Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajándékok gyermekektől szülőknek - együtt vagy külön..? fórum

Ajándékok gyermekektől szülőknek - együtt vagy külön..? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 23. 08:54

Mi is általában külön veszünk ajándékot. Kivéve, hogy ha valamire szükség van és az nagy értékű mint pl mosógép. Vagy a múltkor a férjem és a testvére elküldték a szülőket wellneselni. :-)


Szülőknek ajándék, hmmm, egyre nehezebb. Ami tuti biztos mióta unokák vannak, a róluk készített naptár. Ennek nagyon örül mindenki! Vagy most én a digitális képből készíthető vászonképen gondolkodom. Ha van jó kis családi fénykép amin mindenki rajta van (vagy csak ti, gyerekek), szerintem nagyon jó ötlet.

2010. nov. 22. 19:38
Szerintem, ha külön veszitek, az sokkal személyesebb, mert, ha ránéznek az ajándékra, akk nem azt mondják, h ezt a gyerekeimtől kaptam, hanem,h Andytól kaptam :D Nekem van egy öcsém és mindig külön vesszük:) Am. ajándék téren én sem vagyok vmi jó:xD de anyu mindig örül az ékszernek:;)
2010. nov. 22. 19:35

Mi a húgommal mindig közösen veszünk ajándékot a szüleinknek karácsonyra, szülinapra stb.

Nálatok hogy megy ez? A még otthon lakó gyermekek (ha nem is gyermekek már) együtt vesznek ajándékot..? Ja és azt is megírhatjátok, hogy mit szoktatok ajándékozni a szülőknek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook