Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajánlj egy jó könyvet! fórum

Ajánlj egy jó könyvet! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. okt. 14. 22:21
Én már egy ideje egy könyvsorozatot olvasok, a szerző Harry Kemelman, és a főhős egy rabbi, aki nyomoz :) Mondjuk én szerintem kicsit elrontottam a sorrendet, mert ilyen könyvcímek vannak, hogy hogy A rabbi hétfőn elutazott, A rabbi kedden dühbe gurult, A rabbi szerdán megázott, és így tovább, és én a hétfővel kezdtem, de szerintem nem az az első része, ez úgy a keddig résznél már elég világosan kiderült a számomra. Na mindegy, ettől függetlenül nagyon tudom ajánlani, izgis, érdekes, szórakoztató.
33. pepitaofélia (válaszként erre: 32. - Gbabi50)
2012. júl. 10. 23:33
a 13 almafa a kedvenceim egyike
2012. júl. 10. 23:31
Wass Albert,barmelyik konyve,de foleg:13almafa,elvasik a veres csillag,kard es kasza,funtinelli boszorkany,atoksori kisertetek,a kastely arnyekaban,nagyon tehetseges iro.
2011. szept. 8. 01:44

A Gőgös Gúnár Gedeon nekem totál kedvenc.

Magasan veri a Mosó Masa mosodáját.

2011. szept. 8. 01:34
Gerlóczy Márton: Egy csemegepultos naplója
29. Fille
2011. szept. 8. 00:42
szórakoztató, nem elgondolkodtató, visont néhol félelmetes : Lakatos Levente : Love Club. Gyenge idegzetű vagyok, de jól birtam a kínzós részeket, szóval nem durva. d közben meg tele van erotikus jelenettel. érdekes kettős, és tényleg nem egy nagy mű, d szórakozásnak jó, én pl Nyomorultak olvasása közben a két kötet közötti pihenőre iktattam be :)
28. 625b4da9ec (válaszként erre: 25. - 04e95f637a)
2011. júl. 21. 08:54

Majdnem minden könyvét olvastam, nagyon szeretem.

Nálam a Pepita macsaka vitte a prímet!!

Híztam 3 kilót a nevetéstől!!:DD

2011. júl. 20. 21:46

Sziasztok

Ajánlanátok nekem is könnyű, szórakoztató olvasmányt?

Fejős Évákat olvastam most ki, de jövőhéten megyünk nyaralni és jó lenne valami könyv.

Ötlet?

2011. júl. 14. 15:22

Komáromy Zoltán: a 4000 éves menyasszony


Még nagyon az elején járok, de jónak tűnik. Aki szereti a könnyed, humoros írásokat, annak mindenképpen ajánlom.

2011. júl. 14. 14:37

Én most a Vav Yan Fable könyvekre kaptam rá.

Eszméletlen jó könyvek,vasárnap vettem meg majdnem mindet a bolhán.

A Hold forró jegén c.olvastam belőle először,és nem tudtam lerakni,annyira jó a szövege :)))

2011. júl. 14. 14:21
Ahogy látom..kevesen olvasunk....könyvet.-
23. geranna7 (válaszként erre: 22. - Iodine)
2011. júl. 12. 19:00

Könyvtár is van..DDDD


Most olvasom:Delinsky Barbara:Dacszövetség c. könyvét.Ajánlom...izgalmas,anya és lánya közti kapcsolat...stb.

22. Iodine (válaszként erre: 3. - Access)
2011. júl. 12. 17:15

Igen,igy van.Ezert is irtam ki ezt a forumot,mert a szemelyes velemenyekre vagyok kivancsi,megha eltero is az izlesunk.

Nagyon sok konyv van,es vasarlasnal atsiklok olyan konyveken,amelyeket nem ismerek,vagy nem hallottam rola valahol,pedig kituno konyvek.

Itt viszont sok jo otletet kapok.A neten utana olvasok,es ha tetszik megveszem.

21. Clau26
2011. júl. 12. 15:26

bocsi rosszul irtam a cimet..nezd meg ezen rajta van a tartalma a konyvnek

[link]

20. Clau26 (válaszként erre: 19. - Clau26)
2011. júl. 12. 15:22
ő egyebkent olyan stilusu mint Stephen King csak annyi a külünbseg,hogy ő a cselekmenyre koncentral,nem a leirasra igy vegig nagyon izgalmas az egesz konyv.Konkretan ami eddig a legjobb volt a Visszaterők cimű könyve
19. Clau26
2011. júl. 12. 15:20
ha szeretsz parazni akkor Dean R. Koontz-ot ajanlom barmelyik konyvet..mind nagyon jo
18. levendula972 (válaszként erre: 10. - Jérce-forma)
2011. júl. 12. 11:17
Imádom Agatha Christie könyveit!!!!!nem tudom megunni őket!!!!!!!!!!!
2011. júl. 12. 10:40

Paulo Coelho 11 perc érdekes és nagyon tanulságos.

Ugyan ettől az írótól Az ördög és a prímkisasszony.Ez utóbbi az emberi gyarlóságról szól.Nekem mindkét könyv nagyon tetszett, de a Fejős Éva könyvek is nagyon jók mint ahogy azt már valaki ajánlotta.

16. df2a740c00 (válaszként erre: 15. - Geranna7)
2011. júl. 12. 10:35
Hát elég vaskos:D De nem mértem meg. Ráadásul az én példányomban a betűk is nagyon aprók voltak:)
15. geranna7 (válaszként erre: 11. - Df2a740c00)
2011. júl. 12. 10:31
Igen..és jó darabig nincs gond az olvasnivalóval..Hány kilós a kötet??
2011. júl. 12. 10:24
A viskó
13. kisj
2011. júl. 12. 10:19

Larry McMurtry: Árva Galamb

A régi Vadnyugatról szól, lehet rajta sírni, elborzadni és nevetni (a nevetés dominál)

Én kb már 20x olvastam, pedig nem is érdekelt a vadnyugat. (most is éppen ez van műsoron:D)

12. Csiby
2011. júl. 12. 09:44

Janet Evanovich: A szingli fejvadász 1. 2. 3.


Azoknak ajánlom akik egy könnyed kis olvasmányt keresnek némi izgalommal és sok sok poénnal.


A történet:


Stephanie Plum közel harminc (kilóban sajnos távol), elvált, munkanélküli, kocsi nélküli, pasi nélküli, Mióta a fejébe vette, hogy beáll fejvadásznak, mindig történik vele valami. Hol kocsik robbannak körülötte, hol szatír tör rá, hol megskalpolnak valakit, és közben valahogy mintha minden Joe Morelli körül forogna. Aki hatévesen becsalta a garázsba, hogy "vonatozzon" vele, jó tíz év múlva pedig "elvette a csokis fánkját".

És ha mindez még nem lenne elég, ott az anyja, aki folyton újra akarja házasítani, meg persze Mazur nagyi, akinek mindenről három dolog jut az eszébe: a szex, a szex és a szex.

Janet Evanovich krimifolyama a világ első számú szórakoztató női sorozata. Minden kötete már néhány nappal a megjelenése után vezeti az összes sikerlistát, sokmilliós rajongótábora jobban várja, mint a Szex és New York vagy a Maffiózók újabb részét. (forrás: Libri)

2011. júl. 12. 09:23
A katedrális Ken Follett-től. Több család történetén keresztül mutatja be egy katedrális építését egy angol városban. Nagyon érdekes, kalandos, izgalmas:) Ellenben a most megjelent könyvét, A titánok harcát csak történelemrajongóknak ajánlom, akik az első világhborúról szeretnének többet megtudni. Regényként ez szerintem unalmas.
2011. júl. 12. 09:19
Agatha Christie regényei! Rengeteg van belőlük, izgalmasak, érdekesek, kellemes kikapcsolódást nyújtanak. Szerintem senkinek sem kell bemutatni. :)
2011. júl. 12. 08:39
Fejős Éva könyvei
2011. júl. 12. 07:53
Wass Albert: A Funtineli boszorkány 1-3, és Wass Albert: Eliza. A kedvenceim, szerintem nagyon szép könyvek, gyönyörű tájleírásokkal, és még izgalmasak is!!!
2011. júl. 12. 06:59

Életben maradtak.

Lányom nélkül soha I-II. Ezek igaz történetek.

Én nagy Robin Cook rajongó vagyok, egy könyvét nem ajánlanám, a többit viszont igen. /Akár az Isten..ez uncsi/

2011. júl. 12. 06:38

nekem ez az egyik kedvencem, bár nem mindenki szereti az ilyesmit:

Dean R. Koontz- Égi jel

"Rejtélyes égi jelenség kíséri a férfi érkezését, aki a náci Németországból tesz utazásokat a jövőbe, mégpedig mindannyiszor azért, hogy Laura Shane írónő és szerettei életét megóvja. Egy ideig könnyű dolga van, hiszen a jövőnek minden fontos részletét ismeri, ismerheti. De miért oly fontos számára a sokkal később született amerikai nő?"

2011. júl. 12. 06:33
Az elet jateka.Nem emlekszem ki irtta, de a konyv egy katolikus lelkesz lanyarol szol, aki megtanulja , hogyan lehet az eleten mindig talalni vallamit aminek orulhet.Elso orome , hogy nem kel hasznalja a segelyben kapot mankot
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook