Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajánljatok jó krémeket elérhető árban - mi a kedvencetek? fórum

Ajánljatok jó krémeket elérhető árban - mi a kedvencetek? (beszélgetős fórum)


2013. máj. 26. 13:07
Shea vajból szoktam készíteni, pl. shea vaj és argánolaj keveréke, ez a szemkörnyék ápolóm éjszakára. Nappalra csak shea vaj, szépen felolvad az ujjamon, és finoman átkenem vele a szemkörnyéket. Nem csillog, nem ragad, és egyetlen ráncom sincs, 47 leszek nyáron (igaz, anyu meg a nénikém is ilyen bőrű, lehet genetika is.).
11. Cippora (válaszként erre: 10. - A97b9a4e4e)
2013. máj. 26. 12:54

Akkor ezért halunk mi éhen,mert a vacak mű krém még mindig olcsóbb mint a kozmetikus...


Kérdezőnek: én shea vajat,kakóvajat ajánlok.Van egy nagyon jó oldal,ahol natur dolgokat lehet vásárolni elég kedvező áron.Priviben megírom ha érdekel,bár lehet ismered is,mert elég híresek.

2013. máj. 26. 09:59
Nivea Q10 Plus, a pórusfinomítós verziója. Az szerintem nagyon jó. Kellemes az illata, és sokkal szebb a bőröm is tőle, mióta használom. Bár, annyira nem olcsó, de kilehet bírni, és még mindig olcsóbb mint a kozmetikus.
2013. máj. 26. 09:45
A linket nem tudom-nem is írhatnám-de a manna készítmányekről hallottam h milyen jók.Csomó dolgot saját magunk kerverhetünk természetes alapanyagokból,de van ami készen kapható.Neten rendelhető.Aki használja,nagyon meg van elégedve vele.
8. ancsika688 (válaszként erre: 5. - Carpediem*)
2013. máj. 26. 09:01
Elküldenéd a nevét privátban?
2013. máj. 26. 08:47
Shea vaj. :)
2013. máj. 26. 08:45
A gyógyszertáriba is beletesznek ásványi anyagokat,számomra az is kuka. Ami tiszta és elérhető áron van:Alverde(dm).
2013. máj. 26. 08:38

Tibolina!

Ez egy egyszerű kézkrém, 100 g, tubus kemény 300 ft.

évekig szenvedtem én is a kéz meg arcbőrömmel, de ez mindent megoldott.

4. ancsika688 (válaszként erre: 2. - Dogiz)
2013. máj. 26. 08:16
Nálunk nem árulnak a gyógyszertárban saját készítésűt.Azt mondják csak receptre Háromban is kerestem,nagyváros,megyeszékhely.Állítolag nincs kereslet rá...
2013. máj. 26. 07:42
hélia d! nekem ez vált be.
2013. máj. 26. 07:10

CSAK ÓVATOSAN A KOZMETIKUMOKKAL!! pár éve nem használok csak nagyon ritkán, évente 4-5 alkalommal. Amit használok csak természetes alapanyagból, gyógyszertárban kikevert esetleg házi praktikák. Engem elrémiszt ez a sok MŰ DOLOG :( Biztos, hogy "genetika is" a nem ráncosodni, nem pattanás, de akkor is nagyon figyeljetek oda az alábbiakra.

"Nem csak a levegőben és az élelmiszerekben találhatunk szennyeződéseket és mérgező anyagokat, hanem számos kozmetikum és háztartási tisztítószer is tartalmaz veszélyes anyagokat, melyek káros hatással lehetnek az egészségre. Olyan kémiai anyagokat tartalmaznak, melyek egészségkárosító hatásukról ismertek. Az ilyen kémiai anyagoknak általában kicsi a molekulasúlyuk, így a bőrön keresztül a szervezetbe juthatnak, ahol a vérkeringés elszállítja őket a létfontosságú szervekhez és ott súlyos károsodásokat okozhatnak.

OSHA hivatala 1988-ban végzett egy olyan kutatást, melynek során 2.983, kozmetikumokban található kémiai anyagot vizsgáltak meg. Ezek közül 884 mérgezőnek bizonyult!146 daganatot/tumort okozhat,

376 a bőr és a szem irritációját idézheti elő,

314 biológiai elváltozásokat eredményezhet,

218 szaporodási problémákat okozhat"

2013. máj. 26. 06:53
Várom a tippeket, köszi. Nekem seborrheás, érzékeny, kicsit vízhiányos bőröm van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook