Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ajánlanátok a két és fél éves kisfiamnak egy jó sampont? fórum

Ajánlanátok a két és fél éves kisfiamnak egy jó sampont? (tudásbázis kérdés)


8. ffda657edd (válaszként erre: 6. - Mandarinmandarin)
2012. nov. 25. 08:50

Szia!

Köszönöm szépen! Sajnon nekünk nem váltak be a Babe termékek. :-(

7. ffda657edd (válaszként erre: 5. - Homern)
2012. nov. 25. 08:50

Szia!

Köszönöm szépen! Utána nézek ennek is. :-)

2012. nov. 24. 23:36
BABE sampon - nagyon bevállt. Nem olcsó, csak patikában, de tuti. A faimnak hasonló tünetekre bejött!
2012. nov. 24. 22:12
a babaolaj szárítja a fejbőrt,a gabi,johnsons és társai pedig tele vannak káros anyagokkal.Nem vagyok "bioanya", de van egy ekcémára hajlamos 2,5 évesem... mannaszappan vagy hasonlók táján nézelődnék...
4. ecus (válaszként erre: 3. - Ffda657edd)
2012. nov. 24. 20:53

Én a sárga gabit használom nagyon szeretem:-)))

Igen mostmár nehezebb nekem is 2 éves múlt és lány hosszú haja van és örökmozgó ő is :-))))

3. ffda657edd (válaszként erre: 2. - Ecus)
2012. nov. 24. 18:10

Szia!

Köszönöm szépen! :-)

Kis korában egyszerűbb volt, akkor bedörzsöltük neki fürcsi előtt. Utána meg kimostuk neki és kész. Hát most már nem olyan egyszerű, de megpróbáljuk. :-)) Gabiból melyik sampont használjátok? Régebben mikor még nagyon kicsi volt a gabi fürdetőt használtuk azt a gélt. Az nagyon jó volt.

2. ecus
2012. nov. 24. 17:37

Én is babaolajjal kentem ..bekentem reggel rajtahagytam estik és este kicsit megdörzsöltem fürdőszivaccsal azóta gabi sampont használok de nem volt azóta semmi gond ....próbáld ki az olajat jó lesz hidd el....vattára raksz egy kicsit és bedörzsölöd a fejét

sok szerencsét a kis örökmozgóval :-)))

2012. nov. 24. 17:31

Sziasztok!


Van egy két és fél éves kisfiam. Eléggé száraz a kis fejbőre, de nem mindenhol. A feje tetején egy kis részen nagyon, a többi részen már kevésbé. Több féle dolgot kipróbáltunk már, de nem segített. Gyógyszertári fürdető kenőcsöt használunk egyébként, mert van egy kis minimális ekcémája. De nagyon enyhe, inkább csak szárazabb szokott lenni a bőre itt-ott. De a buksiján biztos nem az. A védőnő azt ajánlotta, hogy kenjem neki babaolajjal. Csak hát elég mozgékony, nem is tűrné meg. Olajos lenne még az atya úristen is. Valami normális sampont keresnék, ami segíthet rajta. Pici korábban az elején is volt szárazabb (nem koszmó vagy ilyesmi, csak mintha egy picit korpás lett volna), de akkor sokkal nagyobb részen, akkor segített a babaolaj.

Nagyon szépen megköszönöm mindenkinek a hozzászólását! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook