Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajándékba kaptam fórum

Ajándékba kaptam (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 30. 13:14

Segítsetek ! Nem nagyon tudok és főleg nem szeretek főzni, de kaptam ajándékba két spéci "serpenyő"féle edényt, amit nem hagyományos módon kell használni, leírást vagy egyéb segítséget nem adtak hozzá.

SwissHome ZLine Prémium

Fryan wth lid

Mindkettő megkönnyíti állítólag a sütés, főzést, de hogy ?

2010. febr. 23. 06:37

sziasztok!

gondoltam nektek is szólok, mert spórolásról van szó. nyitottam egy fórumot itt a hoxán , csere-bere cím alatt. minden ami nektek már felesleges de nincs szívetek kidobni itt megoszthatjátok mással. nem csak ruhaneműt, bármit. és persze rátalálhattok új dolgokra. akit érdekel kukkantson be :)


bocsánat ha nem épp a témához illő,de lehet érdekel vkit aki eddig nem talált rá.


további szép napot!

2010. febr. 23. 06:19
Szia.Nekem nincs de a barátnőmnek van ő nagyon szereti tegnap éppen töltött zsemlét csinált benne és nagyon finom volt.Mivel elég jóba vagyunk sokat vagyok nálluk a Hot Penjeét nap mint nap használj van 4 gyereke úgyhogy van kire főzni de ő még soha nemégetett le benne semmit.
13. zsujani (válaszként erre: 12. - Tixtina)
2010. febr. 22. 18:48
:S tényleg?
2010. febr. 22. 18:26

Rengeteg áramot fogyasztanak,kaja legtöbbszőr leég benne,mert iszonyú gyorsan főz-nekem még nem sikerült annyira takarékra tenni,hogy ne kozmáljon oda a hús.

Tisztítása,tárolása is körülményes.

Most én Hot Pan -ről írtam,de ha fizetnének nekem-sem főznék ilyenben.

Van aki szereti,én utálom.:P

11. zsujani (válaszként erre: 10. - Jalexa)
2010. febr. 22. 17:33
Sajnos nem kaptam hozzá :S
10. jalexa
2010. febr. 22. 17:25
Ti nem kaptatok hozzá könyvet?Mert mi igen és abban levan irva hogy melyik ételt hányas hőfokon kell csinálni!Meg adnám most neked de sanja már külön élek anyukáméktol és ott van náluk!Abban minden levan irva
2010. febr. 22. 17:23
és honnan tudod mit milyen höfokon csinálj?
8. zsujani (válaszként erre: 7. - Jalexa)
2010. febr. 22. 17:19
Na akkor holnap kiprobálom :) Rízsimádó vagyok általában kukoricás, borsós, hu....holnap kiprobálom :D
7. jalexa (válaszként erre: 6. - Zsujani)
2010. febr. 22. 17:18
de azt is főztünk benne és nekünk nagyon jol sikerült
6. zsujani (válaszként erre: 4. - Jalexa)
2010. febr. 22. 17:16
ÉS rízst nem probáltál?
2010. febr. 22. 17:15
Megnézem :D:D KÖSZI
2010. febr. 22. 17:15
Hello nekünk van ilyenünk és mi minden féle kaját kiprobáltunk már benne,még palacsintát is sütöttünk és igen jok letteka kaják,pizza,palacsinta,sült húsok,pörköltek,mindent lehet benne!
2010. febr. 22. 17:14

Szia,

keress rá a Hot Pan-nal kapcsolatos fórumra, ott sok jó tippet találsz. A működési elvük azonos, csak ez kerek, az pedig szögletes :)

2010. febr. 22. 17:11

[link]


A link az elöbb lemaradt :D

2010. febr. 22. 17:11
Sziasztok szeretném megkérdezni van e valakinek ilyen vagy hasonló elektromos serpenyöje illetve hogy mit szott benne késziteni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook