Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajánlanátok igazán jó kardiológust Miskolcon? fórum

Ajánlanátok igazán jó kardiológust Miskolcon? (tudásbázis kérdés)


ápr. 11. 21:25
Köszönöm szépen, viszont kívánom! 😊
6. Józsibirka (válaszként erre: 5. - Fluorescent)
ápr. 11. 08:40
Értem, legjobbakat, boldogságot.🍀
ápr. 11. 08:39
15 éves koromban közel 200-as pulzussal kerültem kórházba, ami a semmiből jött. Kiderült, hogy szívritmuszavar, azon belül PSVT. Többször kellett kontrollra menni és időnként jelentkezett is nyugalmi állapotban a ritmuszavar. Pár hét múlva 27 éves leszek, és utoljára 20 éves koromban jelentkezett, azóta csak apróbb félreütések vannak nagyon ritkán. Habár azt mondták, hogy ezt nem lehet kinőni, szerintem mégis fiatalkori ártalom lehetett. A táplálkozás nem tudom hogyan került oda.
4. Józsibirka (válaszként erre: 3. - Fluorescent)
ápr. 11. 08:16

Az jó ha nincs gond,


Elmondod kb mik voltak nálad tünetek, hogy arra gondoltál kis szív gondok vannak?


Látom "Táplálkozás" is van írva, azon változtattál?

ápr. 11. 08:11

Szia!

Nem voltam végül sehol, de évek óta szerencsére panaszmentes vagyok.

2. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fluorescent)
febr. 29. 04:46
Szia, Miújság azóta?
2018. febr. 18. 11:51

Sziasztok!

Vannak szívproblémáim amivel utoljára júniusban voltam kardiológusnál, előtte májusban egy másiknál, azelőtt pedig évekig sehol. Amíg ki nem jártam a középiskolát volt egy nagyon jó orvosom de ő gyerekorvos.


Ezzel a kettővel úgy gondolom befejeztem mert valamiért nincs meg feléjük a bizalmam, nekem pedig ez fontos. Szeretném ha végre egy jó orvos alaposan szemügyre venne de sajnos nem tudom hova lenne érdemes menni Miskolcon.


Elsősorban olyan érdekelne aki normál rendelés alatt nem csak akkor vizsgál meg rendesen ha kitömöm a zsebét, hanem amúgy is. Ha ilyen nincs, akkor pedig valaki olyat aki pénztárcabarát.


Ha tudtok ilyet akkor nagyon hálás lennék érte! 😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook