Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajánljatok baba-gyermekbarát helyeket, akár egy akár több napos kirándulásra... fórum

Ajánljatok baba-gyermekbarát helyeket, akár egy akár több napos kirándulásra... (beszélgetős fórum)


16. pzm3 (válaszként erre: 13. - Bea0124)
2013. márc. 6. 09:16
Mi egy hetet voltunk,de a másik házban volt aki csak négy napot.Írj nekik egy emailt,és mindenre válaszolni fognak.Nagyon rendesek,segítőkészek.
2013. márc. 6. 08:52

Mindenki nagyon jó helyet javasol bízom benne van akinek segít.


Mórahalom is szép én Sárvárhoz hasonlítom csak az közelebb van hozzánk.Sárvárt én is csak ajánlani tudom nagyon szuper hely mi egynapos kirándulásokat szoktunk venni oda.

Maga a fürdő is bababarát és az étterem is.Ráadásul szépkártyát is elfogadnak.

A belépő drágább mint Mórahalmon 2900ft míg utóbbi 1900ft.


Annyi szép hely van Magyarországon csak keveset hall róla az ember na meg ugye az ár se mindegy.

14. Kukacc
2013. márc. 6. 08:47

Mi hamarosan a galyatetői hunguest hotelbe megyünk.

Nem a legolcsóbb, de 14 hónapos babával, 5 hónapos terhesen nem is ez az első szempont, hanem, hogy bababarát legyen, illetve rossz idő esetén is legyen program.

Több gyerekmedence is van (beltéri), és van játszóház, jó idő esetén kalandpark.

4 éves korig ingyenes.

2013. márc. 6. 08:41

Szia köszi így már megkerestem ez az ugye?


[link]

Tényleg jó helynek tűnik és szép is.Ti hány napot töltöttek ott?Ha jól látom csak hetes foglalás lehet itt is ez idén tuti nem jó nekünk.

12. pzm3 (válaszként erre: 11. - Pzm3)
2013. márc. 6. 07:58
Pedig a kis házikó linkjét másoltam be.Menj rá a linkre,és mikor bejön,nyomj rá a kezdőlap feliratra és kiadja a szállásokat.A legfelső a bababarát házikó,nyomj rá a részletekre,és mindent kiad. :)
11. pzm3 (válaszként erre: 10. - Bea0124)
2013. márc. 6. 07:56
10. Bea0124 (válaszként erre: 6. - Pzm3)
2013. márc. 5. 20:39
Köszi,sajnos nekem nem jött be a szállás jó a link?
2013. márc. 5. 18:46

*két medence nyáron


ez két medence TÉLEN akarta lenni, természetesen :)

2013. márc. 5. 18:44

Mórahalmot mi imádjuk.

Nagyon olcsó, tök jó medencék gyereknek felnőttnek egyaránt. Ha jól tudom huszon valahány medence üzemel nyáron, persze ebben egy csomó gyógyvizes medence is van, de szauna, gőz is benne van a belépőben, ingyen napágy (ha még van :D). 1700 Ft volt tavaly a blépő. Lófütty.....

Erzsébet gyógyfürdő Mórahalom, megtalálható a neten. 2 éve épült hozzá egy 4*-os szálloda. Nagyon jó.

A közelben van Szeged, csomó nyári rendezvénnyel, ott a szegedi vadaspark, ami szintén szuper, már pingvinek is vannak, rengeteg állat. Ópusztaszer.


Szóval én szívből ajánlom. Ja, télen nyáron, mert van baba, gyerek, élmény medencék is bent, és kint is üzemel két medence nyáron. és van két óriás csúszda is bent.


Na, hjosszúra sikeredett, mi sok helyen jártunk már az országban, de mindíg arra lyukadunk ki, hogy itt a legjobb mégis csak :))

2013. márc. 5. 17:45

Sárvárt javaslom, nn

gyermekbarát a fürdő.

De tudok szállást is ott.

ha gondolod elküldöm a hely nevét.

6. pzm3
2013. márc. 5. 17:03

[link]


Mi tavaly itt voltunk nyaralni,akkor volt a kisfiam másfél éves,a nagylányom 8.

Nagyon rendesek a szállásadók,az udvar fel van szerelve mindenféle játékkal,szórakoztató dologgal.

5. babszibobó (válaszként erre: 1. - Bea0124)
2013. márc. 5. 16:49

Ha az árakat nem veszem figyelmbe pusztán az élményt, akkor a Velencén található hotel nagyon baba-gyermekbarát.


Külön van 2 baba-gyerkőc medence, játszóház akár felügyelttel ill. kisebb játszókuckók.


Van kinti-benti medence, nyáron ott van maga a tó is és nagyon szuper kis játszótér.


Külön figyelnek, hogy gyerkőcöknek kedvezzenek az étkezéseknél.


(Mi apárommal voltunk egy hétvégére, 5 év után végre eljutottunk nászútra, de ha van rá módunk tuti, hogy a gyerkőcökkel is visszamegyünk)

2013. márc. 5. 16:34
Nagyon tudom ajánlani Szarvaskútat. Zirctől pár km-re van, csöndes helyen.
2013. márc. 5. 16:13

Mi tavaly az egy éves kisfiúnkkal Ráckevén voltunk.A kisebb nyaralást nászajándékba kaptuk.A szállás az aquaparkhoz tartozik.Ár érték arányban mi arra jutottunk hogy mi oda többet nem megyünk.Ennyi pénzért nem éri meg.

Rengetegen voltak,nem szálló vendégek is mehetnek fürödni.Bababarát kaptunk utazóágyat és kád is volt.Babáknak medence,pancsoló csak kint volt.Maga a személyzet kedves ,igaz az étteremben 1-2hölgy tanulhatna az idős pincér bácsitól.Az étteremben műanyag kanál villa a gyermekeknek,valamint magasító is rendelkezésre állt.

Távol van A duna és a piac szinte minden.

Ezt a helyet úgy ajánlom hogy aki ott lakik annak jó lehetőség.



Pár éve keresztlányunkat vittük kb.2évesen nyaralni balatonra azon belül Gyenesdiásra a szállást én választottam.

Olcsó szállást kerestem.Ez a szállás szuper volt.

Szép tágas apartmanunk volt.mindennel felszerelve. Az udvarban medence nagy és kicsi is,játszótér kerti bútor.Lehetett volna kérni utazó ágyat stb.

A szállásadó nagyon kedves volt.A strand egy kis sétával megoldható volt.Közelben van bolt.

Nekünk a strand is megfelelő volt,igaz volt olyan étkezde ahol szinte egy egész kebabot kidobtam mert rettenetes volt.

Az árak elviselhetőek.minigolf,jéghoki,trambulint pénz ellenében lehetett használni.


Ezen a helyen tudom hogy ha megyünk legközelebb a szállás első helyen lesz.

2. 7a23ed9179 (válaszként erre: 1. - Bea0124)
2013. márc. 5. 15:56
Sümegi Hotel Kapitány. Pici babának mindegy, hol van szerintem, nagyobb gyerekeknek meg van várjáték, történelmi játszópark, medence, vár, a közelben a Balaton...
2013. márc. 5. 15:44

Sokan vagyunk anyukák akik keresik a számukra a lehetőséget hogy kicsit kilépjenek a hétköznapokból.

Ebbe a fórumba várom a tapasztalatokat a lehetőségekről.

Legyen az egy egy napos kirándulás pl.uszoda,park stb.vagy egy nyaralás utazás.

Ajánlatok helyeket hogy nektek mi vállt be.ti hol voltatok mik a tapasztalatok?

Gondoljatok pici babásokra és nagyobb gyerkőcösöre is.

Segítsünk egymásnak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook