Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ajánlanátok jó nőgyógyászt Kazincbarcikán? fórum

Ajánlanátok jó nőgyógyászt Kazincbarcikán? (tudásbázis kérdés)


9. Primm (válaszként erre: 8. - Filli20)
2014. okt. 1. 08:31
Köszi. Az elég kár, ha csak szendrőben van magánrendelése, nem lenne rossz, ha barcikán is lenne... Mennyit kell egyébként fizetni a magánrendelésen? és a szülésért?
2014. okt. 1. 07:03
Szia! Én Török doktort tudnám ajánlani én nála szültem ő volt az orvosom és nagyon megvoltam elédeve vele. És szendrőben van magánrendelése szerdánként.
2014. szept. 29. 10:30

Pásztornak is van szakrendelése,legalábbis tavaly én még voltam nála,Anyukám ott dolgozik.

Nálam nem volt gond,meg akiket én hallottam nem panaszkodott még senki.

Török doktort is nagyon dícsérik,csak elvileg már nagyon sokan vannak nála.

6. Primm (válaszként erre: 3. - Frusti)
2014. szept. 26. 09:59
Sajnos hallottam már olyat, hogy Pásztor doktor az utolsó héten otthagyta a kismamát, mert elment nyaralni. Na nekem ez nem hiányzik. Persze mindenkinek jöhet közbe valami, de azért ez nem szép dolog szerintem :/ Török doktorról viszont szeretnék többet megtudni, szóval várom, valakinek hátha van vele kapcsolatban tapasztalata, amit megosztana velem/ünk :)
5. ec7efbffe4 (válaszként erre: 3. - Frusti)
2014. szept. 24. 04:16
Igen,csak ő nem szak rendel.
2014. szept. 23. 20:27
Köszi lányok. Török doktorral még nincs tapasztalatom, és még rosszat sem hallottam róla, megfontolandó. Pásztor doktor viszont rendesen megalapozta a félelmeimet a nőgyőgyászoktól... hozzá volt szerencsém az első nőgyógyászati vizsgálatomkor és durva volt, lekezelő, ráadásul véreztem is a vizsgálat után. Váradi doki pedig jócskán félretájékoztatott és megijesztett a fogamzásgátlóval kapcsolatban, így nálam ő sem nagyon jöhet szóba.
2014. szept. 23. 19:18
Dr.Pásztor Gábor is nagyon jó szakember
2. ec7efbffe4 (válaszként erre: 1. - Primm)
2014. szept. 23. 18:23
Én ugyan már pár éve nem élek Barcikán,de a kínálatból ítélve nem változott semmi...:(Szabó Várad,Szatmári dr.szak rendel.Török Pál dr.-t nem ismerem,talán ő utána érdeklődj!
2014. szept. 23. 15:07
Sziasztok. Nagyon sokat keresgéltem ez ügyben neten, fórumokon, de nem találtam semmi számomra hasznos, új infót. A tapasztalataitokra lennék kíváncsi, kit ajánlanátok, és miért, a barcikai nőgyógyászok közül? 2-3 alkalommal voltam eddig itt szakrendelésen, minden alkalommal más doki, de egyik se volt (egyáltalán) szimpatikus. Persze mondják, hogy magánrendelésen másabbak, de én meg nem vagyok hajlandó egy olyannak fizetni, aki pénz nélkül emberszámba se vesz. Viszont folyamatban a babaprojekt és nem akarok majd akkor kapkodni, hogy kihez is forduljak, addig jó lenne találni egy jó orvost. Ráadásul előtte is szeretnék elmenni dokihoz, de így, hogy egyiknek se szavazok bizalmat, elég nehéz elindulni... Szóval, ha van javaslatotok, nagyon várom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook