Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akác köz 2. fórum

Akác köz 2. (beszélgetős fórum)

1 2 3
61. arany52 (válaszként erre: 60. - Pingu)
tegnap 19:27
Ez nagyon praktikus lehet. Ő hajnalban megy már dolgozni és olyankor még hideg van.
60. Pingu
tegnap 19:11

Szia arany!

Jobbulást kívánok a lánykádnak!

Én hideg időben használok derékmelegítőt, sőt tavaly vettem olyan farmert amire rá volt varrva, de nagyon csinos.

tegnap 13:10

Szervusztok!

Hanka öröm hogy ilyen jó tanulnak az unokáid.

Pingu, szép helyen laksz.

Hasi panaszok kellemetlenek.

Hétvégén lányom is szenvedett a veséjével. Nagyon fájt neki, a munkahelyén huzatot csináltak. Remélem vasárnap sikerült kikurálnia magát.

58. Pingu
tegnap 12:39
Te merre laksz?
57. Pingu
tegnap 12:38
Veled mi újság, hogy vagy?
56. Pingu
tegnap 12:37
Mi Esztergomban élünk a párommal ő kőművesként én szobalány ként dolgozom. Csak a héten intézik a rendes bejelentést, eddig napiba voltam. Kértem így legyen, mert legközelebbi szabadnapomon ha fogadnak el kéne mennem a kórházban, mert alig létezem napok óta.
55. Pingu
tegnap 12:34

Szia hanka!

Ne haragudj hogy nem írtam, de napok óta nagyon rosszul vagyok a hasammal.

Az új gyógyszer az a másiknak a helyettesítő gyógyszere, rendes volt a nő aki írta, mert a másik támogatottak 17000 ez még 1500 volt. Sajnos én sokat szedek ezért ez most sokat számított.

54. Hanka101 (válaszként erre: 53. - Pingu)
tegnap 12:08

Szia Anita!!!

Ha ismersz valaki olyat , akit szívesen meghívnál ide , hogy ne legyen ennyire üres az utcánk, nyugodtan hívjad .Bárkit befogadunk, aki nem zavarja meg "boszorka köreinket"

Amugy , akartam már kérdezni bevált az uj gyógyszered, amit kaptál??

És tényleg merrefelé laksz, ??ugy igaziból?

53. Pingu
szept. 26. 11:42

Szia hanka

Nagyon sajnálom amik veled történtek. Igen jöhet a békacomb, ahogy lesz egy kis időm én is mesélek pár dolgot.

Sajnos nekem sem volt jó életem de köszönöm a bizalmadat hogy megosztották velem. Kicsit később írok ha hazaértem.

52. Hanka101 (válaszként erre: 50. - Pingu)
szept. 25. 12:18

szia Anita!!

Ha van kedved látogass el a tanyámra, és főzök finom békacombot ebédre.

Mesélek a nem éppen mesebeli életemről. Csak kérdezz, de én akár magamtól is beszélek , akkora szám van.

amint talán már írtam is 16 évesen elveszítettem apámat, az egyetlen embert , aki önzetlenül szeretett és én viszont. 41 éves volt és főbe lőtte magát.

Talán meg volt az oka is rá, hiszen ittasan okozott balesetet, amiben meghalt egy velem koru fiu/13évesk /

Aztán házi őrizet másfél év , utána börtön.

mire hazakerült már nem az az ember volt , aki elment.

És én is felnőttem még 13 évesen, amikor a börtönlátogatáskor röhögve motoztak a fegyőrök.

és ez tényleg nem mese, minden szó igaz.

jaa ezen én is csodálkozom, hogy még mi mindent átéltem ezek után .

jöhet a békacomb??

51. Hanka101 (válaszként erre: 49. - Vigyefene)
szept. 25. 12:01

szia Vigyefene!!!

oké, csak az én seprűmet kíméld meg, mert én a "keleti JÓ boszorka vagyok"

Ha kell bájitalt is főzök, vagy bármilyen ráolvasást küldök , ha valaki kéri.

Ráérek itt kotyvasztani mindenféle gyógyfüveket.

50. Pingu
szept. 24. 16:10

Sziasztok

Jövök akkor segítek sepregetni, most végeztem a hotelbe.

Még úgyis benne vagyok a munkába, itthon ugyanezt folytatom😀

Hogy vagytok boszik?

49. vigyefene (válaszként erre: 48. - Hanka101)
szept. 24. 11:18

Nahát Hanka,

Ha már a boszikba sem lehet megbízni, akkor nagy problémáink vannak.

Ígérem ha elém kerül valamelyik, feléd irányítom.

Hogy a fene vigye el a jó dolgukat, bekenem a seprű-nyelüket valamiféle beavasodott disznózsírral is.

szept. 24. 11:10

hello Boszorkák!!!

Merre vagytok?? utcát kell söpörni, hullanak levelek az Akácközben.

Amugy én el vagyok a Bengálimmal ,csak üldögélek az üst mellett imákat mormolok, hogy valami jó is történjen már a világban, mert zuhanunk a semmibe.

Írtam is ujabb cikket:Ima az emberhez

Ha megjelenik olvassátok el.

47. Pingu
szept. 23. 17:14

Szia

Emlékszem kiskoromban rám is sokszor vigyázott és anno a leveshez dédmamám még maga csinálta a tésztát is. Még kaptam tőle az ő általa hímzett párnát is. Csak sajnos az én családom olyan, hogy senkivel sem tartom a kapcsolatot. De hidd el bőven van rá ők. Nagymamám meg sajnos már nem él.

szept. 23. 12:38

szia Anita!!

Hát így van ez már nagymama korban, de most nem tudok futni az unokákhoz, hogy beállítsák a mobilomat, pedig jobban értenek hozzá. A Hanna unokám /11éves/ azt mondja Jajj mama annyiszor elmagyaráztam már neked , még sem érted??!

Hát ez van.A mi aktív életünkben még se híre se hamva nem volt a számítógépnek.

Ez az átkozott vírus meg már az agyamra megy. mivel mi "krónikus beteg öregek" fulladjunk meg itthon, de maradjunk otthon.

Még szerencse, hogy itt a valóságban is van udvar legalább. Meg aztán fogom a seprűmet és odanyargalok, az akác köz-beli kis tanyámra.

Olyan jó csend és nyugalom van itt , körül csak erdő, és nézek csak ki a fejemből.Hátha meglepnek a régebbi idők szebb napjai.

Néha sikerül idevarázsolni a 20-as éveinket, amikor a mamánál laktunk és ő volt anyám helyett anyám.Ott születtek a fiaim.

Nem volt gáztűzhelyünk se, ugy raktam a tüzet, huztam a vizet a kutból terhesen. Mégis a legboldogabb idő volt.

Ma is ugy gondolok vissza rá, mint az Aranyemberben a Senki szigete-re.

ja és persze szerelmesek voltunk nagyon.

45. Pingu
szept. 23. 09:30
Az igen hanka! 😁
szept. 22. 21:48

Helló lányok!!

Akkora "admin" vagyok, hogy addig allitgattam a mobilomat. Mig a férjemet sikerült letiltatni. Sőt időnként, ha rajon megszolal a csengőhang, ha hívnak, ha nem.

43. Pingu
szept. 21. 19:58
Elnézést, hankát akartam írni, csak hát a drága telefonom néha félreír.
42. Pingu
szept. 21. 19:56

Szia Janka!

Nekem nincs Facebookon de ahogy tudom pároméról megnézem. Köszönöm. Arany, ez jó ötlet, hogy könyveket hallgatsz, az állatkák aranyosak lehetnek. Tudjátok mi albérletben lakunk, így kizárt bármilyen állatka, pedig olyan jó lenne.

41. arany52 (válaszként erre: 40. - Hanka101)
szept. 21. 11:06

Szervusztok!

Jó is az Hanka, ha ha van az emberrel valaki egész nap otthon, még ha akadnak is kisebb vitát, szerintem ez minden családban elkerülhetetlen.

Én valamilyen szinten megszoktam hogy egyedül vagyok sokat, rá kényszerültem megszokni.

Végzem a házimunkát erőm szerinti tempóban, sokat olvasok jobban mondva inkább hallgatom a könyveket mert gyenge a szemem, és nézek néhány sorozatot. Sokat foglalkozom állataimmal is. Most a kiskutyán kívül van egy pinty párom, egy hullámos papagáj pár, és egy kanári. Sok Munkát ,de sok örömet is adnak.

Szoktam mondani csak ennél rosszabb ne legyen.

40. Hanka101 (válaszként erre: 38. - Arany52)
szept. 21. 10:35

Szia Arany!!!

gondolom mennyire jó volt , hogy otthon volt a lányod, azért mégis más, ha nem vagy egyedül egész nap.

Én soha nem próbáltam még, ezért is írják nekem az ismerősök, hogy "jobb a rosszal, mint a rossz nélkül"

Párommal elég sok vita, de mivel mindketten betegek vagyunk, főleg ez az oka, hogy türelmetlenebbek vagyunk.

Meg persze nincs egyedül az ember , ha hirtelen valami baj van.

Azért ez biztonság érzetet ad.

Te , hogy vagy el egész nap??vagy megszoktad már, hogy el tudd látni magad??

Ha jól olvastam főzöl is, meg egyebek.

Szoktam látni a férjed verseit a facebookon, mind nagyon szépek. Meg persze a tieid is.

39. Hanka101 (válaszként erre: 37. - Pingu)
szept. 21. 10:28

Szia Anita!!

Nem tudtam már hol vagy eddig , hogy nem jelentkeztél.

Nem akarok semmit rád erőltetni, csak mondom kitettem a facebook főoldalra a fiam weboldalát, mivel ott lehet kérdezni is tőle.Ha érdekel keresd meg.

Ausztria azért sokkal előrébb van eü.ileg mint Magyarország.

de persze te tudod, csak írtad , hogy nem találsz egy olyan orvost, aki érdemben foglalkozna veled.

A fiamék pár km-re laknak Bécstől és ott van a rendelő is. Ami nem kimondottan magán, azt hiszem az állami keretek között is működik.

szept. 20. 21:33

Szerbusztok!

Elszaladt a hétvége, és sajnos lányom szabadsága is. Kellemesen telt, közös filmnézéssel, lakás rendezéssel, nagy beszélgetésekkel. Holnap jönnek a szürke hétköznapok.

37. Pingu
szept. 20. 19:59

Sziasztok!

Hogy vagytok?

Sok munkám volt ezért nem tudtam írni.

36. Hanka101 (válaszként erre: 35. - Hanka101)
szept. 18. 20:39

Bocsi

Először elirtam a weboldal cimet

dreszlari.at

De a facebokon is meg van.

35. Hanka101 (válaszként erre: 34. - Hanka101)
szept. 18. 20:36

Szia

Van Facebook fiókod?

34. Hanka101 (válaszként erre: 33. - Pingu)
szept. 18. 20:28

Szia Anita!!!

Így nem szeret rajtam keresztul intézni. Dolgokat. De még ezen, és te is megtalalod a honlapját. dreszlari.at

Ott sok mindent megtalalsz.

Mivel ő magyar és német betegekkel is foglalkozik.

Szívesen ad telefonon is tanácsot. Bár lehet jobb lenne írni neki.

Utánanézek meg.

33. Pingu
szept. 18. 17:20
Bocsi néha elírja a telefonom.
32. Pingu
szept. 18. 17:19
Az a baj, hogy egy rakás orvosnál voltam és ez a mai is azt mondta, hogy túl komplikált, nem létezik hogy egyszerűen nem találni olyat aki meg tudná műteni. De azért azt megköszönném ha kikéred erről a fiad véleményét.
1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook