Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ajánljatok játékokat! fórum

Ajánljatok játékokat! (beszélgetős fórum)


2010. szept. 26. 15:45

Az enyémek 3,5 évesek.

A Tescos favasút nagy sláger, a kiegészítőknek mindig örülnek.


Puli mágneses építőjátékot fog kapni szerintem Karácsonyra, Málhás csacsi társast.


Imádják a tüske (pötyi) szurkálós játékot.


Valamilyen Playdoh játék, vagy játék garász esetleg.

6. trapiti (válaszként erre: 5. - Kitrákotty)
2010. szept. 26. 15:22

Lassan nekünk is nehéz lesz mit kitalálni...


Még eszembe jutott a Nathan-nak vannak jó játékai, de elég dárágák :( Nekünk Maxi-oloredo van, 3 év fölött már jó lenne a Maxi Geo-coloredo (mozaik kirakó játékok)de nagyon dárga...


Luca szereti még a Duo-puzzle nevü játékot, kis feladatkártyák alapján kell két rétegben kirakni az elemeket... itt van:


[link]


Nekem még ez a várépítös logikai játék is nagyon tetszik:


[link]


Ja, és még a Logico sorozat is nagy kedvenc nálunk :)

5. kitrákotty (válaszként erre: 3. - Trapiti)
2010. szept. 26. 08:55

Köszi ez a jáva jó ötlet, megbeszélem apjukkal :-))


geomagnak utánanézek, mert nem ismerem...


van szerelőpadunk, ikeás táblát meg még tavaly karácsonyra kapták (de nagyon eltalált ajándék, tudom ajánlani, ha valaki olvas és keres ötletet), és puzzle is van dögivel, mindenféle...

4. kitrákotty (válaszként erre: 2. - Szoszilvi81)
2010. szept. 26. 08:53

Ez a korongos játék tényleg jó, nekünk is van, nekünk a nagyobb.

A bábok sajna nem kötik le őket, igaz bábszínházunk nincsen hozzá, csak sok-sok bábunk, de nem érdekli őket.

3. trapiti (válaszként erre: 1. - Kitrákotty)
2010. szept. 26. 07:36

Szia!

Igaz, nekem lányom van, most lesz 3 éves.

Most Jáva építöjátékot kap a szülinapjára, itt találtam a legjobb árakat:


[link]


Én a 3-4-5. készletet veszem egyelöre, van a Jávának saját oldala, ahol meg tudod nézni, mi a különbség a készletek között. Nagyobb kisfiúnak már az 5-6. készlet is izgalmas szerinetem (sárga munkagépeket, villamost és autókat lehet építeni). 3 évesen még mindenképp segíteni kell szerintem, de szuper játék, a baráti körünkben a legtöbb gyerek imádja.


4 éves unokatesónak most Geomag-ot viszünk szülinapjára, a Tescóban vettük 5.000 körül a 44 db-os készletet.


Nálunk még nagyon bejön a puzzle, fiús mintával is lehet találni.


Most kerestem a kislányomnak kiskonyhát, ksifiúknak nagyon klassz szerelöpadokat láttam :)


Másik nagy ász nálunk még a rajztábla, most ha jól láttam akciós az IKEA-ban.

2. szoszilvi81 (válaszként erre: 1. - Kitrákotty)
2010. szept. 25. 08:57

Nekem 3,5 és 7,5 éves fiaim vannak :)

Az én 3 évesem nagyon szeret pici műanyag katonákkal-játékokkal (társasjátékok figuráival: pingvinek, kacsák)játszani, sorba állítja őket, van műanyag lovagi vár, azzal is szivesen játszik. Legózni, babilonnal játszani. Van olyan korong, aminek kis vágatok vannak a szélein össze kell rakni őket, az az egyik kedvence. A mi időnkben is volt ilyen csak akkor nagy korongok voltak, nekünk most picike van.

Martint minden féle játék leköti, egy féléve kb. a bábok, bábszínház volt a kedvence.

2010. szept. 25. 08:33

Sziasztok!


Kifogytam az ötletekből - egyelőre.

Fiúknak keresek játékokat, már a karácsonyra és a mikulásra is gondolva (meg a rokonságra, aki mindig minket bíz meg a beszerzéssel, de minimum az ötletet nekem kell szállítanom).


Szóval 3 és 6 éves fiaim vannak, a 3 évesnek nehezebb találnom értelemszerűen, mert a bátyónak sok mindene van/volt, amit még használhat nyilván.


Érdekel társasjáték, könyv is.

Linkeket, árakat, neveket, beszerzési forrásokat, tapasztalatokat stb. várok.


Cserébe szívesen megosztom én is, hogy mik vannak nekünk, mi jött be - mi nem, ha valaki meg kisebb korosztálynak keres mondjuk. :-))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook