Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajánlanál olyan budapesti ingatlanost, aki nem 4-5%-ért dolgozik és teszi is a dolgát tisztességesen? fórum

Ajánlanál olyan budapesti ingatlanost, aki nem 4-5%-ért dolgozik és teszi is a dolgát tisztességesen? (tudásbázis kérdés)


2015. szept. 11. 21:17

Sziasztok!


Tudok ajánlani megbízható, kedves, segítőkész ingatlanost, aki szívvel-lélekkel végzi a munkáját, hétvégén késő este is elérhető.


Budapesten a legolcsóbb ingatlanos, mert egyéni vállalkozó, ezért mindent megtesz,

hogy sikerüljön az eladás.


A teljes adásvételt lebonyolítja az adásvételi szerződéskötésig.


Akit érdekel, annak szívesen megadom az elérhetőségét privátban, mert kevés az ilyen ingatlanközvetítő.

4. csandras (válaszként erre: 1. - D20c30cb4c)
2014. jan. 21. 09:54

Szervusz!

Ajánlom a Balla Ingatlanirodát!A mi lakásunkat is ők adták el.

[link]

Sok sikert!

András

3. jstefan (válaszként erre: 1. - D20c30cb4c)
2014. jan. 19. 20:55
Az ingatlanos szakmában nincs „tisztesség” mert akkor nincs haszon!!! Az ingatlanközvetítők alapvető célja hogy a lehető legmagasabb jutalékot érjék el a kizárólagos szerződéskötés esetén,és áron alul adják el az ingatlant mert akkor gyorsan szabadulnak tőle. Kevés munkával tudnak gyorsan sok pénzt keresni,kitűnően kell mindkét irányba meggyőzően, rábeszélősen hazudni. Aki nem így csinálta az már nem ingatlanos ,mert csődbe ment! Az eladó felé azt kell hazudni hogy sok a hiányosság az ingatlanon,a vevő felé azt hogy minden kiváló. Ezt nem átverésnek hívják hanem kiváló üzleti érzéknek!
2014. jan. 19. 15:06
Vigyázz! Én pár napja ugyan ezt a kérdést tettem fel, és csak azért nem lettem megkövezve, mert nem szemtől szemben álltak velem az emberek :)
2014. jan. 19. 12:29
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy tud-e valaki esetleg olyan budapesti ingatlanost, aki nem 4-5%-ért dolgozik és teszi is a dolgát tisztességesen? Köszönöm előre is a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook