Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajándék születésnapra fórum

Ajándék születésnapra (beszélgetős fórum)


11. 12d083b51b (válaszként erre: 10. - 10cc61fb5a)
2017. júl. 29. 07:41
:)))
2017. júl. 28. 20:13

Amúgy végül a virágkosár ajándék ötletét variáltám át. ;) Köszi hópihe!

Bementem a virágoshoz és ott ahogy beszélgettünk, felvetette ezt a virágoázisos megoldást. Csak aztán sporólósabbra vettem és a Pepco-ban be tudtam szerezni ezeket a kis vázákat. :))

2017. júl. 28. 20:10

Köszönöm az ötleteket. Az utobbi években túl kreatívak voltunk :) úgyhogy a legtöbb fényképes és krea ajándékot kimaxoltuk.

Amúgy anyácskám és most nem lesz lehetőségünk pár hétig találkozni, szóval a közös progi addigra idejét vesztené. Viszont végül kitaláltam hogy legyen: vettem 3 szép (egyforma de pici eltérésű) kis vázát. Bele vizesoázis. És holnap kimegyünk a virágpiacra és a férjem, a gyerekünk és én is választok 1-1 szál virágot és azt tesszük bele. Így tartós is marad és egyedi asztali dísz lesz. Gyerkőc plusz rajzolt még neki, ill kap egy finom üveg bort. :))

2017. júl. 28. 20:08

Születésnapi újság?

Széchenyi Könyvtárban csinálnak,az illető születésének napján megjelent újságokból

2017. júl. 28. 18:26
Ha közeli hozzátartozód és vannak családi képek ha abból csinálnál neki egy szép albumot tuti nagyon örülne most vannak ehhez új technikák én sokszor láttam olyat is, hogy falinaptárt készítettek valakinek családi fotókból. Lehet variálni többféle képpen.
2017. júl. 28. 16:46
Én olyan dolgot találnék ki, amit már nagyon régen csináltunk utoljára együtt, és boldog élmény volt. Akár csak egy közös fagyizás pl, vagy egy filmnézés. Plusz egy szál virág.
5. 12d083b51b (válaszként erre: 3. - 10cc61fb5a)
2017. júl. 28. 15:51

Kedvenc virágából 65 szálból egy virágkosár.

Persze kérdés, hogy mennyit tudsz/akarsz rákölteni.

Kisebb csokor, biztosan olcsóbb.

2017. júl. 28. 15:21
Ha egyszerű, ötletes ajándékot szeretnél javaslok fotókönyvet, akár CEWE-set, akár kézzel készítetett. Ha kézzel készíted, akkor tudsz bele szép idézeteket is rakni egy pár személyes gondolatot.
3. 10cc61fb5a (válaszként erre: 2. - 2104cc91e8)
2017. júl. 28. 14:50
Ja! Nőnek. Nem ilyen komolyra gondoltam. Csak egy viragcsokor vagy valami hasonló amit lehet úgy megcsinálni hogy ötletes legyen. Amúgy hobbi pl a könyvek.
2017. júl. 28. 14:40

Elég kevés az infó!


Nőnek v. férfinak?

Mi a hobbija: utazós, otthon ülős, olvasós, film nézős, színházba v. hangversenyre jár-e szívesen??

2017. júl. 28. 14:18
Sziasztok! 65. szülinapra szeretnék valamilyen egyszerű, de ötletes ajándékot adni. Ha van jó ötletetek vagy kaptatok esetleg adatok emlékezetes ajándékot, kérem osszátok meg velem. Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook