Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajánlanátok nekem Szegeden bőrgyógyászt? fórum

Ajánlanátok nekem Szegeden bőrgyógyászt? (beszélgetős fórum)


7. Mayalina (válaszként erre: 6. - Parokashop)
2010. aug. 15. 17:07

Köszi, mit lehet tudni róla?

Nekem anyajegy szűrés lenne...

Ugye normálisan áll a betegekhez, nem türelmetlen, és nem drága?

6. parokashop (válaszként erre: 5. - Mayalina)
2010. aug. 15. 10:56
Szecsei Ildikó, szentháromság u.
2010. aug. 11. 15:00

Én is keresek megbízható nem túl drága bőrgyógyászt.

Megjelent rajtam egy pötty, ami úgy néz ki, mint egy enyhén gyulladt anyajegy, de ott eddig ne mvolt anyajegyem.

Nem viszket, nem fáj.

4. Wenta (válaszként erre: 3. - Szisi)
2010. febr. 9. 19:52
Altmayer Anita egy ismerősöm volt nála 6000 a vizit, de elintézte a bőrklinikán az ingyenes anyajegy eltávolítást TB-re. Az orvos kért időpontot neki korrektűl elvégezték, szép a hege.
2010. febr. 9. 17:40
Valami megjelent a bőrömön egy éve, ami eddig nem okozott gondot, de már viszket is. Nem anyajegy, hanem egy pici piros folt. Ezt nézetném meg...
2010. febr. 9. 14:03
mit kéne megnézni?én járok egy kedves ügyes bőrgyógyászhoz.már a kisfiamat is hozzá vittem.az anyajegy vizsgálat ingyenes a vizsgálat azthiszem 7000.
2010. febr. 9. 11:27

Rendelésre szeretnék menni, de nálunk 3 hónapos a várakozási idő, és annál azért sürgősebb a dolog, mintsem hogy várjak 3 hónapot...

Elérhetőségeket, rendelési időt és tapasztalatokat is szeretnék, illetve írjátok le nekem azt is, hogy az az illető mennyi pénzért pillantana rám!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook