!!!


Lassan el kellene kezdeni beköltözni. Aranka lehetne a tiéd az 1.szám. Igazán szép kis sarokház.Nem drága itt minden ingyen van. És amugyis ti 2.en vagytok a leányoddal na meg a madárkáitok.Szemben veled lakna Paula , gondolom elfogadod szomszédnak.ez már 2.es szám.

Itt nagy csend és béke van az Akácköz zsákutca. Ide csak beköltözni lehet , körbe csak somogyi dombok erdőség.na meg a régi kastély , amiben lakom.

ja uj lakónk is lehet , ha szeretné a 3-aszám lehetne Papajáé, bár a neve kicsit megtévesztett, már azt hittem betévedt egy nagyapa, de ha jönne se lenne baj .

Gondolkodjatok, ha ismertek olyan jóravaló embereket asszonyokat , akik már csak szépet és jót akarnak hallani és élvezni még kicsit az életet, hívjátok meg ide.

8. papája (válaszként erre: 6. - Hanka101)
2020. szept. 15. 09:35
Nagyon sok boldogságot, jó egészséget és hosszú boldog közös életet kívánok Nektek.
2020. szept. 15. 04:59

Szia, szia, Hanka!


Akác köz "kettő"?

Jó ötlet! Sok szerencsét kívánok, hogy belakja a Társaság!


Még sok-sok tartalmas, szép évet kívánok Nektek a férjeddel! Egyetértésben, békességben, boldogságban!

Élvezzétek, hogy most még együtt vagytok! (Mondom én. Aki már tapasztalja, milyen az, amikor már "nem vagy együtt" azzal, akivel egy életet csináltál végig. Hidd el, nagyon "nem ugyanaz"!)

2020. szept. 14. 23:53

Helló Fantázia falu lakói!!!


Tegnap szulinapoztunk. A "drága párom" 73 éves lett. Egy kicsit jobb lenne, ha 23 lenne. De hát ez van. Talán nem is lenne jó ujrakezdeni. Rengeteg jót és rosszat éltünk meg együtt. NINCS IS ÉLETÜNK ELŐTTE ÉS UTÁNA.

KICSIT VAGY NAGYON FÉLEK. NEHOGY Ő MENJEN EL ELŐBB.

5. Hanka101 (válaszként erre: 3. - Papája)
2020. szept. 11. 13:39

Szia Papája!!!


Mindenkinek , aki már régebben járt itt. Vagy csak szeretne egy jo kis "képzeletbeli utcába " költözni.Itt voltunk mi szomszédok , akár az Akác közben c filmben.

És nagyon jó kis társaság.sokat meséltünk egymásnak magunkról. És elképzeltünk egy békés kis Világot magunknak.

2020. szept. 11. 12:45

Köszönöm Hanka, hogy hívtál. Már itt is vagyok.

Remélem jókat fogunk beszélgetni, mint a régi időkben.

3. papája (válaszként erre: 1. - Hanka101)
2020. szept. 11. 12:41
Az akinek szó mit jelent ?
2. Hanka101 (válaszként erre: 1. - Hanka101)
2020. szept. 11. 12:19
Bocsi.a SZibériai tigris barátom
2020. szept. 11. 12:18

Hello, akinek benéz ide!!!


Szeretném ujra megnyitni a kedves akác közt .Ujra visszavárom, aki itt jól érezte magát.

Hogy azonosítsam magam én vagyok, Voltam az utca végi omladozó kastély lakója a "keleti Boszorkány"

Mostanában is sokat filózok, ahogy általában , meg van a kis "elképzelt tanyám" a sarokban a seprűkkel és a Sziériai Tigris barátommal.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook