Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajánlanátok Pesten csodafodrászt vékonyszálú, kevés hajhoz? fórum

Ajánlanátok Pesten csodafodrászt vékonyszálú, kevés hajhoz? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 15. 22:21

Kucsera Zsolt, mesterfodrász, XIII.ker.

Én még csak 1x voltam nála, de tetszik, amit a hajammal csinált, bár az enyém vastagszálú és erős.

De tuti, hogy vékony hajból is szuperjót alkot, nagyon profi, a szalonban mindenki laza és barátságos. Keress rá a neten, kucserahaj pont hu.

2010. dec. 6. 18:31
De ő volt az, amikor az egész hosszú hajamat le akartam vágatni olyan Posh-bobra (ami a Beckhamnének van), de hosszabb változatban, olyan fainul megcsinálta, hogy utána cégben mindenki jött, hogy milyen szuper lett a hajad :) Szóval ő szerintem nagyon ügyes.
2010. dec. 6. 18:30
A Kazinczy-Dohány sarkon van egy fodrászat, egy kicsi Wella szponzorált szalon, ott van egy barlangászlány, aki az én hajamat vágja, őt nagyon szeretem. A szalont Zs szalonnak hívják, a számuk 269 76 28. Az örökölt hajállományoddal nyilván nem lehet csodákat tenni hagyományos módszerekkel, de engem a csajszi például már hülyeségekről lebeszélt - szőkítés, rossz fazonok -, és mindig tetszik, amit csinál. Ha jókor hívod, nyilván beszélgethetsz vele kicsit, és eldöntheted, szimpatikus-e. Asszem Timinek hívják, bár ezt mindig elfelejtem :)
10. homern (válaszként erre: 7. - 105a081805)
2010. dec. 6. 17:49
Az aréna pláza klier fodrászatában láttam egy srácot,aki nagyon profinak tűnt.Esetleg ilyen helyeken is próbálkozhatsz.Sok fodrász dolgozik ott,ismerik egymás erősségeit,akár csak érdeklődni is érdemes.
2010. dec. 6. 17:47
Ezek szerint nincs tipp..én azért reménykedem.
8. 105a081805 (válaszként erre: 6. - 6cbbd0e2c6)
2010. dec. 6. 17:40
Merrefele? Estig dolgozom, ezért kérdem, Pesten...
7. 105a081805 (válaszként erre: 5. - Homern)
2010. dec. 6. 17:40

Sajnos nem a cseppeken múlik..félhosszú és a város szívében keresnék, mert estig dolgozom nem jutnék ki a 18 kerbe, csak éjszaka :)

de azért köszönöm.

2010. dec. 6. 17:37
Szia, én Bp. melletti városban tudok jó, vagyis szupeeeer fodrit. Ha érdekel, írj privit!
5. homern (válaszként erre: 4. - 105a081805)
2010. dec. 6. 17:34

Milyen hosszú a hajad?

Sógornőmnek van vékony haja,le is van mindig vágva rövidre,ő ide jár a 18ker-be.Mindig nagyon jó frizurával jön haza.

Párom is ezt örökölte sajnos,ő most a Varga-hajcseppekkel próbálkozik.(hajmosáshoz bánfi sampon + balzsam)

4. 105a081805 (válaszként erre: 3. - Homern)
2010. dec. 6. 17:26
Hűha, én pont azért indítottam ezt a fórumot, hogy a kevés, vékony hajra kapjak tippet...de sebaj, csak teljesen másra van szükségünk...talán mindketten kapunk segítséget.
2010. dec. 6. 17:25

Én is csatlakozhatom a csodafodrász kereséshez? :D

Én olyat keresek,aki ránézésre megmondja milyen frizura állna jól nekem,és tökéletesen kivitelezi is.Mindezt derékig érő hajból,amiből annyi van,hogy 2 embernek is elég lenne :)

2010. dec. 6. 17:20

Átböngésztem minden fórumot, de arra nem találtam tippet, hogy ha valakinek nem ideális az alapanyaga, melyik fodrász tudna csodát csinálni. Régen jártam egy nagyon jóhoz, aki szuper módon meg tudta csinálni a hajam, de elköltözött Bp-ről.

Azóta keresek nagyon profi, kedves és fantáziadús fodrászt...

2010. dec. 6. 17:19
Pesten csodafodrászt keresek vékonyszálú, kevés hajhoz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook